udate zene placaju seks sa zenama

Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka

Gde samo nalazis ovakve "cinjenice" tipa o godinama ili varanju :)

ali nista bez cipela , televizija ima ko muva na g. pa program mora necim da se upotpuni i to svakojakim nebulozama za koje nije bitno kakve posledice ostavljaju vec bitan je rejting i sokantno istinito otkrice ... :lol:

E ali stvarno je biser to sto muz zna za fantazije , koje su mu :ok: - i misli da ih nece ostvariti zato sto je on rekao ne :lol:

Pa sad da li je varanje to je vec pitanje koliko su muskarci spremni da oponasaju zene :lol: ...koliko znam pravom Balkancu bi i flert trebao da bude varas me sa njim , veci dokaz mi ne treba , dok je partnerkama istih bitno samo da ne saznaju i nema prevare :roll: :lol:
 

Back
Top