Najbolji srpski drzavnik??

Ko je najbolji srpski politicar?

  • Milorad Dodik

  • Boris Tadic

  • Slobo Milosevic

  • Nenad Canak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
cavic-milor.jpg
 
Ali shta ce medju ponudjenima Bosanac Dodik pored tolikih drzavnika iz Srbije...
Nadam se da ti srpski nije maternji jezik, inace si ga crno naucio.
U anketi ne stoji srbijanski, nego SRPSKI!!!
Sta je zajednicko Srbinu iz Vojvodine, Sumadije, sa Kosova, iz Crne Gore, iz Bosne, iz Hrvatske?
- Svi su SRBI!
Hoces li mozda da kazes da ja treba da citam tebe umesto Andrica, Ducica, Santica, Njegosa?
A to sto ti ne razlikujes regionalni pojam od nacionalnog govori ne samo o tvom nivou obrazovanja, nego i o sposobnosti rasudjivanja. Cista logika.
To sto ti zbog nekog Srbina iz Bosne imas kompleks nize vrednosti, to opet govori o tebi, a ne o njemu.
A sad ja da pitam: Sta ce Madjar Canak na ovoj listi?!
 
Nadam se da ti srpski nije maternji jezik, inace si ga crno naucio.
U anketi ne stoji srbijanski, nego SRPSKI!!!
Sta je zajednicko Srbinu iz Vojvodine, Sumadije, sa Kosova, iz Crne Gore, iz Bosne, iz Hrvatske?
- Svi su SRBI!
Hoces li mozda da kazes da ja treba da citam tebe umesto Andrica, Ducica, Santica, Njegosa?
A to sto ti ne razlikujes regionalni pojam od nacionalnog govori ne samo o tvom nivou obrazovanja, nego i o sposobnosti rasudjivanja. Cista logika.
To sto ti zbog nekog Srbina iz Bosne imas kompleks nize vrednosti, to opet govori o tebi, a ne o njemu.
A sad ja da pitam: Sta ce Madjar Canak na ovoj listi?!


:ok:

п.с. Ма пусти човека... лупета и провоцира...
 
I mene cudi ko li sastavi ovakvu listu?
Ма, листа је без везе.

Какав црни државник, зна ли постављач уопште право значење тог појма? :think:

Од понуђених, евентуално, само Додик, и то не као државник, већ, просто, најбољи тренутни тактичар и практичар.
 
Ма, листа је без везе.

Какав црни државник, зна ли постављач уопште право значење тог појма? :think:

Од понуђених, евентуално, само Додик, и то не као државник, већ, просто, најбољи тренутни тактичар и практичар[/I].


Bas tako.
 

Back
Top