pametne zene

Poruka
23
Cesto cujem u prolazu kad razgovaraju zene ili devojke o nekoj trecoj zeni i kazu ''Ma pusti to, ona je PAMETNA ZENA''.
Ili '' ne brinem se ja za nju, dovesce ona njega u red,pametna je''.
Sta je po vama pametna zena?
Sta mora ona da radi, kako da se ponasa da bi bila Pametna?
Da li vi sebe smatrate pametnim zenama? ;)
 
to svak odredjuje prema sebi :p
ovdje se uvodnim postom hintuje na "pamet" unutar jedne veze
rekla bih, onda
da je u pitanju sposobnost odredjivanja najboljeg razmjera izmedju davanja i primanja, egoizma i altruizma, stete i koristi u jednom odnosu,
i djelovanja u skladu sa tim, kako na emotivnom, tako i na intelektualnom i fizickom nivou
 
Ne mislis valjda da bi i jedna pametna zena dosla da odgovori na temu zasto je pametna ???
Il kako treba da se ponasas da bi bila pametna .

Cisto gubljenje vremena.
Pamet se ne dokazuje recima nego delima.
I u to ime ja bi da sam neko m...ovde ko sto nisam zatvorila ovu temu pod parolom besmislena je.
I to bi smatrala pametnim postupkom ...

Al kao sto rekoh dela su me odavno demantovala te ja nisam pametna .
 
to svak odredjuje prema sebi :p
ovdje se uvodnim postom hintuje na "pamet" unutar jedne veze
rekla bih, onda
da je u pitanju sposobnost odredjivanja najboljeg razmjera izmedju davanja i primanja, egoizma i altruizma, stete i koristi u jednom odnosu,
i djelovanja u skladu sa tim, kako na emotivnom, tako i na intelektualnom i fizickom nivou
2+2=4...Get it...:)
 
to svak odredjuje prema sebi :p
ovdje se uvodnim postom hintuje na "pamet" unutar jedne veze
rekla bih, onda
da je u pitanju sposobnost odredjivanja najboljeg razmjera izmedju davanja i primanja, egoizma i altruizma, stete i koristi u jednom odnosu,
i djelovanja u skladu sa tim, kako na emotivnom, tako i na intelektualnom i fizickom nivou

Upravo to draga devojko. To sam hteo reci, izvinite svi ako se nisam dobro izrazio:)
 
Ne mislis valjda da bi i jedna pametna zena dosla da odgovori na temu zasto je pametna ???
Il kako treba da se ponasas da bi bila pametna .

Cisto gubljenje vremena.
Pamet se ne dokazuje recima nego delima.
I u to ime ja bi da sam neko m...ovde ko sto nisam zatvorila ovu temu pod parolom besmislena je.
I to bi smatrala pametnim postupkom ...

Al kao sto rekoh dela su me odavno demantovala te ja nisam pametna .

Pa ja mislim d a ne bi trebala da je zatvoris.:)
Interesovalo me, pa sam pitao. Ne mislim na inteligenciju, verujem da si inteligentna i ti i mnoge druge zene, ali me je ova sitnica zagolicala. Cujem to stalno i svuda. Dela. Naravno. kakva dela? I sta kod vas zena to uopste znaci kad kazete?
 
Pa ja mislim d a ne bi trebala da je zatvoris.:)
Interesovalo me, pa sam pitao. Ne mislim na inteligenciju, verujem da si inteligentna i ti i mnoge druge zene, ali me je ova sitnica zagolicala. Cujem to stalno i svuda. Dela. Naravno. kakva dela? I sta kod vas zena to uopste znaci kad kazete?

Ne može ona da stavi ključić:per:
Ovde se radi o pitanju emotivne i socijalne inteligencije...Žena može da bude nuklearni fizičar pa da ne zna kako da se ponaša u vezi...:cool:
 
Pa ja mislim d a ne bi trebala da je zatvoris.:)
Interesovalo me, pa sam pitao. Ne mislim na inteligenciju, verujem da si inteligentna i ti i mnoge druge zene, ali me je ova sitnica zagolicala. Cujem to stalno i svuda. Dela. Naravno. kakva dela? I sta kod vas zena to uopste znaci kad kazete?

Ja nisam pravi primer za pametnu zenu...jer ono sto si ti naveo nikad nije bila moja svera delovanja. Nikad nisam umela pametno da igram u vezi , ja kroz veze idem srcem i celom svojom dusom a pamet mi obicno dodje tek kad veza pocne da se kruni. Otuda nisam reper za te price o pametnoj zeni koja ce nekog da promeni, sredi ...napravi prema svojoj meri.

Moja pamet se sastojala u tome da idem za emocijom a da ne dopustim da me gaze.
Da volim al da umem da kazem dosta je.
Da se dam al da ne izgubim sebe ....

I tu mogu da kazem da jesam bila pametna - uglavnom.

Za neke druge stvari , koje si ti cini mi se uzeo u obzir pisuci uvodni post , glupa sam ko noc.

Igrarije, planiranje, pritisci , i ostalo cime se uslovno receno pametne zene bave nikad nisu bili moja svera.

Zato neke pametne danas imaju sve sto su pozelele a ja i dalje bijem bitku sa vetrenjacam .
 
Poslednja izmena:
Ja nisam pravi primer za pametnu zenu...jer ono sto si ti naveo nikad nije bila moja svera delovanja. Nikad nisam umela pametno da igram u vezi , ja kroz veze idem srcem i elom svojom dusom a pamet mi obino dodje tek kad veza pocne da se kruni. Otuda nisam reper za te prie o pametnoj zeni koja ce nekog da promeni, sredi ...napravi prema svojoj meri.

Moja pamet se sastojala u tome da idem za emocijom a da ne dopustim da me gaze.
Da volim al da umem da kazem dosta je.
Da se dam al da ne izgubim sebe ....

I tu mogu da kazem da jesam bila pametna - uglavnom.

Za neke druge stvari , koje si si ini mi se uzeo u obzir pisuci uvodni post , glupa sam ko noc.

Igrarije, planiranje, pritisci , i ostalo cime se uslovno receno pametne zene bave nikad nisu bili moja svera.

Zato neke pametne danas imaju sve sto su pozelele a ja i dalje bijem bitku sa vetrenjacam .

:)

To je tacno, na to sam mislio. Ali mislim da je tvoj nacin razmisljanja itekako pametan, i samo pametni muskarci mogu da ga prihvate i zavole;) Iskreno.
 
:)

To je tacno, na to sam mislio. Ali mislim da je tvoj nacin razmisljanja itekako pametan, i samo pametni muskarci mogu da ga prihvate i zavole;) Iskreno.

Tu sad ulazimo u novo pitanje ...sta je pametan muskarac :)

A da te pitam ...osim toga sto cujes da zene trabunjaju , jer fakat je to trabunjanje ....sta te jos navelo da pitas ovo sto si pitao ??'

Sta je za tebe pametna zena ???
 
Tu sad ulazimo u novo pitanje ...sta je pametan muskarac :)

A da te pitam ...osim toga sto cujes da zene trabunjaju , jer fakat je to trabunjanje ....sta te jos navelo da pitas ovo sto si pitao ??'

Sta je za tebe pametna zena ???

za mene...pa ajde da kazem da nisam dobar primer za ispitivanje te vrste, jer slobodno mogu reci da po nekim stvarima odudaram od vecine (i u pozitivnom i u negativnom smislu).:whistling:
Ali evo ovako...Krenimo od pocetka jedne prosecne veze.
Za mene je pametna devojka ona koja u bilo koju pricu ulazi iskreno , ali da zna gde je granica te iskrenosti.
uvek neke stvari treba cuvati za sebe ,bar na pocetku, jer niko ne voli u prvoj rundi da dobije sve karte na stolu.
Pametna devojka nece biti izbacena iz takta, ako je recimo bezazleno ispalim. Ona ce to izgurati u sebi, ali ce mi vratiti cisto da me nauci kako je to .
Ona kada nesto kaze npr. ''ako jos jednom popijes previse vise nikada necu izaci na svirku sa tobom..'' ona ce to obecanje odrzati ako ja to opet uradim. A nece biti puj pike ne vazi.
Ona nece terati mene da ja budem pod njenom kontrlom, zivkati me 50 puta dnevno,da mi stavi do znanja da to ''sa njom ne ide tek tako'' nego ce mene navesti da se ja zapitam zasto me ne zove i da pozovem ja nju. :lol: I na taj nacin ce me kontrolisati nekim delom.
Ona nece nasesti na svaku musku provkaciju, a ima ih sigurno u svakoj vezi. Jer ako nasedne, koliko god da nisam u fazonu da mucim nekoga, stavi ce mi do znanja da uvek mogu da je izbacim iz sina. Ona ce se tome nasmejati, i vratiti mi istom merom:lol:
Ona,ako se desi da je ne zgotivi moj najbolji drug, drugarica ili tako nesto (cisto primera radi) nece u njihovom prisustvu frktati i praviti grimase, nego ce im se smeskati u lice, ljubopitivo ih gledati, i pokazati im da je veci covek od njih. Nece im dati povoda da mi sutra kazu ''pa vidis kako mi znamo, ona tvoja je namcor..''.
Ona nece non stop zapitkivati o mojim bivsim devojkama ili nekim dogadjajima iz proslosti o kojima mozda ne zelim odmah da govorim, vec ce mi reci neku stvarcicu o sebi koju ne znam, pa cu poceti sam da pricam:roll:
To po meni nisu igre. Mozda nisam u pravu, ne garantujem da jesam. dao sam neke primere...Iskreno ovo po meni napominjem nije IDEALNA vec pametna zena.
 
NAprotiv, ti si opisao svoju idealnu zenu , pamet nema nista sa tim :)

Pametna bi te odvojila od drugova i boga ako bi htela, sve suptilno kao da je to tvoj izbor.
Zabranila ti da ides u kafanu tako da pomislis da si ti sam zapravo tako odlucio
Pametna te nece zvati ni jednom ....zvaces ti nju 1000000000000x
Pametna ce te naterati da ispricas sve o svemu sto je zanima a nece te nista zapravo pitati...

To rade pametne zene ....
Tako rade pametne zene...
 
NAprotiv, ti si opisao svoju idealnu zenu , pamet nema nista sa tim :)

Pametna bi te odvojila od drugova i boga ako bi htela, sve suptilno kao da je to tvoj izbor.
Zabranila ti da ides u kafanu tako da pomislis da si ti sam zapravo tako odlucio
Pametna te nece zvati ni jednom ....zvaces ti nju 1000000000000x
Pametna ce te naterati da ispricas sve o svemu sto je zanima a nece te nista zapravo pitati...

To rade pametne zene ....
Tako rade pametne zene...

E te vec spadaju u kategoriju opasnih zena.
Imao sam jednu takvu devojku, i to joj je uspelo samo samnom:lol: Ali o njoj cu ako bude druge prilike.
Sa ovim sadasnjim...kol'ko znam obrnuto je:cool:
E sad ,to je pamet po meni. Idealna zena bi bila ona koja me pusta da radim sta hocu, a uz to me voli. Al' takva ne postoji:dash:
 

Back
Top