heh

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

napuseni

Početnik
Poruka
12
Brate ja se ne tuzim na moju savest. Ja nikad nisam rekao da je niti imam niti da me dugo drzi. Ja se ne zalim niti hvalim niti trazim aplauz.
Naslov ovog dela Foruma je: Ljubav i seks. Ja sam samo spomenio sta se meni licno desilo i zanima dali su i drugi takvi.
Pacenik, heheh, dude ti nemas pojma o cemu pricas. Ja ne trazim niti nudim opravdanje za moje postupke. Nisam to smeo napraviti pogotovo ne njoj. Desilo mi se i sada moram platiti cenu.
Smatram da vecina muskaraca poludi oko zena i neki se ne znaju na zalost zaustaviti. Toliko,
heheh
 
Ma to je neki stari forumas maskiran u propovednika...Nabacio novi nick i krenuo sa moralisanjem. Kao, grize ga savest. Garant je malo popio i odvukao neku drolju u krevet, tamo se propisno izblamirao i dad mamuran jeca za tastaturom jer ga pece savest i grize blamaza... 8)
 
Ja ne trazim niti nudim opravdanje za moje postupke. Nisam to smeo napraviti pogotovo ne njoj. Desilo mi se i sada moram platiti cenu.
Smatram da vecina muskaraca poludi oko zena i neki se ne znaju na zalost zaustaviti.

'poludi','plati cenu','pogotovu ne njoj',...(i tako)[/b][/u]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top