Internet ljubav

E, Teki, ta ti je dobra! Nek' zelene, da znas! Ja upoznah dvoje preko interneta - za prvi put mi nije zao, naprotiv, osoba je cak sa drugog kraja Evrope, silno smo se zaljubili, zavoleli, bilo je tu svacega, do veze koja je trajala nekoliko godina sve na daljinu, ali ljudi - trajala je, bili smo ludi, vidjali se par puta godisnje, bilo je tu svega.....a sad smo dobri prijatelji, najbolji. a drugi put...e to je bilo sa nekim sa nasih prostora, je*te ala je to bilo ludilo, trajalo je oko 5 meseci, upoznali se mi, kao u nekoj vezi bili, kao i neki seks bio, ali takvo cimanje, ljudi1 Kakvo ludilo od cimanja, iscima me ta osoba ko niko nikog svog u zivotu, budalastina - i sto me ona cima i sto se ja primih ko mlad pavijan......znaci, nema pravila...ali ja sam za to da se pokusa(va). Ljubav uvek treba pokusa(va)ti.....
 
E , care , a da li si upoznao nekog ortaka ?
ja sam, hvala Bogu , ( da kucnem u drvo ) upoznala takvu ortakinju, prijateljicu , ma ..NEMAM REČI !!
žena je lavica !
kao da se znamo 100 godina , nema foliranja , laži , i sl.
ovaj svet je divno mesto za život!!!
a,da ima i loših strana , ima majke mi, ali, IDEMO DALJE .... :wink:
 
sve je moguce.
i u forumskom zitu zasija poneki svitac ili zazuji neka pcela.
pa se uvuce pod kozzu, i svetli kad je u dusi mrak.
ili radi "bzzzzzzzzz" kad je u srcu tisina.
cudo... :)
 
Znate zasto mu verujem, zato sto se i meni desavalo da budem s nekim i da sam sigurna da ga volim, a da opet mislim na jednog jedinog decka..koga izgleda stvarno volim!
Zato mislim...da me mozda stvarno voli..iako ima devojku... Jer ne bi drzao moje slike, poruke, u telefonu... Cuvao moja pisma, stavljao moje slike po zidu, ispod jastuka, da vam ne pricam...bukvalno se osecam kao estradna zvezda, svuda sam oko njega :D
I ima moj glasic u telefonu koji cuva...
E a kako devojka ne reaguje na to?
Ma skroz mi nije jasno...
A bojim se da se i ja ne zaljubim...
 
Micotakis, vise puta sam pokusavala da ti posaljem mail, ali stalno dobijam poruke da su mi posiljke na cekanju. Ne znam o cemu se radi i da li si nesto dobila.Bas bih volela da se private ispricamo.
 
Ahoj. Opet ja. MA da znate ljudi sta se sve meni desavalo na internetu, vi biste pali. Jedan je pretio da ce da se ubije i to sve u pricaonici jednog od ovig sajtica, u 'sobi' samnom, vidim ja nije zaje*bncija, pa krenem da gasim vatru, obrni okreni, ortak resio, sve mu se srusilo, devojka ga ostavila, pao klinac godinu na faksu, ispostavi se ima 19 godina, mukica, jedva se rascivijasmo, kazem mu 'decko, ne budali,ima jos devojaka a zivot je samo jedan!' a on ce meni 'ne znas ti, nema zivota bez nje!' a ja znam, batice, ma bre da ne znam, e gde bi mi bile ove godine i vec bore smejalice oko ociju, a bore prezrivice u uglu usana, djavo odneo salu, jedva iscupasmo zivu glavu, natezali smo se skoro dva sata. Ja ko tele-apel za ludake, al' to mi je inace i poso pa sta cu. Od sebe se ne moze. A ja - sto ja mogu da se zaljubim u rechi, u dushu, bez slike, ovde se ljudi skidaju do sluzokoze, raskopcavaju do gole istine, ima naravno i onih koji se foliraju, al' folirante uvek prepoznam, ili bar - uglavnom prepoznam posle nekog vremena. Al' sto bi se folirao - niko te ne vidi, niko ne zna ni ko si, ni sta radis, ni kolko godina imas, ni koja ti je boja ociju, kolko si visok, tezak, ruzan, lep, kolko imas para, koja kola vozis. Ovde si slobodan od svega onog sto te definise u materijalnom smislu, i ostane samo ono sto stvarno jesi kad padnu svi gardovi. Ako se ne bojis. A onda...e, ljudi moji, sto u dushu umem da se zaljubim......'nako!!!! :lol:
 
Wafa, a tebi?
Sve zavisi na sta mislis kad kazes 'da pobudi tvoju mastu'. Desavalo mi se da upoznam razne ljude na netu, ali ako dodjemo do toga da cujemo jedno drugome glas (retko) - onda se obicno i upoznamo, zblizimo, vidimo, druzimo.....nekad bude vise od toga (retko), ali svakako bude interesantno. Ne mastam o ljudima; ja volim da ih upoznajem, da za mene budu stvarni a ne od maste tkani. Sto se tice svega ostalog....sve zavisi sta TI podrazumevas pod 'sve ostalo' :lol: :lol:
 
Nije fer..to je moja prica...

I taj decko se zaljubio u moj glas...
Kad me je prvi put nazvao davne 2000 godine...Nista nije rekao, izbezumio se...A vec u sledecoj poruci je pisalo..."Imas divan glas..."
Ala ume da prija :D
 
Ovako Machak, zaista sam puno ljudi upoznala preko neta, neke sam imala prilike da upoznam i u realnosti, ali ono sto me stvano nervira to su svi pokusaji tipa asl please, imas fotku, kameru i slicne gluposti. Ima toliko napaljenih likova da je to uzas! Sa druge strane ima i dobrih, i na svu moju srecu sto umem da ih prepoznam. Kako ja vise i nemam mnogo vremena da provodim pricajuci prazne price sa dokonim ljudima a jos vise posto sam upoznala jednog vrednog moje paznje, to zaista prestajem da razmisljam o tome koliko moju mastu golica neki drugi glas osim njegovog.
 
A najgore je kad vam se bas svidi devojka koja ja daleko ili je u fazi odlaska!To pricam iz iskustva.Mnogo mi se svidela jedna devojka koja je nazalost morala da otputuje u drugu zemlju.U pocetku je sve bilo ok,nisam se zaletao,medjutim svidjala mi se sve vise i vise!Medjutim jednom je moralo doci do vrhunca!Trebalo je i da se upoznamo uzivo medjutim nismo.Ona misli da je tako bolje jer bi onda jos vise patila!Ja cu da patim i ovako ako je ne upoznam tako da upoznavanje ne menja mnogo stvar.
Ne pamtim kad mi je neko tako probudio osecanja kao ona.Znam recice te,kako moze da ti se svidi neko koga ne znas?Ali ja bas mislim da je znam onoliko koliko treba.Kaze da je zaboravim,a ja ne mogu.Samo na nju mislim,ne znam ni sta vise da radim.Kao sto je vec neko rekao ranije,net spaja ljude i to je cinjenica,ali takodje ja mislim da moze da donese mnogo veci bol nego radost.Meni se nekad cini da mi je samo bol doneo.Ne znam ni sam vise sta da radim...
VOLIM TE D****!
 
Delija_do_smrti_:
A najgore je kad vam se bas svidi devojka koja ja daleko ili je u fazi odlaska!To pricam iz iskustva.Mnogo mi se svidela jedna devojka koja je nazalost morala da otputuje u drugu zemlju.U pocetku je sve bilo ok,nisam se zaletao,medjutim svidjala mi se sve vise i vise!Medjutim jednom je moralo doci do vrhunca!Trebalo je i da se upoznamo uzivo medjutim nismo.Ona misli da je tako bolje jer bi onda jos vise patila!Ja cu da patim i ovako ako je ne upoznam tako da upoznavanje ne menja mnogo stvar.
Ne pamtim kad mi je neko tako probudio osecanja kao ona.Znam recice te,kako moze da ti se svidi neko koga ne znas?Ali ja bas mislim da je znam onoliko koliko treba.Kaze da je zaboravim,a ja ne mogu.Samo na nju mislim,ne znam ni sta vise da radim.Kao sto je vec neko rekao ranije,net spaja ljude i to je cinjenica,ali takodje ja mislim da moze da donese mnogo veci bol nego radost.Meni se nekad cini da mi je samo bol doneo.Ne znam ni sam vise sta da radim...
VOLIM TE D****!

:D Prestani, molim te... :)

Suza mi se osusila na obrazu koliko je ovo jedna topla ljudska prica :) Posto vec toliko patish, obuj patike i trk za njom... Mozda je i stignes :)
ps. Ma voli te ona, samo se pravi :)
 
da bash lepa pricha slushaj ga
znam to osecanje ili bar neshto blizu posto se ne zaljubljujem nekoliko puta mi se desilo da ne izlaze iz glave a kao ne znam ih....mislim i mislim ceo dan
iako necu ali kad je procesor slobodan obradjuje zakljuchke pa razgovore pa ovo pa ono:))
ali iskulira se to nekako i prodje ili nekako se razvije mada nikad do sad ali imam nekoliko lepih i cudnih susreta koji se nisu nastavili
mozda ne nekoliko 2-3
ok imam i neke hmmmhmhh susrete ali mislim da su dozivaljju bash
 
Upoznati se s nekim preko neta i jeste prava stvar kad su u pitanju one unutrasnje vrednosti coveka koje su nazalost sve vise zapostavljene i svi se okrecu za super skockanom ribom ili frajerom i extra automobilu, ne znajuci kakve su njihove prave vrednosti :?
 
Ja ne želim više da znam da ste stvarni...
Vi ste samo plod moje mašte. Slova na ekranu. Likovi iz nekog stripa ili romana... komedije ili tragedije, akcije ili romanse... Vi ne postojite.
Vi nemate ime. Ja ne znam kakav vam je izraz lica dok pričate samnom.
Vi ste tu da me nasmejete i razonodite. Kao u filmovima... gud gajz end bed gajz...

:P :P :wink:
 

Back
Top