Динкић још једном користи несрећу народа да би стекао политичке поене

Јаре

Primećen član
Poruka
955
FoNet | 30. 04. 2010. - 15:07h | Foto: FoNet | Komentara: 10

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić uručio je danas, u Zaječaru, pomoć za 650 porodica, čije su kuće oštećene u poplavama.

"Obećali smo pomoć svima koji su pretpeli štetu i danas smo doneli veliku količinu nameštaja, bele tehnike i podnih obloga, a sve je roba domaćih proizvođača", rekao je Dinkić.

Гледао сам на вестима да ће добар део тога што је он уручио плаћати Зајечар из буџета у наредним годинама, јер је то добијено на кредит, а он се ту опет увалио као неки добротвор :dash::dash::dash:
 
Dinkic je najbolji i najsposobniji politicar kojeg Srbija trenutno ima.

Biti na celo tako male skoro pa beznacajne stranke a prigrabiti toliku politicku moc i imati takav jak uticaj na politicki zivot u zemlji jeste vestina i umece koje imaju najbolji.

da li si kao mali pao na glavu...sa neke vece visine?
 
Dinkic je najbolji i najsposobniji politicar kojeg Srbija trenutno ima.

Biti na celo tako male skoro pa beznacajne stranke a prigrabiti toliku politicku moc i imati takav jak uticaj na politicki zivot u zemlji jeste vestina i umece koje imaju najbolji.

Da je Milošević bio ko Dinkić, mislim da bi i danas vladao Srbijom.
Pojavio se ni od kuda i od 2000. godine do danas je konstantno na vlasti, a pred svake izbore napravi nešto da sebi obezbedi dovoljan procenat glasova da bi prešao cenzus.
 
Da je Milošević bio ko Dinkić, mislim da bi i danas vladao Srbijom.
Pojavio se ni od kuda i od 2000. godine do danas je konstantno na vlasti, a pred svake izbore napravi nešto da sebi obezbedi dovoljan procenat glasova da bi prešao cenzus.

To je to, o cemu sam i ja pisao :)...doduse malo provokativno,ali cini mi se da smo se razumeli
 
FoNet | 30. 04. 2010. - 15:07h | Foto: FoNet | Komentara: 10

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić uručio je danas, u Zaječaru, pomoć za 650 porodica, čije su kuće oštećene u poplavama.

"Obećali smo pomoć svima koji su pretpeli štetu i danas smo doneli veliku količinu nameštaja, bele tehnike i podnih obloga, a sve je roba domaćih proizvođača", rekao je Dinkić.

Гледао сам на вестима да ће добар део тога што је он уручио плаћати Зајечар из буџета у наредним годинама, јер је то добијено на кредит, а он се ту опет увалио као неки добротвор :dash::dash::dash:
Нормално. Млађа кад неког оправи .... оправио га је к'о Ђенка.
Каква помоћ државе, какви бакрачи. Све ће то народ позлатити.
То је систем - 48 сати свадба. За јавност, други сноси комплетан трошак твоје свадбе (фора, велики си срећник што су баш тебе изабрали) .... а ти си пре емисије потписао уговор да си у обавези да за 5 година врати уложени новац ... са каматом.
 
Видим преко јавне ТВ куће нашег Млађу како носи неки шпорет,или нешто друго,и богами се мало
штрецну да се не ушине,или не дај Боже сј*бе кичму,па онда,ко Томица му,правац иноземство код
неког врхунског лекара,да би био способан да се БРЗО врати на задатке:
 
Problem poplava u centralnoj i južnoj Srbiji, datira još od Domanovića ( ne od njega, naravno ali ko da je on napisao ovu temu )
A i ko je toliko sposoban, da pregradi te reke ?
Ovako će Mladja Sladja ili neko drugi, i sledeće godine uručivati pomoć postradalima, lakše im je to, nego da naprave kako treba da bude.
 
Video sam kolonu, kolca sto voze su bas bas "jeftina" pa se pitam sto im ne damo jos malo para pa da svi funkcioneri imaju blendirana. Nego, Dinkicu su dani odbrojani, dzaba dolazi u moj rodni grad kada ga ovde SVI MRZE! On i Cvetkovic su dva najomrzenija coveka. Cvetkovic je jedno go^no od coveka jer je rekao da nece dati Zajecaru ni jedan jedini dinar dok je Bosko Nicic na celu grada! Ajde recite mi, dokle ide ova nasa drzava? Propast? Moramo tu bagru zaustaviti i proterati iz SRBIJE, neka si idu, neka posecuju mesta, neka budu albanski turisti!
 
Sto se tice pregradjivanja reke, to je prosto tezak posao jer ne znam gde oni vide krivine kada je jedan deo potpun pravac, nema krivina reke, takodje bih rekao da narod krivi nadlezne sto nisu preduzeli nista, pa ja ljudi zivim blizu Timoka (hvala Bogu, nesto sam na uzvisenom delu) i znam reku veoma dobro, pa nemoguce je postaviti bademe, nemoguce! Evo primera, deo reke gde je voda bila do ispod kolena tu je dubina za vreme poplava iznosila oko 3-4 metra pa vi vidite da li bi bademi nesto pomogli. Prosto, ne mozes protiv majke prirode.
 
FoNet | 30. 04. 2010. - 15:07h | Foto: FoNet | Komentara: 10

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić uručio je danas, u Zaječaru, pomoć za 650 porodica, čije su kuće oštećene u poplavama.

"Obećali smo pomoć svima koji su pretpeli štetu i danas smo doneli veliku količinu nameštaja, bele tehnike i podnih obloga, a sve je roba domaćih proizvođača", rekao je Dinkić.

Гледао сам на вестима да ће добар део тога што је он уручио плаћати Зајечар из буџета у наредним годинама, јер је то добијено на кредит, а он се ту опет увалио као неки добротвор :dash::dash::dash:

koštaće ih ko svetog petra kajgana...
 

Back
Top