Хомосексуалци у политици

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Често се питам, колико има хомосексуалаца, који су на
било који начин ангажовани у политици Србије?
Да ли постоји ико од јавних личности, да се декларисао као
припадник овој групи...?
И жово ме интересује да ли међу модераторима овог форума
има хомосексуалаца...?
Знам да постоје они, које боли.....за Србију, и да им је драго
кад почне пљувачина по Србији и српским светињама.

f06cu1.jpg
 
imao sam priliku da svojevremeno upoznam zanimljivog coveka---stoprirao sam.....bio je vlanik nekoliko nocnih barova na obodima beograda...tvrdio je da je vise sa one strane zakona...kad mi je objasnio da su ti nocni barovi maska za prostituciju na najvisem nivou iznenadio sam se...a kad je rekao da drzi i pedere nisam mogao lako poverovati....tvrdio je da bi se srbija slogirala kad bi videla svoje javne licnosti koje posecuju muske i zenske prostitutke...na moje pitanje---zna li se za to...on rece ko treba zna....kko ga ne zatvore..?? kaze pa on je potreban svima ko lebac....ovi sto koriste usluge imaju korist...drugi to snime pa ucenjuju...a srbija se cudi nekim nelogicnim odlukama ...
 
Често се питам, колико има хомосексуалаца, који су на
било који начин ангажовани у политици Србије?
Да ли постоји ико од јавних личности, да се декларисао као
припадник овој групи...?
И жово ме интересује да ли међу модераторима овог форума
има хомосексуалаца...?
Знам да постоје они, које боли.....за Србију, и да им је драго
кад почне пљувачина по Србији и српским светињама.

Pogledajte prilog 77726



A šta je to svetinja?
Puno sveta?
Mene recimo brine što u politici ima više lopova nego homoseksualaca.
Ako razmisliš - niko se neće trpati pred kamerama u skupštini ali te na oči kradu!
I kakav je to narod koji glasa takve i još očekuje pomoć?
Ko onda pljuje po svetinji?
 
imao sam priliku da svojevremeno upoznam zanimljivog coveka---stoprirao sam.....bio je vlanik nekoliko nocnih barova na obodima beograda...tvrdio je da je vise sa one strane zakona...kad mi je objasnio da su ti nocni barovi maska za prostituciju na najvisem nivou iznenadio sam se...a kad je rekao da drzi i pedere nisam mogao lako poverovati....tvrdio je da bi se srbija slogirala kad bi videla svoje javne licnosti koje posecuju muske i zenske prostitutke...na moje pitanje---zna li se za to...on rece ko treba zna....kko ga ne zatvore..?? kaze pa on je potreban svima ko lebac....ovi sto koriste usluge imaju korist...drugi to snime pa ucenjuju...a srbija se cudi nekim nelogicnim odlukama ...

Posle toga si prestao da stopiras?
 
Често се питам, колико има хомосексуалаца, који су на
било који начин ангажовани у политици Србије?
Да ли постоји ико од јавних личности, да се декларисао као
припадник овој групи...?
И жово ме интересује да ли међу модераторима овог форума
има хомосексуалаца...?
Знам да постоје они, које боли.....за Србију, и да им је драго
кад почне пљувачина по Србији и српским светињама.

Pogledajte prilog 77726

Цео ЛДП + Кораћева мини странка.............а и Млађин Г17 и Вуков СПО се шуњају у близини.
 
imao sam priliku da svojevremeno upoznam zanimljivog coveka---stoprirao sam.....bio je vlanik nekoliko nocnih barova na obodima beograda...tvrdio je da je vise sa one strane zakona...kad mi je objasnio da su ti nocni barovi maska za prostituciju na najvisem nivou iznenadio sam se...a kad je rekao da drzi i pedere nisam mogao lako poverovati....tvrdio je da bi se srbija slogirala kad bi videla svoje javne licnosti koje posecuju muske i zenske prostitutke...na moje pitanje---zna li se za to...on rece ko treba zna....kko ga ne zatvore..?? kaze pa on je potreban svima ko lebac....ovi sto koriste usluge imaju korist...drugi to snime pa ucenjuju...a srbija se cudi nekim nelogicnim odlukama ...

Таква пракса снимања и каснијег уцењивања јавних личности није страна већини обавештајних служби,нарочито западних.У добром броју случајева лица се уцењују компромитујућим материјалом који приказује оргијања и разне врсте изопачености са малолетним особама.На то сам одмах посумљао када се комшијски премијер "добровољно"повукао са функције.
 
Таква пракса снимања и каснијег уцењивања јавних личности није страна већини обавештајних служби,нарочито западних.У добром броју случајева лица се уцењују компромитујућим материјалом који приказује оргијања и разне врсте изопачености са малолетним особама.На то сам одмах посумљао када се комшијски премијер "добровољно"повукао са функције.

to i jeste bila moja poenta ko je zeleo da shvati...ali mislim da se ti materijali koriste i za unutrasnje potrebe...kako drugacije objasniti sadasnj politicku i javnu scenu srbije..
 

Back
Top