Necu da stavim naslov posle cete opet da kukate da je bzvz

Poruka
20.421
Dobijem veceras na fb poruku od nekog koga ne poznajem ...bljutava neka prica skroz...kao da isprobava koliko jeftinih fora moze da mi proda pa da padnem :roll:
Pozalim se drugaricama kako me to smara ...i kako su mi te muske fore postale pomalo otrcane ....drugarice iz te moje price izvukose svaka nesto svoje ...tek ja i dalje ne mislim da tu ima nesto dobro .

Onda se zamislim....a sta je to na sta bi uopste pala?
Sad iz ove perspektive i sa ovim iskustvom mislim da bi jako tesko nasla sebi frajera da mi pase...ne nisam ja savrsena , nego nemam zivaca za smaranje sa bilo kim....

I dalje razmisljam o tome....sta to treba da ima muskarac da bi mi se dopao...da me sad zainteresuje ...da mi vrati leptirice u stomak ???

Posto ja definitivno ne znam...aj da vidim jel vi znate ?
 
Dobijem veceras na fb poruku od nekog koga ne poznajem ...bljutava neka prica skroz...kao da isprobava koliko jeftinih fora moze da mi proda pa da padnem :roll:
Pozalim se drugaricama kako me to smara ...i kako su mi te muske fore postale pomalo otrcane ....drugarice iz te moje price izvukose svaka nesto svoje ...tek ja i dalje ne mislim da tu ima nesto dobro .

Onda se zamislim....a sta je to na sta bi uopste pala?
Sad iz ove perspektive i sa ovim iskustvom mislim da bi jako tesko nasla sebi frajera da mi pase...ne nisam ja savrsena , nego nemam zivaca za smaranje sa bilo kim....

I dalje razmisljam o tome....sta to treba da ima muskarac da bi mi se dopao...da me sad zainteresuje ...da mi vrati leptirice u stomak ???

Posto ja definitivno ne znam...aj da vidim jel vi znate ?

ja procitala "...pa da prdnem"...i jos si mislim...al je ova nasa Mirka kuuul :mrgreen:

inace, sto su starije (pametne) zene sve teze...padaju...
to je tuzna, pretuzna...istina...
mislim, moguce je da se...odlucim bacit...naglavacke, al da se tek tako...okliznem...tesko...:(
 
Pa verujem ...Valjda je to srecna varijanta ...
Posle mozes da kazes da si svasta probala ...
Ja nekako kad sagledam sve svoje frajere ....zapitam se ko ih je birao i po cemu ...ti ljudi nemaju ama nista slicno .
jel da? :)


Sam pao sam, sam se ubio ....
Kladim se da znas tu pesmu.

ama zeno kakvo crno ubijanje. padnes pa ustanes, cuj..boli pa prodje.
al kad si ziv covek, pa se bacis, pa slobodan pad, razumes, pa ono, kao osecas nesto..rasiris ruke bez straha..i letis..:D
koj visoko leti nisko pada, kazu oni sto se citav zivot drze sa sve cetiri za zemlju..:)
al da ti koto kaze..kad jednom bacis pogled sa te visine, dusa tezi da to ponovi..kratko se zivi da bi se bojali..
 
ma kakvi crni leptirici... to smo prošle... sad u najbolju ruku čekamo pijavice... iluzija i sanjarenje umara... efektiva i realnost su surovi ali rade... znači da je malo viši od denija de vita lepši od štešaneka da ima kitu u evropskom proseku i da zaradjuje u američkom proseku i ko bog

a od tako nekog , obicnog momka, nema letpirica?:)
 
ama zeno kakvo crno ubijanje. padnes pa ustanes, cuj..boli pa prodje.
al kad si ziv covek, pa se bacis, pa slobodan pad, razumes, pa ono, kao osecas nesto..rasiris ruke bez straha..i letis..:D
koj visoko leti nisko pada, kazu oni sto se citav zivot drze sa sve cetiri za zemlju..:)
al da ti koto kaze..kad jednom bacis pogled sa te visine, dusa tezi da to ponovi..kratko se zivi da bi se bojali..



Ja vala ne sirim vise ruke ....dosta je bilo ....
A ni noge .... :cool:

Nemam krila ....pocupala sam ih namerno , sad sam u nekoj zemljanoj fazi kad bi nesto ....zemaljsko, opipljivo ....a dobro ....

Mogu eventualno nekom da padnem u zagrljaj da me drzi ...dok mi ne dosadi ...
 

Back
Top