Mislite vi sta hocete, ali ovo je istina

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste vi primetili da zene mogu lako navlaziti na debelog hartavog smrdljivog puponju, ako osete da je lik mocan, taman i smrdljivo mocan i pun je novaca, dok se sa mladjim torbaju cisto da osete tvrdu kitu - mozda cak i da bi taj mladji mlohavom mogao napraviti dobar prolaz, jer ovaj vise ne bi bio toliko mocan od tripa kako nije uspio gurnuti svoju bogatu kitu u vlaznu picu?
 
i dalje verujem da pametni i (uslovno rečeno) obrazovani tipovi
imaju ubedljivo najveće mogućnosti :mrgreen:

još ako imaju i velka yaya uf uf uf :lol:

Imaju da ih torbaju. Ja sam ceo zivot u nekoj prici kao treci, istina ne treba mi lova da bi torbao itd. ali i budem ostavljen zbog nekog ko je pun kesha.

Mislim ne smeta meni to, ali onda ne mogu torbati besplatno. Ne mogu davati to iz ljubavi a ona iz interesa, onda cemo oboje iz interesa. Njena pica uziva i jos kasnije ima kesha. A moja kita uziva, ali kasnije ni pice ni kesha. Pa nece meni kita biti tvrda ceo zivot, moram misliti na starost, pa lagano uplacivati za penziju.
 
Jeste vi primetili da zene mogu lako navlaziti na debelog hartavog smrdljivog puponju, ako osete da je lik mocan, taman i smrdljivo mocan i pun je novaca, dok se sa mladjim torbaju cisto da osete tvrdu kitu - mozda cak i da bi taj mladji mlohavom mogao napraviti dobar prolaz, jer ovaj vise ne bi bio toliko mocan od tripa kako nije uspio gurnuti svoju bogatu kitu u vlaznu picu?

savet na brzaka, neka mladji & tvrdji napuni novcanik novinama kada krene na dejt - lol dejt

ovlazicje cim oseti tvrdocju ( novchanika )


;)
 
Opa bato? Sta vama sve ne treba da bi bile iznenadjene, dubiti na glavi - rolati se na jajima:roll:

Ma vama treba doci iza coska i toknuti jako kitom po celu i dok je tako polumutava izyebat je dok ne dodje do svesti, nakon toga se praviti kao da nista nije bilo i otici u romanticnu setnju.

Dobro recheno samo ja bih kraj rechenice zamenio sa "...i odesh u nepoznatom pravcu".
 

Back
Top