Michael Jackson

Omiljeni MJ Album?

  • Off The Wall

  • Thriller

  • Bad

  • Dangerous

  • HIStory

  • HIStory In The Mix

  • Invincible

  • Ostalo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koju Majklovu pesmeu/e najmanje volite,ili ne volite?

ne postoji pesma koju ne volim... ali najmanje slusam Little Susie :sad2:... a she's out of my life sam slusala samo 3 puta u zivotu zato sto mi je pretuzna... baca me u totalnu depresiju... :besna: :besna: :besna: nije mi bitno koja je pesma u pitanju... sve imaju terapijsko dejstvo... njegov glas je preeeeeeeeeeeeeedivan :heart: :heart: :heart:
 
Kada vam je izgledao najsvezije, najmocnije, najenergicnije, najlepse, najzanmimljivije, lepo obucen itd. ?
Ali ne mislim na eru jer je era sirok pojam ... mislim na neki od nastupa, koncerata, intervjua, filmova, spotova itd...

Da ja krenem... ubedljivo najenergicnije i ubedljivo najlepse je izgledao u spotu za Give In To Me ... Tako mocan spoj izgleda i odela u zivotu nisam video ! S-T-R-A-V-A !!!
 
Kada vam je izgledao najsvezije, najmocnije, najenergicnije, najlepse, najzanmimljivije, lepo obucen itd. ?
Ali ne mislim na eru jer je era sirok pojam ... mislim na neki od nastupa, koncerata, intervjua, filmova, spotova itd...

Da ja krenem... ubedljivo najenergicnije i ubedljivo najlepse je izgledao u spotu za Give In To Me ... Tako mocan spoj izgleda i odela u zivotu nisam video ! S-T-R-A-V-A !!!

u brate... takvo pitanje se ne postavlja devojci... apsolutno uvek... ostanem bez vazduha dok ga gledam (da ne zalazim u detalje :zper:).. ali ona bad pepsi reklama kad vozi onaj auto, skace na helihopter... mnogo sexy trci (speed demon) ma sve radi sexy... jooooooooooooj *nesvest* savrsen je u svakoj prilici... najlepsi muskarac na svetu... :heart::heart::heart:
 
Kada vam je izgledao najsvezije, najmocnije, najenergicnije, najlepse, najzanmimljivije, lepo obucen itd. ?
Ali ne mislim na eru jer je era sirok pojam ... mislim na neki od nastupa, koncerata, intervjua, filmova, spotova itd...

Da ja krenem... ubedljivo najenergicnije i ubedljivo najlepse je izgledao u spotu za Give In To Me ... Tako mocan spoj izgleda i odela u zivotu nisam video ! S-T-R-A-V-A !!!

MITM tesko ti pitanje :D Zanimljiv je uvek bio, oblacio se lepo, ako ne racunamo hm neke sitne greskice :mrgreen: Mogla bih reci da je izgledao najenergicnije i najmocnije u BAD eri, ali ti ne trazis eru vec konkretno intervjue, spotove...moram malo da razmislim ima toga koliko hoces. :think::think:

Evo za pocetak cu da kazem da su mi od dokumentaraca najzanimljiviji i najdrazi Private Home Movies. :heart::heart::heart::heart:

Od spotova najzanimljiviji: Who Is It, Give In To Me, Dirty Diana, Smooth Criminal, Bad (pogotovo ova dva jer imaju duzu verziju volim ih mnogo), Will You Be There, Billie Jean, The Way You Make Me Feel, Speed Demon, Leave Me Alone...

Za intervjue moram da razmislim. :)
 
Poslednja izmena:
give-into-me1.jpg

give-in-to-me%2828%29-m-8.jpg

give-into-me.jpg
 
MITM tesko ti pitanje :D Zanimljiv je uvek bio, oblacio se lepo, ako ne racunamo hm neke sitne greskice :mrgreen: Mogla bih reci da je izgledao najenergicnije i najmocnije u BAD eri, ali ti ne trazis eru vec konkretno intervjue, spotove...moram malo da razmislim ima toga koliko hoces. :think::think:

Evo za pocetak cu da kazem da su mi od dokumentaraca najzanimljiviji i najdrazi Private Home Movies. :heart::heart::heart::heart:

aha ... pa lepo ... necu eru zbog toga sto je to dug period ... u razlicitim spotovima drugacije se oblacio itd...jedva cekam da mi se skine The Ghosts i da pocnem sa skidanjem PHM :heart:
 

pa zar nema na torentu...? ja sam zaostala za tehnologijom... tek sam skoro dobila net pa sad nadoknadjujem sve propusteno... hocu i ja da skinem phm... ajd stavite linkove... help... i hocu i ja sve reklame... predivan je... :heart: :heart: :heart:
 
Ne mohu izdvojiti jedan spot sve ih volim..promenila sam prethodni post i navela omiljene spotove, ali jedan ne mogu da izdvojim. Svaki ima ono "nesto".

upravo to... uvek izgleda perfektno, ali ne zbog odece... to mu je samo +... savrsen je zbog pogleda, osmeha, zvuka njegovog smeha... ono kako se kikoce... nacin na koji grize usnu... kosa... oci... jagodice... ruke... stvarno me ostavlja bez daha... uvek... ni ja ne mogu da odaberem samo jedan spot ili jednu eru, ali ima nesto u bad eri sto mi ne da mira... ne mogu da opisem ni da objasnim zasto mi je najdraza... valjda zato sto se od nevinog i slatkog decka iz thriller ere transformisao u muskarca koji se ne boji da izrazi svoju seksualnost... mnogi kazu - ti ga ne postujes, kako mozes da govoris to o njemu... ali je vise nego ocigledno da postoje 2 Majkla u njemu... Onaj slatki nevini decacic u svakodnevnim situacijama i ona zver na sceni... bio je svestan sta radi zenama... i voleo je da nas muci... da ga zelimo... nacin na koji se dodiruje, ono hee hee... ma prava sex beast... znao je on to... :zper::zper::zper: :heart::heart::heart:
 
Kada vam je izgledao najsvezije, najmocnije, najenergicnije, najlepse, najzanmimljivije, lepo obucen itd. ?
Ali ne mislim na eru jer je era sirok pojam ... mislim na neki od nastupa, koncerata, intervjua, filmova, spotova itd...

Da ja krenem... ubedljivo najenergicnije i ubedljivo najlepse je izgledao u spotu za Give In To Me ... Tako mocan spoj izgleda i odela u zivotu nisam video ! S-T-R-A-V-A !!!

Jel si se ti malo zaljubiška u njega? :per::zper:
Šalim se... Za mene je to BLACK OR WHITE, zna se. Give In To Me je slično. ;)

Jel si skinuo Ghosts? Koreografija za 2 Bad iz tog filma je n-e-v-e-r-o-v-a-t-n-a! :eek:
 
Kad covek pogleda Majklov imidz, energiju koju on ima, pa i poslusa neke pesme, pre bi ga svrstao u Rock, nego u Pop zanr. Majkl je ionako bio ima tu dubinu u muzici koja je svojsvtena recimo Rock/Metal muzici, nego li pop-u koju karakterise najcesce banalnost, povrsnost.
 

Komentari sa YT: z:shock:

Can you guys believe we've gone from this to Ke$ha's "Blah Blah Blah"? This is true talent here, true pop.

He's fuckin great. I'm a guy and honestly I think he could've made straight guys gay.

Hw always messes the words up to this song and confuses the verses!! I don't even think people notice. He is to captivating lol

noo he's sooo fuckin sexy ...he makes me soo horny lol

HAHAHA michael really could turn a straight guy gay, even a straight guy says so himself. lol he is just that GORGEOUS !<3
 

Back
Top