Kako porubiti pantalone?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ahhhhhhh... pa jel' on savremeni muskarac ili nije, valjda moze savremeni momak da porubi sam pantalone!!!
Evo ovako, obuces ih prvo, pa onda kredom oznacis pravu duzinu, pa ih skines... ju... pa onda makazama odseces visak pa uporedis sa drugom nogavicom, ako nisu ravne, skrati malo i drugu, a ako si preterao sa drugom, skrati opet prvu... i tako dok ne budu potpuno iste. E onda je vec lako, uzmes lepo i porubis... shorc :?
 
Sa' će tebi Milojko sve lepo da objasni.

1. Odrediš koliko ćeš da ih porubiš. Dakle saviješ prema unutra, i čiodom, samo na jednom mestu, iznad pete "uhvatiš" i pantalone i zavrnuti deo, da se ne odvrne, jelte.

2. Ufircaš. Dakle, obična igla i konac, krupnim "koracima" lepo sastaviš tkaninu da bi kasnije mogao lepo da prošiješ mašinom. Skroz ukrug gde god ćeš kasnije da šiješ. Ovaj konac ćeš kasnije da izvučeš.

3. Mašina. Provučeš konac kroz sve one kukice i vođice, uvučeš donji konac. Laganica, imaš malo da šiješ pa i ne moraš da žuriš.

4. Oparaš firc. Odsečeš višak tkanine iznutra.

Eto, prosto k'o pasulj. 8)
 
Milojko Vasic:
Sa' će tebi Milojko sve lepo da objasni.

1. Odrediš koliko ćeš da ih porubiš. Dakle saviješ prema unutra, i čiodom, samo na jednom mestu, iznad pete "uhvatiš" i pantalone i zavrnuti deo, da se ne odvrne, jelte.

2. Ufircaš. Dakle, obična igla i konac, krupnim "koracima" lepo sastaviš tkaninu da bi kasnije mogao lepo da prošiješ mašinom. Skroz ukrug gde god ćeš kasnije da šiješ. Ovaj konac ćeš kasnije da izvučeš.

3. Mašina. Provučeš konac kroz sve one kukice i vođice, uvučeš donji konac. Laganica, imaš malo da šiješ pa i ne moraš da žuriš.

4. Oparaš firc. Odsečeš višak tkanine iznutra.

Eto, prosto k'o pasulj. 8)

JOŠ AKO PEREŠ SUDOVE ,PEGLAŠ I USISAVAŠ TI SI ONAJ KOGA TRAŽIM :wink: :D :D :D
 
kučka:
JOŠ AKO PEREŠ SUDOVE ,PEGLAŠ I USISAVAŠ TI SI ONAJ KOGA TRAŽIM :wink: :D :D :D
Hm, kako da ti odgovorim, a da pritom ne povredim tvoju nežnu i osetljivu žensku dušu ?

Da, umem da perem sudove, peglam i usisavam. Kao što umem da ponešto sašijem. Neretko oribam i kupatilo. A umem i da popravim auto, kućne aparate, i mnogo toga što se pokvari. Sam krečim i lepim tapete, a i pločice. A evo baš ovih dana napravih ceo orman (!) verovala ili ne, isti onakav kakav ti naprave majstori iz Tihosa.
Eto.
A jel tebi ne bi smetalo što sam ponekad baš, baš grub sa ženema ? I što volim da se "ogrebem" malo sa strane ? Ako ti ne smeta ni to što ponekad potrošim celu platu u kafani, ti si ona koju tražim !
 
Milojko Vasic:
kučka:
JOŠ AKO PEREŠ SUDOVE ,PEGLAŠ I USISAVAŠ TI SI ONAJ KOGA TRAŽIM :wink: :D :D :D
Hm, kako da ti odgovorim, a da pritom ne povredim tvoju nežnu i osetljivu žensku dušu ?

Da, umem da perem sudove, peglam i usisavam. Kao što umem da ponešto sašijem. Neretko oribam i kupatilo. A umem i da popravim auto, kućne aparate, i mnogo toga što se pokvari. Sam krečim i lepim tapete, a i pločice. A evo baš ovih dana napravih ceo orman (!) verovala ili ne, isti onakav kakav ti naprave majstori iz Tihosa.
Eto.
A jel tebi ne bi smetalo što sam ponekad baš, baš grub sa ženema ? I što volim da se "ogrebem" malo sa strane ? Ako ti ne smeta ni to što ponekad potrošim celu platu u kafani, ti si ona koju tražim !

To što umeš sve da radiš je samo za pohvalu i baš mi odgovara.
A ono drugo: Pa ponekada malo grubosti izmedju nas dvoje ne bi bio problem.Posle mene ne bi ti palo na pamet da se malo "ogrebeš" sa strane. A kintu u kafani stucali bi zajedno.Još i ako se penješ po stolovima.Zanci da smo idealni jedno za drugo.
 
mrvica 2:
Milojko Vasic:
kučka:
... Posle mene ne bi ti palo na pamet da se malo "ogrebeš" sa strane. A kintu u kafani stucali bi zajedno.Još i ako se penješ po stolovima.Zanci da smo idealni jedno za drugo.
:D
Ljubi te Milojko.
Milojko, kako je krenulo :lol: pantalone ti nece ni trebati :!: :!: :!:

On je to shvatio.Ne moraš da mu objašnjavaš :D
 
kučka:
mrvica 2:
Milojko Vasic:
kučka:
... Posle mene ne bi ti palo na pamet da se malo "ogrebeš" sa strane. A kintu u kafani stucali bi zajedno.Još i ako se penješ po stolovima.Zanci da smo idealni jedno za drugo.
:D
Ljubi te Milojko.
Milojko, kako je krenulo :lol: pantalone ti nece ni trebati :!: :!: :!:

On je to shvatio.Ne moraš da mu objašnjavaš :D
A sta se ti bunis umesto njega, ukapirala sam da imate drugaciji dil- a ne da te je angazovao za advokata. Nema mene vise :oops: , izvinjavam se sto sam ometala vasu idilicnu konverzaciju :!: :!:
 
mrvica 2:
kučka:
mrvica 2:
Milojko Vasic:
kučka:
... Posle mene ne bi ti palo na pamet da se malo "ogrebeš" sa strane. A kintu u kafani stucali bi zajedno.Još i ako se penješ po stolovima.Zanci da smo idealni jedno za drugo.
:D
Ljubi te Milojko.
Milojko, kako je krenulo :lol: pantalone ti nece ni trebati :!: :!: :!:

On je to shvatio.Ne moraš da mu objašnjavaš :D
A sta se ti bunis umesto njega, ukapirala sam da imate drugaciji dil- a ne da te je angazovao za advokata. Nema mene vise :oops: , izvinjavam se sto sam ometala vasu idilicnu konverzaciju :!: :!:

Eto šta ti je lepo vaspitano mladjano stvorenje.Izvinjava se. To ti je danas retkost. Pa shodno tome izvinjenje prihvaceno. :D :D :D
 
kučka:
Eto šta ti je lepo vaspitano mladjano stvorenje.Izvinjava se. To ti je danas retkost. Pa shodno tome izvinjenje prihvaceno. :D :D :D



Evo mene opet, stvarno necu dugo. Samo da ti se zahvalim na komplimentu ,,lepo vaspitano mladjano stvorenje,, stvarno sam se potresla. To je tako divno kad ti zena udeli kompliment.....Zezam se bre, nego hoces li ti doci na skup, volela bih da te upoznam. pozdrav mrvica :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top