Kad niste načisto...

Poruka
22.606
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:
 
Dobro to kontam da je džukela...ali zar ne vidi da bezveze troši i svoje i tuđe vreme? I zašto ne pusti tu osobu na miru, nego stalno nešto novo izmišlja da bi dobio na istom?! I zašto to neki ljudi rade? Meni je to sve bezveze ali eto jednostavno ne mogu da iskapiram zato i pitam.
Mene nervira ono ''opušteeeno''...Danas niko ne ceni tuđe vreme,pa ni ta osoba...I sve im je ''opušteeeno''...Mislim da je ipak inercija i putovanje na tom brodu dok ne nađe drugi:neutral:
Zvuči surovo al takvi su danas ''ljudi'':cool:
 
Ako se to dešava dosta dugo onda krivicu snosi taj koga zavlače. Malo hrabrosti da se pogledaju stvari u pravom svetlu može pomoći na duže staze. Ali malo je hrabrih, zato i toliko ljudi pati u glupavim vezama.
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:


rekla bi da neko ima vremena da gubi vrijeme u takim vezama
 
Mene nervira ono ''opušteeeno''...Danas niko ne ceni tuđe vreme,pa ni ta osoba...I sve im je ''opušteeeno''...Mislim da je ipak inercija i putovanje na tom brodu dok ne nađe drugi:neutral:
Zvuči surovo al takvi su danas ''ljudi'':cool:

I mene to ‚‚opuuušteeeno‚‚ nervira, ljudi se postavljaju prema svom pa i tuđem vremenu i životu, tako kao da će da žive milion godina a dok se okreneš život je već prošao.
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

I jedan i drugi su jedno i drugo u zavisnosti od situacije...:lol:

Ima vise opcija:

- osoba koja drzi u neizvesnosti drugu osobu ima neki administrativni problem (drzavljanstvo, statusi i sl. sr.anja)
- mozda je sa njom u vezi dok ne naidje "bolja" iliti "prava"
- mozda smatra da je to seks avantura ali je druga osoba zaljubljena pa ne konta jer osoba koja odugovlaci nije jasno stavila to do znanja iako udeljuje mrvice pa bi se kao moglo skontati
- mozda se osoba plasi da nacini neki ozbiljniji korak iz odredjenih razloga ili razmislja u stilu ima vremena
- mozda je u pitanju navika, frka od godina ako je osoba presla 30+
- mozda covek plovi tokom pa kao gde ga tok zanese..ne kontajuci da moze ajkula da se pojavi i napravi frku i totalno prekorene tok...:lol:
- mozda je jednostavno sj.eban i dop.izdelo mu sve pa se predao "sudbini" pa bice sta bude
- ili "tone" pa nece da uvaljuje u gov.na i bolju polovinu ne shvatajuci da ju je vec uvalio pa se ponasa bezbrizno iako to mozda nije
- ne zna st hoce od zivota
- neostvaren je na bitnim poljima (posao...)...
- mozda je devica u horoskopu :zcepanje:

i tako
...
....
...

ima dosta tih mozda...

a mozda jednostavno vazi ona cuvena izreka po kojoj su cak i knjigu napisali: "He is just not that into you"

aj dont nov....:think:

P.s. zavisi sta neko smatra pod rec buducnost....za zene je to obicno udaja...mozda lik ne zeli da se venca a ona mislila da ce ga vremenom promeniti pa ce to pozeleti...mozda se nema realnih uslova za zajednicki zivot trenutno al zene kad zapnu to ti je.. :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
Dobro to kontam da je džukela...ali zar ne vidi da bezveze troši i svoje i tuđe vreme? I zašto ne pusti tu osobu na miru, nego stalno nešto novo izmišlja da bi dobio na istom?! I zašto to neki ljudi rade? Meni je to sve bezveze ali eto jednostavno ne mogu da iskapiram zato i pitam.


zato sto taj koji "zavrce,odlaze" mozda ni sam ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je sve gotovo...i iz tog nekog straha zavrce i sebe i tog drugog...
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

Ovo je totalna petljanija ne treba do sebi dopustiti onda te zavuce,pa te ni bager ne izvadi....
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

Taj sto przi na tihoj vatri je namazan i proracunat, i nema neke dublje emocije prema zaljubljenom naivku koji mu veruje..
A zasto to radi? Zato sto moze, voli osecaj moci, ne zna sta hoce, i td i td..
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

Može da bude da je osoba koja drži u neizvesnosti neodlučna, čeka idealne
uslove..znači ne mora da bude da joj nije stalo i verujem da osoba koja to trpi
veruje da je to upravo tako. U drugom slučaju ako osoba svesno znajući da ne
vidi sebe u budućnosti sa dotičnim/om i dalje ostaje, znači da ima strah od
novog, promene, a ova/j što trpi može biti da se kao osoba iz prvog slučaja samo
nada i očekuje, misli da dotični/a samo nema potrebne uslove za korak napred.
 
Neizvjesnost,čekanje,živci pretvoreni u isčekivanje,napetost..ne prijaju nikom.Mislim da je svaka neizvjesnost(sem one zaista opravdane proizašle iz više sile) veoma nizak udarac onome koji čeka.Ona je najdublji izraz nepoštovanja kao i svako nečinjenje (kao najgora vrsta činjenja).
Oni koji traže da sačekamo,da riješe ovo ili ono,da se "slože" kockice itd.su ljudi koje zaista treba izbjegavati.Jer onaj kome je zaista stalo do neke osobe,ko je znači poštuje,neće nikad dozvoliti da je drži "na uzici" ,na leru.Ono što kod čovjeka vrijedi je smisao da prosuđuje,da donese odluku i da je( ma kakva da je odluka) saopšti .
A što se tiče onih koji čekaju(a svako ima svoje razloge) i svjesno vode sa sobom rat živaca,nada i očekivanja,oni najbolje znaju koliko je cijena toga.Previsoka.
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

navlačenje...školski primer...

...odma oteraš u ******...

...misim..ne bi ja gubijo vreme s takvom osobom...baj d vej nema šta ni da mi obećava...
 
Nema tu prave ljubavi,ni straha da se ostane bez voljenog bica.
Takve treba testirati,dovoljno je samo jednom mu pokazati da odlezis sa drugim,i pokazace pravo lice.
Ako te voli,momentalno ce se probuditi i zaprositi ili sta vec,ako i tad pokusava da nesto taktizira,teraj to sto dalje od sebe.
Zivot nema reprize.
 
Budete sa nekim i on vas stalno drži u nekoj neizvesnosti ali daje podsticaj u obećanjima za neku budućnost...ali kada dođe trenutak te neke budućnosti, ta osoba uvek nađe izgovor da to odloži i tako stalno.
E sad pošto je situacija uopštena mene interesuje šta je to posredi i da li je osoba koja veruje naivna, pa veruje u sve to ili je druga strana pokvarena i samo troši vreme one prve iz svog nekog sebičluka jer ga/je mrzi da traži nekog drugog?

Ko je ovde lud a ko zbunjen?:think:

Kome se dopadas nece igrati igrice, ako je takav i ne treba ti u zivotu. Ovaj naivan moze da razmilsli sta zeli i ako je to osoba sa kojom ne zna na cemu je onda go for it, ako zeli iskren i neposredan odnos onda je bolje da odmah promeni partnera. Nema tu srece a najcesce se radi o izmastanoj stvarnosti, ili je kompleksas ili mu se ne dopada doticna naivna osoba, obe varijante ne valjaju...:heart:
 

Back
Top