MASA TRAZI DOM!!!

* Mrvica *

Veoma poznat
Poruka
11.403
Ja sam Masa :)
Neko me je ostavio ispred doma zdravlja u Novom Sadu i ne znma sta sad da radim i gde da idem..kad bih se malo ugojila i okupala bila bih prava lepotica.Sada sam tuzna,spavam ispred apoteke i ne znam koliko ce me ljudi jos trpeti..Ako mi mozete pruziti dom molim vas udomite me..Ja sam jis jedna kuca kojoj je sreca okrenula ledja... :(
Kontakt na tel. 064/307/814 ...

239z4m.jpg
 
Joj znam ovu kucu, dam joj da jede kad god je vidim. Jako je umiljata! Drago mi je da je neko postavio oglas i za nju, nadam se da ce je neko uzeti! Sad cu i ja da razglasim, mada sumnjam da cu nesto postici... Ako neko moze, neka postavi na FB na grupi za Milu kerusu, cula sam da je neki momak preko te grupe udomio 2 macenceta, pa mozda se i Masi posreci...
 
Joj znam ovu kucu, dam joj da jede kad god je vidim. Jako je umiljata! Drago mi je da je neko postavio oglas i za nju, nadam se da ce je neko uzeti! Sad cu i ja da razglasim, mada sumnjam da cu nesto postici... Ako neko moze, neka postavi na FB na grupi za Milu kerusu, cula sam da je neki momak preko te grupe udomio 2 macenceta, pa mozda se i Masi posreci...

Na FB je oglas vec postavljen... :)
I nadamo se lepim vestiam za Masu...jer je ona i dalje tu..:(
 
masa je danas popodne bila ispred moje zgrade, ja sam je nahranila, ali je ona jako jako mrsava :sad2:

neverovatno koliko je ta kuca umiljata, bukvalno me je grlila, srce mi se cepa sto je ne mogu uzeti ja... jos jednom molim sve ljude dobre volje da ne zaborave ne nju i da nastavimo sa razglasavanjem, nekako da je udomimo!
 
masa je danas popodne bila ispred moje zgrade, ja sam je nahranila, ali je ona jako jako mrsava :sad2:

neverovatno koliko je ta kuca umiljata, bukvalno me je grlila, srce mi se cepa sto je ne mogu uzeti ja... jos jednom molim sve ljude dobre volje da ne zaborave ne nju i da nastavimo sa razglasavanjem, nekako da je udomimo!

Ni ja ne mogu da je uzmem..:(
Ja nisam blizu doma zdravlja..ali otici cu da je obidjem..ako je jos tamo...donecu joj vode i hrane...
Mogu misliti mukica... :sad2:
 
Poslednja izmena:
Masa se vratila! Jako je mrsava, sama kost i koza! Ja sam je danas nahranila, kasnije cu je obici ponovo ali njoj je najhitnije potreban dom!

Preko dana lezi na stanici kod teniskih terena na novom naselju i samo ceka da je neko bar pomiluje. Cim joj se neko makar osmehne pada u trans od srece. Ucinila bi sve samo da je neko povede sa sobom. Verujte da je predivan pas, sa bozanstvenim karakterom!
 
Evo sta je neko sinoc uradio jadnoj Masi :(

Isprskali su je sprejom... Samo se bojim da ovo nije neko upozorenje od strane komsija...

Inace, Masa ima 2 steneta, i ona kao i kucici su spremni za usvajanje. Molim svakoga da bar pokusa da im pomogne...

 
Igore, hvala ti. Masina situacija je zaista alarmantna jer se komsije bune i prete da ce zvati sintere! Verujem da ce to i uraditi jer su do sada svoje pretnje sprovodili u dela.

Ona je izuzetno umiljat pas, niska je rastom, lepa je, cak nije ni preterano jesna. Radije bi se mazila nego uzela da jede.

Ponovo apelujem, ako iko ima mogucnosti da je uzme, bar na neko vreme u svoje dvoriste ili stan, molim neka mi se javi na 065/305-5-305.

Isto tako, ukoliko znate za azil koji bi je primio javite mi, molim vas. Ja sam zvala Belu i kazu da su im kapaciteti popunjeni. Molim vas pomozite mi da spasemo Masu!
 

Back
Top