Da li biste bili sa osobom druge rase?

Reci mi,koja je istina?
Kako smo se to mi to nakon srednjeg veka malcice potamneli,promenili itd?

ma daj, šta ti je, to su oni tajanstveni tračani bez naknadno ubačenog ’t’ u stvari račani, tj. rasjani, rasijani ljudi, račani sa glavnim gradom rasom i državom raškom. sve je obuhvaćeno jezikom, uglavnom. ’rg’ na sanskritskom jeziku znači nešto što je sabrano na kamaru, strgnuto, rgnuto, na jednom mestu, rgnem ti ga majci, to je seljački izraz za vede, znači mudrosti proviđenje, videnije, sve videti umom. i danas šumadijski seljak kaže kad hoće nešto da osmotri: ’odoh časkom da vednem,’ da vidim i osmotrim, sa onim „rgnem ti ga majci“ kao glavnim etimološkim dokazom za srpski jezik kao pramajku svih jezika. :)
 
Nije Cigancica, covek je okusio inostrano zapadnjacko meso, plave krvi.

Plave krvi po drzavljanstvu, mislim.
Znaci neka varijanta Lapovo , Mrcajevci via Frankfurt na Majni . :D
to je duh:mrgreen:

Ne,ali su mi se opasno dopali mucacos sa Obale slonovace,ali stvarno imaju specifican miris:neutral:
Ali zato misici,pravi zivi modeli za casove anatomije:kiss:
Pa pre snosaja ga okupas u Chanelu No5 ili eventualno u Brutu ako je zikra i resen problem . :D
 
Није истина. Не шири комунистичке подметачине.

Al nam neko njake :lol:
Pa komunisti su se bas zalagali za slovenstvo, jer je jugoslavija bas sacinjena na osnovu toga, to je i bilo ono sto je spajalo te narode.

A sto se tice Srba, realno, mesali smo se sa svima, jos pre turaka( nzm dal je istina, ali kada se kaze Srbi onda se, koliko ja znam, misli na mesavinu juznih slovena, tracana, i sl), nego da ne spamujem na temi...
 

Back
Top