prevara do prevare

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
aj budite iskrene

pošto je defaktivno stanje da 8,5 od 10 muževa prošvrlja makar jednom a i češće u toku svog xy godina večnog i srećnog braka

oliko ste sigurne da vaš baja nikad nije ošlajbario nešto mimo vaše avlije

jel biste stavile glavu na panjić za to

jeste slepo verujuće romantičarke il ste polurealistikinje u fazonu e zabole me dok kjuca muruz u mom koritu...?


:):D;):per::gace:
 
Pa nisi ni malo ovde , vec si mogla da shvatis da ovde nema nista na sta bi trebalo da se upecas pod parolom istina je.

Nema savrsenog braka, porodice, ribe, veze, rucka, deteta, psa , stana ....
Ma koliko se svi upirali da pokazu kako je bas njihov savrsen.

Moj stav je da u koliko mene njegovo svrljanje ne povredjuje i ne ponizava , moze da svrlja do mile volje.

Dok sam zasticena i ne znam da se dogadja ....nema problema.
Kad se zaboravi pa pusti da to sto radi utice na mene - tad moze da trazi advokata za razvod.
 
Zasto bi brak bio truo iznutra ako bi muz kako kazes, prosvrljao jednom ili cesce u toku dugih godina?
Ili je bas tako bitan taj flert da i najobicnija varnica koja mu se desila za nekih recimo 20 godina znaci da nikada nista nije ni vredelo? :dontunderstand:
Kao da imas skup i dobar automobil i negde nepaznjom ili zeljom da se glupiras udaris mu npr prednje svetlo i verujes da automobil vise ne vredi, a mozda ga nisi trebao ni kupiti takvog trulog...
Zivot i odnosi i donosi svasta, zasto ga posmatrati crno-belo?
 
Zašto da se lažemo,zašto da idealiziramo svijet u kojem nema ničeg apsolutnog,u kom se samo pomjeramo između granica relativiteta.
Prevare su oko nas,prikrivene,javne,tajne i svakakve.Smatram da neznanje spašava jer ono što ne znam -ne može da me zaboli.Inače smao poimanje prevare kao kategorije je skroz individualna stvar.Šta bismo,kome i do koje mjere oprostili uvijek ovisi samo o nama.Kad muškarac prevari partnerku (ili obrnuto)on je zapravo prevario sebe.
 
U poslednjih par godina uzimam od muza sta mi treba i koliko mi treba (nisam vise ni stidljiva ni obzirna kao nekad :) ) a sve ono sto mu od mene preostane visak je. Sa svojim viskovima covek ima pravo da raspolaze kako zeli i ume. :)
Problem bi bio da on deli sakom i kapom okolo a ja nemam onoliko koliko mi je potrebno. Ovde mislim na mnoge stvari ne samo na seks. :)
 
paaaa....ja sam na ovu temu.....zatucana...koliko vidim
mislim, nemam nista protiv razvoda braka, raskida vanbracne zajednice i sl
i ne, ne mislim da tu i tamo po koje je8uckanje medju prijateljima :mrgreen: znaci da je brak nuzno truo
mozda mi brak kao brak nije toliko vazan da bih ga odrzavala i po tu cenu - a tu mi jeste ta neka "samokontrola" bitna
i da, na temu "dok me ne povredjuje i dok ne saznam" - ja uvek saznam
sve sto je neko hteo da sakrije od mene
a onda je bolje da se nadje prigodan kamen pod koji ce se taj neko sakriti
 
aj budite iskrene

pošto je defaktivno stanje da 8,5 od 10 muževa prošvrlja makar jednom a i češće u toku svog xy godina večnog i srećnog braka

oliko ste sigurne da vaš baja nikad nije ošlajbario nešto mimo vaše avlije

jel biste stavile glavu na panjić za to

jeste slepo verujuće romantičarke il ste polurealistikinje u fazonu e zabole me dok kjuca muruz u mom koritu...?


:):D;):per::gace:
Ја сам реалиста.
Не верујем никоме превише, а главу на пањ не бих ставила ни за себе саму.:D
 
Ako saznam, naebo je.
Pa sad, ako misli da ume, i ako sme da rizikuje toliko toga...volja mu.
Ако сазнаш, веруј ми, ништа се неће десити.
Исхистеришеш пар дана и то је то.:lol:
Не знам никог ко је дао дечку/мужу педалу због варања.

п.с. осим оних љигавих варања с другарицама нпр. или неком другом особом која ти блиска (била)....
 
Ако сазнаш, веруј ми, ништа се неће десити.
Исхистеришеш пар дана и то је то.:lol:
Не знам никог ко је дао дечку/мужу педалу због варања.

п.с. осим оних љигавих варања с другарицама нпр. или неком другом особом која ти блиска (била)....

Mislim da je ljigavije prikrivanje prevare, nego izbor shvalerke.
 
Svi varamo i svi se pravimo ludi kao da ne znamo o cemu se radi.
nema zdrave osobe koja nece pozeleti da se kresne po nekada van braka.
Svi samo gledamo da se sto bolje sakrijemo
Apsolutno sma svestan da me je moja prevarila, ili ce me prevariti
Ne razbijam glavu sa tim.
lepa je, sigurno ima dosta ponuda, sigurno je muvaju...sta ja tu mogu?
Na njoj je da se pobrine da to niko ne sazna.
Ja takodje nisma imun na dobru pichetinu.
Sta cu, volim kad vidim dobro zensko, a testeroni prorade..i daleko od toga da ne iskoristim priliku ako/kada se ukaze.
I svi tako zivimo i svi tako funkcionisemo...
I zene varaju isto ako ne i vise nego muskarci
Danasnje zene su umorne od posla, obaveza, ocekivanja od njih...
Par lepih reci, malo vise paznje..i ako jos imas finansijsku mogucnost d aje izvedes na vecericu i kupis neku sitnicu...nece praviti problem da malo sunca tabane.
Pod uslovom da je ubedis da je diskrecija 100% zagarantovana (a i trazena)
 

Back
Top