Cogito...

wet look

Primećen član
Poruka
802
neko je citao šta sam pisala,neko nije,nije ni bitno...

razmisljam nesto danas... setam se sa mojim dragim,idemo do fakulteta,vidjamo se sa prijateljima i...lepo mi je... srecna sam...

da,imam 23godine i da,on jos uvek ima "samo" 18 i u principu,uvek sam smatrala da su stariji=zreliji i uvek su me takvi i privlacili,ali evo,shvatam koliko mi je lepo sa njim,mnogo lepse nego sa bilo kojim starijim sa kojim sam bila... koliko je on zreliji,koliko se slazemo kao osobe,koliko se slazem sa njegovim drustvom i on sa mojim, ... koliko sam srecna... da se bojim te srece... koliko sam opustena,koliko mi,ama bas nista ne smeta...
i on oseca upravo isto...

i shvatam tu razilku u godinama,svesna sam je,narocito u ovom periodu zivota,ali je ne osecam...to su samo brojevi,nista vise...
 
wet look:
neko je citao šta sam pisala,neko nije,nije ni bitno...

razmisljam nesto danas... setam se sa mojim dragim,idemo do fakulteta,vidjamo se sa prijateljima i...lepo mi je... srecna sam...

da,imam 23godine i da,on jos uvek ima "samo" 18 i u principu,uvek sam smatrala da su stariji=zreliji i uvek su me takvi i privlacili,ali evo,shvatam koliko mi je lepo sa njim,mnogo lepse nego sa bilo kojim starijim sa kojim sam bila... koliko je on zreliji,koliko se slazemo kao osobe,koliko se slazem sa njegovim drustvom i on sa mojim, ... koliko sam srecna... da se bojim te srece... koliko sam opustena,koliko mi,ama bas nista ne smeta...
i on oseca upravo isto...

i shvatam tu razilku u godinama,svesna sam je,narocito u ovom periodu zivota,ali je ne osecam...to su samo brojevi,nista vise...

Da, kada su zene u pitanju onda su to 'samo brojevi' a kada bi muskarac od 25 godina rekao da se vidja sa devojkom od 17 godina, rekli bi 'pedofil, manijak, nesiguran, nema herca da stane pred zrelu zenu...'
Dvostruki arsini ubijaju ovaj forum.Definitivno.
8)
 
sam' da se zna,meni su "samo brojevi" bili i kad sam bila sa "deckom" 15godina starijim...tako da... :wink: :wink: :wink:

kod mene nema duplih arsina,a forum nek se snalazi sam po tom pitanju :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

8) 8) 8)
 
wet look:
sam' da se zna,meni su "samo brojevi" bili i kad sam bila sa "deckom" 15godina starijim...tako da... :wink: :wink: :wink:

kod mene nema duplih arsina,a forum nek se snalazi sam po tom pitanju :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

8) 8) 8)

Ne govorim ja o tvojim arsinima vec o forumaskim. Da si musko, imala bi ves 50 postova na temu u kojoj bi te pljuvali i zene i muskarci...
8)
 
wet look:
da,imam 23godine i da,on jos uvek ima "samo" 18 i u principu,uvek sam smatrala da su stariji=zreliji i uvek su me takvi i privlacili,ali evo,shvatam koliko mi je lepo sa njim,mnogo lepse nego sa bilo kojim starijim sa kojim sam bila...

E, dete... Mozda si ti postala nezrelija. :lol: Neka, neka, samo ti uzivaj. :)
 
maliPrinc:
Tvoj dragi je jednostavno mladji i nije jos imao prave prilike da mu zivot nabaci neke stvari koje bi ga opterecivale. To je super... mislim taj period.
Uzivaj!

e vidis,u tome je caka...
oboje smo imali prilicno zaebane zivote,a zadrzali smo osmehe...jako smo slicni kao licnosti...
nismo dzabe toliko dugo bili drugovi...
iako je mladji,zna sta su problemi...zreo je a detinjast i to mi je divno...
 
wet look:
maliPrinc:
Tvoj dragi je jednostavno mladji i nije jos imao prave prilike da mu zivot nabaci neke stvari koje bi ga opterecivale. To je super... mislim taj period.
Uzivaj!

e vidis,u tome je caka...
oboje smo imali prilicno zaebane zivote,a zadrzali smo osmehe...jako smo slicni kao licnosti...
nismo dzabe toliko dugo bili drugovi...
iako je mladji,zna sta su problemi...zreo je a detinjast i to mi je divno...

Mislis, zreo je dovoljno da dobro krese, a dovoljno detinjast da mozes da ga zezas? 8)
 
Ma WETICE ne opterecuj se! :D
Potpuno te razumem! Samo na ovom forumu ima takvih mladjih slatkisa (mislim od mene), ujedno i pametnih i... ma dodje ti sve da ih poruckas, breee! Mljac, mljac! :P :P :P
 
snoshaj efendija:
wet look:
maliPrinc:
Tvoj dragi je jednostavno mladji i nije jos imao prave prilike da mu zivot nabaci neke stvari koje bi ga opterecivale. To je super... mislim taj period.
Uzivaj!

e vidis,u tome je caka...
oboje smo imali prilicno zaebane zivote,a zadrzali smo osmehe...jako smo slicni kao licnosti...
nismo dzabe toliko dugo bili drugovi...
iako je mladji,zna sta su problemi...zreo je a detinjast i to mi je divno...

Mislis, zreo je dovoljno da dobro krese, a dovoljno detinjast da mozes da ga zezas? 8)
 
snoshaj efendija:
snoshaj efendija:
wet look:
maliPrinc:
Tvoj dragi je jednostavno mladji i nije jos imao prave prilike da mu zivot nabaci neke stvari koje bi ga opterecivale. To je super... mislim taj period.
Uzivaj!

e vidis,u tome je caka...
oboje smo imali prilicno zaebane zivote,a zadrzali smo osmehe...jako smo slicni kao licnosti...
nismo dzabe toliko dugo bili drugovi...
iako je mladji,zna sta su problemi...zreo je a detinjast i to mi je divno...

Mislis, zreo je dovoljno da dobro krese, a dovoljno detinjast da mozes da ga zezas? 8)

mi sve radimo zajedno... :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
 
Neki put ne trebaprevise razmisljati... Pokusaj da pojednostavis neke stvari bice ti lakse. Ako ti je interesantan, ako ti je lepo sa njim, kao sto kazes onda uzivaj. Sama si rekla da oseca isto kao i ti, sto ce reci da imate jake emocije jedno prema drugom, a to je dobro. Samo nemojte da se zaludjujete i da gledate previse u buducnost. Uzivajte u trenutku. Sto se tice cifara... zaboravi na klisee!
 
saratoga:
Neki put ne trebaprevise razmisljati... Pokusaj da pojednostavis neke stvari bice ti lakse. Ako ti je interesantan, ako ti je lepo sa njim, kao sto kazes onda uzivaj. Sama si rekla da oseca isto kao i ti, sto ce reci da imate jake emocije jedno prema drugom, a to je dobro. Samo nemojte da se zaludjujete i da gledate previse u buducnost. Uzivajte u trenutku. Sto se tice cifara... zaboravi na klisee!

Jel' to znaci da i ja probam da nadjem neko piche od 18 i da me nece forumasi rastrgnuti ko ***** Playboy zbog toga? 8)
 
saratoga:
Pa ako ti imas 40, a ona 18... onda bi bilo malo nezgodno... Mada ono od malo pre sam mislio na konkretnu stvar na zadatu temu!!! :!:

Nemam 40 ali za par godina...
A zasto je nezgodno, objasni mi molim te? Kako to da je MENI nezgodno a njoj ne? Ionako je jebachina sustina svakog odnosa koji nije brak pa ako bi mladunica bila zadovoljna... 8)
 
Pa ovako... ako si me vec zamolio da ti objasnim... a jednostavno je... Naprimer: Ako ti imas cetrdeset, onda se od tebe ocekuje da koristis svoju "gornju glavu" i shvatis da postoji mogucnost da dete od 18 god. (za tvojih skoro 40 ona je dete za tebe) ne moze da donese logicne, realne ili ispravne postupke. Odnosno iako se desava da se danas klinke od 18 zaljube u mladice od 40 i vise godina, vecina ce pomisliti da je devojka obmanuta (ili ti-navukao si je na zavku i sad ces ciniti raznorazne gadosti :twisted: sa njenim telom Uostalom, vecina roditelja se ne moze sloziti sa cinjenicom da njihova cerka ima "decka" od 40 leta ... ili sam ja u grdnoj zabuni 8) :D 8)
 

Back
Top