brate 01.05.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S.ere mi se od prvog maja...celu noc sam spavao na zemlji i smrzao se....bilo je nas 5 i jedna devojka..koja je dosla sa deckom...tako da je bio pederbol....od alkohola je bio topao jelen...nista jace od toga...nisam mogao da se napijem od njega jer mi je bio gadan...tako da sam celu noc proveo na jebnoj avali sa 5 muskaraca trezan...jeb.em ti ja prvi maj....

Ja isto bio na avali sa 5 ortaka, sve ortakinje nas ispalile, samo sto smo mi ujutro dosli. . . Mi nasli neko mesto, ja otisao da prosetam i vidim dve prelepe devojke kako prolaze pored mene, setim se onog kobaja partija kod nas i smorim se. . . Vracam se ja kad ono one tacno pored nas sa jos par ortakinja i neka dva lika. . . Pitali nas oni da im upalimo vatru, mi im naravno pomogli, i tako smo blejali ceo dan zajedno. . . A imali smo brdo stvari nas sestorica smo pojeli 5 kila mesa i popili 45 piva, ali smo to razvukli na ceo dan pa se niko nije uroljao. . . A cigle za rostilj smo ko debili vukli na ledjima sa vracara. . .
 
Ja isto bio na avali sa 5 ortaka, sve ortakinje nas ispalile, samo sto smo mi ujutro dosli. . . Mi nasli neko mesto, ja otisao da prosetam i vidim dve prelepe devojke kako prolaze pored mene, setim se onog kobaja partija kod nas i smorim se. . . Vracam se ja kad ono one tacno pored nas sa jos par ortakinja i neka dva lika. . . Pitali nas oni da im upalimo vatru, mi im naravno pomogli, i tako smo blejali ceo dan zajedno. . . A imali smo brdo stvari nas sestorica smo pojeli 5 kila mesa i popili 45 piva, ali smo to razvukli na ceo dan pa se niko nije uroljao. . . A cigle za rostilj smo ko debili vukli na ledjima sa vracara. . .

Ma pored nas bili neki indijanci mi sa njima sekli drva...msm nista zensko ni oni ni mi...a nema ni vinjaka....a ono toplo pivo..pa pre bi se od cesmovace napio....
 
Ja bila sa 8 muškaraca u vikendici(bila je i jedna drugarica,ali pošto sam ja jedino žensko koje poštujem,kao da nije)
i nije ni moglo da bude loše.
Jedino što sam jedno veče ređala red medovače,red piva,red soka,red bula,pa legla da spavam,i ustala i povratila ceo sistem organa za varenje i nešto što je ličilo na moju plućnu maramicu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top