Macina trava

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Da li ste bili u situaciji da vidite normalnog, zdravog, vrednog, pametnog momka, kako odlepi za nekim kršom od devojke/žene - nezanimljivom, priglupom, nedruželjubivom, gadnom ...
Toliko odlepi, da se otudji od porodice, društva ...
I nikome ništa nije jasno, šta je video na njoj, kako ga je osvojila ...

Onda se sva pitanja i komentari uvek na kraju svedu na - nema šta, dala mu Macinu travu.
I svi klimu glavom, kao dada ... i kao sve je jasno ...

i u čemu je sada fora ?
 
Da li ste bili u situaciji da vidite normalnog, zdravog, vrednog, pametnog momka, kako odlepi za nekim kršom od devojke/žene - nezanimljivom, priglupom, nedruželjubivom, gadnom ...
Toliko odlepi, da se otudji od porodice, društva ...
I nikome ništa nije jasno, šta je video na njoj, kako ga je osvojila ...

Onda se sva pitanja i komentari uvek na kraju svedu na - nema šta, dala mu Macinu travu.
I svi klimu glavom, kao dada ... i kao sve je jasno ...

i u čemu je sada fora ?
...taj sam, i josh sam duhovit, druzzeljubiv, inteligentan, pravedan, zgodan, lep, bogat i sportista...:rumenko:
 
Da li ste bili u situaciji da vidite normalnog, zdravog, vrednog, pametnog momka, kako odlepi za nekim kršom od devojke/žene - nezanimljivom, priglupom, nedruželjubivom, gadnom ...
Toliko odlepi, da se otudji od porodice, društva ...
I nikome ništa nije jasno, šta je video na njoj, kako ga je osvojila ...

Onda se sva pitanja i komentari uvek na kraju svedu na - nema šta, dala mu Macinu travu.
I svi klimu glavom, kao dada ... i kao sve je jasno ...

i u čemu je sada fora ?
Pa ima i obratnih slucajeva..nista nevidjeno...Ali gde si cula..za tu Macinu travu..majke ti..?:hahaha:
 
štas smeješ - čovek načisto odlepio za budalom.
ne znam u toj masi neko pomenuo macinu travu.
znam da je valerijana macina trava, ali ovo je nešto drugo...

ja bih rekao..da ni taj nije mnogo bolji...od nje...nego ti to tako samo izlgeda..a mozda mu ne bi uzela vodu iz ruke..da ga poznajes..Svaka krpa nadje zakrpu..a i Kljuc Bravu:zper::zper:...inace..kratko potraje.
 

Back
Top