Неисквареност...

Шта мислите о неисквареним људима данас?

  • ценим их

  • мислим да су глупи, ,,овце''

  • немам неко посебно мишљење о њима


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Шта мислите о људима који нимало нису покварени, ни зли, не лажу, нису завидни, искрени су, поштени, једном речју -> добре особе...? :think:

takvi potpuno "cisti" kao sto si ti naveo,jednostavno ne postoje
ili su takvi u jednom trenutku,a onda kada skontaju,polude nacisto
pa te "dobre osobe" neces ni u raju naci
 
Шта мислите о људима који нимало нису покварени, ни зли, не лажу, нису завидни, искрени су, поштени, једном речју -> добре особе...? :think:

....naravno da cenim samo je šteta što sve manje ima takvih...al' opet sreća ima ih, samo
treba biti sretan pa takve znati....
 
Шта мислите о људима који нимало нису покварени, ни зли, не лажу, нису завидни, искрени су, поштени, једном речју -> добре особе...? :think:

ja još takve ljude nisam upoznao... gnušam se klišea dobrih osoba i sindroma majki tereza, svetih petki i svetih petrova... realno svako ima neku crnu tačku po prirodi... a danas je i poželjna i nužna za efektivnost i uspešnost... u suprotnom od srca predlažem manastir, što da se pate međ ovim pokvarenim svetom...
 
ja još takve ljude nisam upoznao...
Жао ми је!

gnušam se klišea dobrih osoba i sindroma majki tereza, svetih petki i svetih petrova...
Али, зашто? :roll:

realno svako ima neku crnu tačku po prirodi...
Али, та црна тачка није ништа што би их чинило поквареним особама... ;)

a danas je i poželjna i nužna za efektivnost i uspešnost...
Такви то знају, али им дупе није зинуло за паре ;)

u suprotnom od srca predlažem manastir, što da se pate međ ovim pokvarenim svetom...
Можда не верују у Бога, имају породицу о којој треба да се старају...?
 
to je jer sam neiskvarena. :)
da si i ti neiskvaren, ne bi ti se tudj kolac cinio veci
Ниси га схватила. Хтео је да каже да си срећна ако упркос томе што си неискварена имаш искрене пријатеље уз себе, јер су људи углавном такви да у теби гледају овцу коју ће да шишају, тј. да те искористе на разне начине...
А неискварене особе углавном то допусте, и на крају подувају (да извинете на изразу... :rumenko: )
Кад је неко премазан, имају одступницу и другачије се понашају... ;)
 
Жао ми је!

meni i nije

Али, зашто? :roll:

zato što je tvrdim u 99 odsto slučajeva oliranje i stavranje slike koja je nemoguća. čim neko forsira nešto znači da je il neiskren il prenaivan

Али, та црна тачка није ништа што би их чинило поквареним особама... ;)

nije al nisu ni gorepobrojane osbine siguran znak dobrote i divote

Такви то знају, али им дупе није зинуло за паре ;)

jok žive od vode. ne pričam ja o jurnjavi za vanserijskim parama, prosto realnom funcionisanju u današnjem društvu i životu

Можда не верују у Бога, имају породицу о којој треба да се старају...?

onda nek žive po svojim dobročinim pravilima al nek s ne bude i ne čude kad naiđu na nepravdu u bilo kom smislu na koju će sigurno naići

;):) ...
 
Хтео је да каже да си срећна ако упркос томе што си неискварена имаш искрене пријатеље уз себе,)

ja sam na tu konstataciju i odgovorila.
pravo neiskvareni ljudi imaju prijatelje uz sebe.
mozda na takve ko ja niste jos naisli, good luck.:)

Ниси га схватила.
ahahaha.
 
Шта мислите о људима који нимало нису покварени, ни зли, не лажу, нису завидни, искрени су, поштени, једном речју -> добре особе...? :think:

Svaka im cast, ukoliko postoje takve osobe. Malo mi je nemoguce da postoje osobe koje nikad ne lazu, nikad ne zavide drugima na bilo cemu, nikad ne urade nesto nemoralno. Prosto mislim da je nemoguce da postoje takve osobe, jer svi se mi ogresimo ponekad. Ali ukoliko ja gresim onda svaka im cast. Samo napred i neka nastave tako. :)
 
Ja sam neiskvaren mogu to otvoreno da kazem.

Ili sam sve kvarne stvari izbacio? Ne znam tacno.

Kad sam bio mali bio sam jedan od najvecih lazova da je to neverovatno. Drug me najbolji poceo mrzeti jer sam ga lagao da imam 9 popunjenih Space Jam albuma i da sam odgledao ceo serijal Mocnih Rendzera. Ali tu je puko film. Ja izmislio neki scenario i ispricao kako ce sve biti. I on jadan decko iso od druga do druga hvalio se kako zna kakav ce biti ishod Mocnih Rendzera i onda kad dosla ta epizoda on jadan da propadne u zemlju zbog sramota i eto ti tako on mene zamrzi.

Onda sam krao. Moji su imali trgovisnku radnju u to vreme i meni je bila potrebna lova da kupujem slicice za fifa world cup 98 album i onda sam ja tako svakog dana krao dinar po dinar i zakapovao ispod jednog drveta u dvoristu. Ali u tu su me otkrili.

Onda sam jedno vreme tukao jednog druga bez nekog razloga. I to me je proslo.

I onda je dosao period kad sam postao dobrica, kad sam poceo da radim domace zadatke drugovima iz odeljenja. Secam se jednoj drugarici koja mi se svidjala, komsika mi, vidjamo se i sada, radio domace zadatke iz tehnickog obrazovanja. Super sam bio crtao, bio sam najbolji u svemu, matematika, fizika, likovna kultura, tehnicko, hemija sve mi je to islo od ruke u osnovnoj. Radio sam svima domaci, ali ovoj drugarici najvise. Ali posle kad me nije htela ja sam se razocarao i tu mi je pukao film.

No, vremenom sam se ja izdistilovao, postao jaci, pametniji, karakter, saosecajan, pazljiv, strpljiv, istrajan, sve, sve i cesto mi govore da sam neiskvaren sto i jeste tacno.

Uz to sam imao prilicnog uspeha koji je i dalje u usponu, koji je ujedno i finansijski i na nivou duha.

Isto sam i bio ruzan kad sam nosio naocare i kad se nisam sisao, ali evo sad sam tipican americki vojnik, da me uramis od lepote.

Tako da, neiskvarenost = win.
 
Ja sam neiskvaren mogu to otvoreno da kazem.

Ili sam sve kvarne stvari izbacio? Ne znam tacno.

Kad sam bio mali bio sam jedan od najvecih lazova da je to neverovatno. Drug me najbolji poceo mrzeti jer sam ga lagao da imam 9 popunjenih Space Jam albuma i da sam odgledao ceo serijal Mocnih Rendzera. Ali tu je puko film. Ja izmislio neki scenario i ispricao kako ce sve biti. I on jadan decko iso od druga do druga hvalio se kako zna kakav ce biti ishod Mocnih Rendzera i onda kad dosla ta epizoda on jadan da propadne u zemlju zbog sramota i eto ti tako on mene zamrzi.

Onda sam krao. Moji su imali trgovisnku radnju u to vreme i meni je bila potrebna lova da kupujem slicice za fifa world cup 98 album i onda sam ja tako svakog dana krao dinar po dinar i zakapovao ispod jednog drveta u dvoristu. Ali u tu su me otkrili.

Onda sam jedno vreme tukao jednog druga bez nekog razloga. I to me je proslo.

I onda je dosao period kad sam postao dobrica, kad sam poceo da radim domace zadatke drugovima iz odeljenja. Secam se jednoj drugarici koja mi se svidjala, komsika mi, vidjamo se i sada, radio domace zadatke iz tehnickog obrazovanja. Super sam bio crtao, bio sam najbolji u svemu, matematika, fizika, likovna kultura, tehnicko, hemija sve mi je to islo od ruke u osnovnoj. Radio sam svima domaci, ali ovoj drugarici najvise. Ali posle kad me nije htela ja sam se razocarao i tu mi je pukao film.

No, vremenom sam se ja izdistilovao, postao jaci, pametniji, karakter, saosecajan, pazljiv, strpljiv, istrajan, sve, sve i cesto mi govore da sam neiskvaren sto i jeste tacno.

Uz to sam imao prilicnog uspeha koji je i dalje u usponu, koji je ujedno i finansijski i na nivou duha.

Isto sam i bio ruzan kad sam nosio naocare i kad se nisam sisao, ali evo sad sam tipican americki vojnik, da me uramis od lepote.

Tako da, neiskvarenost = win.

Сад кад си све описао дај још да те креснемо и бићеш употпуњен. :mrgreen:
А није ебт озбиљно... искењо се за медаљу. :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top