Ljubavi, dovedimo nju/njega/njih

Neistrazena

Elita
Poruka
17.359
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?
 
Hahaha, a bas mi sad na pameti misli u vezi sa ovom temom. :D

Elem, sa svojim svalerom sam juce o tome pricala, ali ne zbog monotonije, nego cisto onako :)

Kada bismo on i ja bili u vezi i kada bi posle izvesnog vremena zavladala monotonija, da, svakako da bih mogla da mu predlozim tako nesto. A i on meni.

Da li bi bliskost bila veca, ne mogu da znam dok ne isprobam. Mozda da, a mozda bi nas to dokrajcilo, ko zna.

Nemam slicna iskustva.
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

samo retard dopusta tako nesto :lol:
To nema nikakve logike. Ponizavanje samo.
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

Da, da, da. :super:
Na žalost nemam, ali voleo bi da ih steknem. :zper:
 
meni lično bi bilo kul mada mislim da je razlog naveden u postu problematičan... jer kad nastupi monotonija... pa možda samo fali malo začina... al možda se jelo načisto oladilo i ne valja ničemu... razumem kao motiv experimentisanje, zezanje, dizanje adrenalina... sto kaze mouze da bude super a moze da bude i opelo vezi
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?
Uvedes treceg cisto da pokvaris :mrgreen:
Nemam slicna iskustva, ali u opisanoj vezi...............
Nema sanse.
Predlog za razbijanje monotonije: Skakanje padobranom, putovanje.......promene.....
I otvoren razgovor
Inace, ne verujem da sex samnom moze biti monoton :mrgreen:
 
Ne bih to predlozila decku jer nema teoretske sanse da mi to padne na pamet a kamoli da pozelim, kome se to svidja-neka, ali kada bi meni nesto tako bilo predlozeno, samar bi sve rekao umesto mene.

Ako spavam sa nekim, volim tu osobu i samo njega zelim. Za ljubav je potrebno dvoje, oni prilikom vodjenja ljubavi postaju jedno i cine savrsenu idilicnu celinu.

Ko se ipak usudi na taj potez, mislim da ozbiljno rizikuje da time samo zapocne kraj veze.
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?
kakve veze imaju seks sa trecom osobom i povecavanje bliskosti?
ako si gladan, ides da jedes, ne ides da se tusiras

ali hajde da se pravimo da je to tacno
ne, ne bi mi pomoglo, upravo suprotno, ne rasipam koncentraciju kada radim nesto sto volim, neko od njih dvoje bi morao da napusti krevet

a buduci da nisam osoba koja ce ostati u vezi koja je ne zadovoljava, plus postoji neka druga osoba koja bi mogla, ne bih se nasla u ovoj situaciji na prvom mjestu
 
kakve veze imaju seks sa trecom osobom i povecavanje bliskosti?
ako si gladan, ides da jedes, ne ides da se tusiras

ali hajde da se pravimo da je to tacno
ne, ne bi mi pomoglo, upravo suprotno, ne rasipam koncentraciju kada radim nesto sto volim, neko od njih dvoje bi morao da napusti krevet

a buduci da nisam osoba koja ce ostati u vezi koja je ne zadovoljava, plus postoji neka druga osoba koja bi mogla, ne bih se nasla u ovoj situaciji na prvom mjestu

:super: :klap:
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

Nemam takva iskustva i nisu mi potrebna:lol:. Monotonija može da se prekine i odnos osveži na raznorazne načine i ne samo putem seksualnih aktivnosti:lol:
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

Bash bi bilo osvjezenje meni ovako posesivnoj neshto tako predloziti :mrgreen:

bilo bi mrtvih,definitivno...:)
 
ne,al ne sad zbog neke posesivnosti i ljubavi vec jer mi troje u krevetu previse, i kad se treci uptelja bolej da bude odvojeno nego svi zajedno. meni gadni ti grupnjaci inace, a posebno ako treba da vatam zenu il ona mene.neka fala.

a i iskreno ne razumem kako treca osoba moze da poveca bliskost :neutral:
 
Npr. u trojki tipa FMF tako što će se obe žene nalaziti odozgo, jedna će sedeti na muškom polnom organu, a druga na licu muškarca, znači ta druga će biti bliže njemu. Kad muškarac vodi ljubav samo s jednom partnerkom ne može da doživi takvu bliskost istovremeno sa udaljenošću, ne može se jedna žena nalaziti u isto vreme na obe "lokacije".
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

Iz iskustva ne zasitim se nikad sexa u tom smislu monotonija ili nam je dosadno u vezi..vec se ona promenila onda dzaba i 6 riba
 
Npr. u trojki tipa FMF tako što će se obe žene nalaziti odozgo, jedna će sedeti na muškom polnom organu, a druga na licu muškarca, znači ta druga će biti bliže njemu. Kad muškarac vodi ljubav samo s jednom partnerkom ne može da doživi takvu bliskost istovremeno sa udaljenošću, ne može se jedna žena nalaziti u isto vreme na obe "lokacije".
pa znaci da dozivljavas bliskost sa doticnom osobom koja ti sedi na faci a ne sa onom drugom. kakve to veze tacno ima sa povecanom bliskoscu u vezi sa stalnim partnerom? :neutral: i ne dozivljavas podjednaku bliskosto sa istom tom osobom pod istim uslovima,a kada trece osobe nema da skace po tvom polnom organu recimo? :eek: tu bliskost ne postoji? :confused:

i sto se po definiciji podrazumeva da ce druga osoba biti zenska? sto ne bi bila muska? sto ne bi povecavao bliskost u vezi uvodeci novu musku osobu :neutral: :manikir:
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

To sto si ti navela je sasvim pogresan razlog za sex sa vise ljudi.
Zivot nije film, i ne treba se siliti da se zivi po filmskim mjerilima. Sex u troje nije uopste zanimljiv ukoliko osobe nisu sklone tome. To nije nacin da se razbije monotonija, vec je to neka sitna perverzija jednog para koji uziva u tome, i to na vrhuncu svoje strasti, ne onda kada se gasi.

Mislim da uvodjenje jos nekoga u krevet, za par koji ulazi u krizu, znaci jedino pocetak kraja.
Kriza u vezi je sasvim normalna stvar... tj. monotonija. To je nesto sto ni jedan par nije obislo.
Resava se obnavljanjem onoga sto vas je nekada vezalo, kao i iznalazenjem novih aktivnosti koje ce vam prijati... a ne dovodjenjem djevojke ili muskarca medju vas... jos jedan od katastrofalnih nacina razbijanja monotonije, jeste radjanje djeteta.
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
pa znaci da dozivljavas bliskost sa doticnom osobom koja ti sedi na faci a ne sa onom drugom. kakve to veze tacno ima sa povecanom bliskoscu u vezi sa stalnim partnerom? :neutral: i ne dozivljavas podjednaku bliskost sa istom tom osobom pod istim uslovima,a kada trece osobe nema da skace po tvom polnom organu recimo? :eek: tu bliskost ne postoji? :confused:

i sto se po definiciji podrazumeva da ce druga osoba biti zenska? sto ne bi bila muska? sto ne bi povecavao bliskost u vezi uvodeci novu musku osobu :neutral: :manikir:

Može se kombinovati, to je prednost trojke, bliskost varira u zavisnosti od toga ko se nalazi na faci, a ko na polnom organu, može se preraspodeljivati po želji, neko bliže - neko dalje, pa promena. I ne moraju učestvovati stalni partneri, uostalom klasične veze treba zaboraviti, prevaziđene su. U zavisnosti od afiniteta osobe u trojki mogu biti različitog pola, kao primer sam naveo FMF varijantu, ali kome se dopadaju drugačije varijante neka ih upražnjava.
 
Stabilna veza, ljubav i sve u paketu.... sex otvoren, nesputan. Povjerenje, bliskost - neupitni. Ali. Polako se nazire monotonija. Da li zelite/mozete reci partneru da bi vam jaka dodatna stimulacija bila treca osoba u sexu? Da li biste nakon takvog sexa osjecali jos vecu bliskost medju vama dvoma, da li bi to osnazilo vezu, poboljsalo sex?
Ima li neko ovakva iskustva?

Sa pravom osobom sex nikad ne moze biti monoton. Tu je rec ocigledno o ljudima koji si ne pasu bas.
 
Može se kombinovati, to je prednost trojke, bliskost varira u zavisnosti od toga ko se nalazi na faci, a ko na polnom organu, može se preraspodeljivati po želji, neko bliže - neko dalje, pa promena. I ne moraju učestvovati stalni partneri, uostalom klasične veze treba zaboraviti, prevaziđene su. U zavisnosti od afiniteta osobe u trojki mogu biti različitog pola, kao primer sam naveo FMF varijantu, ali kome se dopadaju drugačije varijante neka ih upražnjava.
:eek: a jel? otkud to da su prevazidjene,prvi put cujem ovo :neutral:
 

Back
Top