Problem

D.A.N.T.E.

Početnik
Poruka
17
E pozdrav narode imam 16 godina , visok sam 189 cm i tezak 75kg, e sad problem nastaje kod stomaka, baba je imala obicaj da me kljuka ko klinca i napravile mi se naslage tu, nise nesto velike al ono npr kad gledamo celo telo kao ravnu plocu i kada ja opustim stomak ispadne nekih 2-5 cm, ili kad se onako malo zgrbim stvore mi se te naslage...Ne bavim se sportom ;P

P.S. Nisam rekao da mi je grudni kos malo uvucen unutra , to mi je od oca , pa tako rebra mi izgledaju malo naglasenija ispred ( verovatno i to moze biti uzrok stomaka)


AJ ako neko zna kako da mi pomogne da skinem ovo pocinje da me nervira :S
 
epa...
D.A.N.T.E. gde si ti...

Ma resio sam da jedem samo jabuku i jogurt i 200gr hleba dnevno, i naravno da trcim...Nisam vam rekao da imam 16 godina, a i nesto ne visim po forumu, hvala za savete, ako zna jos neke, javite :P, a da li ono malo udubljenje kod grudnog kosa ima efekat da mi je ovakav stomak, ako bas ne razumete slikacu se :P
 
Ma resio sam da jedem samo jabuku i jogurt i 200gr hleba dnevno, i naravno da trcim...Nisam vam rekao da imam 16 godina, a i nesto ne visim po forumu, hvala za savete, ako zna jos neke, javite :P, a da li ono malo udubljenje kod grudnog kosa ima efekat da mi je ovakav stomak, ako bas ne razumete slikacu se :P

Ne valja ti to... ne, ne...
 
Ma de ne pomazu trbusnjaci izbiju plocice i stanji se to vremenom znam po sebi..samo ti nabaci tochkic i vratilo

Nije tacno!!!!!!!!!!...Aman klinci kada cete da shvatite DA SE SALO NE GUBI LOKALNO????

Trbusnjaci vezbaju misic rektus abdominis ili trbusnjak a NE SKIDAJU SALO....

DOKLE CETE VISE DA SE PRAVITE PAMETNI??????

HILJADE I HILJADE LJUDI SE SATIRU OD TRBUSNJAKA I IMAJU STOMACINU???

A kako to tumacite??????

Jokiip vam je dobro rekao : Samo redukcijom nezdrave hrane a povecanjem proteinske hrane i AEROBNOM AKTIVNOSTIMA tj trcanjem,biciklom vijacom plivanjem se moze skinuti salo i nikako vise....

glavni razlog sala je usporeni metabolizam...trebate da ubrzate metabolizam tako sto cete da jedete na svaka 2 sata manje i kvalitetnije obroke plus redovna fizicka aktivnost
 
Promeni ishranu(dovoljno je za pocetak da izbacish slatko i povecas unos proteina) + vezbaj(vijaca je meni najbolja,ali probaj i trcanje) i uspeh ce doci.
A to sa jabukom jogurtom i gladovanjem batali skroz!Sjebaces zdravlje tako!
 
E pozdrav narode imam 16 godina , visok sam 189 cm i tezak 75kg, e sad problem nastaje kod stomaka, baba je imala obicaj da me kljuka ko klinca i napravile mi se naslage tu, nise nesto velike al ono npr kad gledamo celo telo kao ravnu plocu i kada ja opustim stomak ispadne nekih 2-5 cm, ili kad se onako malo zgrbim stvore mi se te naslage...Ne bavim se sportom ;P

P.S. Nisam rekao da mi je grudni kos malo uvucen unutra , to mi je od oca , pa tako rebra mi izgledaju malo naglasenija ispred ( verovatno i to moze biti uzrok stomaka)


AJ ako neko zna kako da mi pomogne da skinem ovo pocinje da me nervira :S
Plivanjem!!!
 

Back
Top