Sta je laz za zene, a sta za muskarce?

cpku

Zainteresovan član
Poruka
418
Primetio sam da zene i muskarci retko mogu da se dogovore oko toga sta je laz, sta poluistina, a sta katastrofalna laz, a opet sta je bezopasna mala laz ispustena zarad mira. Cesto ono sto mene stvarno zaboli za nju je samo servisna manipulacija, koju cak i ne zove laz. Da li je to mozda uticaj spanskih serija :?: :!:
Dakle, po vasem iskustvu: laz, da ili ne, ako da - onda u kojoj situaciji i sta je laganje za vas?
 
da li je moguce da ovde neko cita oshoa?
cpku, prijatelju moj, laz je laz, isto kao sto je g.*.* upravo g.*.*
mala, velika, svaka je ruzna. iskreno, jednako je ruzno i precutkivanje istine.
ja ne umem da lazem. lepo sam probala pa posle zaboravila sta sam lagala i bio belaj svetski. dakle, istina je negde tamo... a laz se zalepi ko ono gorepomenuto za cipelu..
 
Stvarno se trudim da se bar u necemu slozim,ali jednostavno mi ne ide.LAZ je neophodna,laz je nacin zivota,nacin opstanka,nacin prezivljavanja.Ko kaze da ne laze,taj laze.Laz je slatka,prihvatljiva.Svi lazu,i stalno.Istina je retko prisutna,istina je bljutava.Ja sam za LAZ. :P
 
just a girl:
Stvarno se trudim da se bar u necemu slozim,ali jednostavno mi ne ide.LAZ je neophodna,laz je nacin zivota,nacin opstanka,nacin prezivljavanja.Ko kaze da ne laze,taj laze.Laz je slatka,prihvatljiva.Svi lazu,i stalno.Istina je retko prisutna,istina je bljutava.Ja sam za LAZ. :P

Mislim da je ovo definitivan dokaz da ljudska bica definitivno nemaju konsenzus niti oko jednog pitanja na planeti zamlji, bez obzira sto je to samo mala grudva blata koja se vrti oko jedne male zvezde na ivici jedne male galaksije (to mu dodje ko Cerak vinogradi u odnosu na Beograd). :lol:
Elem sta je htedoh reci, a to je sledece: Mislim da ima dosta onih, i medju zenskom i medju muskom populacijom koji misle isto kao Just, ali se ne izjasnjavaju javno, zato sto bi se na taj nacin otkrili (bravo za Just).

A evo i pitanja za Just i one koji misle slicno kao ona: Nije li to zivot van realnosti, u jednom virtuelnom svetu koji visi na tankoj karici ( :D ). I sta se desava kada te provale? Sve se rusi kao kula od karata? Moze li se tako ziveti, a da pritom nisi sve vreme u strahu :?:
 
pcelica:
Anonymous:
just a girl:
Stvarno se trudim da se bar u necemu slozim,ali jednostavno mi ne ide.LAZ je neophodna,laz je nacin zivota,nacin opstanka,nacin prezivljavanja.Ko kaze da ne laze,taj laze.Laz je slatka,prihvatljiva.Svi lazu,i stalno.Istina je retko prisutna,istina je bljutava.Ja sam za LAZ. :P
za istinu je potrebna hrabrost :)
bzzzzzzz

Jeli ovo zujanje znak odobravanja, or what :?: :D
 
just a girl:
Rl,to je zivot u realnosti,a ne van.I nema sta da te provale,to si ti uvek,i dok sedis na netu,i dok radis svoj posao.Laz je nacin opstanka,a ja znam da vecina ljudi misli kao ja.To je normalno,zdravo razmisljanje. :roll:

Hm, ja mislim da je ovo "vecina" jos jedna laz :twisted: ... ali moram da se ogradim: mislim da vecina ljudi fantasticno laze sebe, i to tako podsvesno i kvalitetno da toga cak nisu ni svesni (ja prvi :cry: )
 

Back
Top