Brutalnost u animama

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.734
Da li bi voleli da se poveca brutalnost u anime-u?
Naravno, da bude realno.
Npr u Elfen Lied-u ima brutalnosti, ali je irelano.Izgleda kao da su ljudi baloni napunjeni krvlju.

20q1j6x.jpg


Ja bih voleo da se poveca brutalnost u Narutu i Bleachu.
Da se poveca sikljanje krvi, ali da se vide i organi kada se neko iskasapi.
Takodje, da cesce umiru likovi.

Kurosaki Ichigo koliko puta je trebalo da umre(jos od samog pocetka anime-a) pa je kojim cudom preziveo.
Takodje i u Narutu.Koliko puta sam video clanove Anbu jednice kako leze skoro mrtvi, a u sledecoj epizodi su skroz citavi kao da nista nije bilo.
 
Tad vise nebi ni bili anime,nego prikazivanje brutalnog ubijanja.I nebi dozvolili da se emituje,ako se pokazuju vitalni organi ili drugo (ili prikazivanju svih organa sto su omogucili da covek zivi).Bili bi +18 i vise i nebi bilo zabavno za gledanje,pa se ja pridrzavam ovome kakvi jesu sad (osim Elfen Lieda,zato ga nisam nikad ni gledao)
 
Nema nikakve potrebe za pespotrebnim nasiljem i sokvama krvi i organa, pogotovo u Narutu i Bleachu i slicnim shonen naslovima. Sa druge strane opravdano nasilje (Umineko, Higurashi, Elfen Lied, Gantz, Hellsing...) je ok, ali to onda vec postaju naslovi za odrasle, ne za tinejdzere.
 
Pa da, ali volim realne posledice.Mogli bi da naprave Naruto i Bleach za odrasle.Mada ionako vec pise da su za +15.
Fora je to da na filmovima koji su veoma brutalni pise da su za +15/16, a u anime-ovima koji nisu brutalni pise za +15 isto.

@Expervert
Ne volim ja da gledam samo anime sa nasiljem.Mogu i bez akcije.Ali ono sto se desava da je sto relanije moguce,pa tako i posledice tuce.
 
Nema nikakve potrebe za pespotrebnim nasiljem i sokvama krvi i organa, pogotovo u Narutu i Bleachu i slicnim shonen naslovima. Sa druge strane opravdano nasilje (Umineko, Higurashi, Elfen Lied, Gantz, Hellsing...) je ok, ali to onda vec postaju naslovi za odrasle, ne za tinejdzere.

Covece,pa ni u Hellsing-u nema toliko brutalnosti kao u drugim animeama gde ima gore i stuff
 
Poslednja izmena:

Back
Top