Udario me auto!

Bojan_BRT

Elita
Poruka
22.487
Setam psa pre jedno dva sata,nailazim na prelaz koji vodi iz nekog pasaza,tip sa autom staje da propusti automobile iz glavne ulice koje je upravo pustio semafor racunajuci da ce i mene da propusti.Medjutim zakoracim ja i odjednom pljas!Nadjem se na haubi,sav izgubljen,ne mogu da verujem sta se desava.Pobegao mi dzukac,krenem ja da se derem,on samo mahnu rukom i izgubi se.Zapisao sam mu tablice,e sad ne znam,nisam ga prijavio jer mi nije nista,nista me ne boli ali sam i dalje u neverici.
:eek:
 
Savet : ( I mene je pre 15 dana jedna žena vozač zamalo ubila )
Prijavi murji odmah, da bi saznao adresu gde taj živi, a posle mu ulupaj auto i to žešće ( ali kroz jedno pola godine )
Prijavi slobodno i uradi kako sam ti napisao
 
Setam psa pre jedno dva sata,nailazim na prelaz koji vodi iz nekog pasaza,tip sa autom staje da propusti automobile iz glavne ulice koje je upravo pustio semafor racunajuci da ce i mene da propusti.Medjutim zakoracim ja i odjednom pljas!Nadjem se na haubi,sav izgubljen,ne mogu da verujem sta se desava.Pobegao mi dzukac,krenem ja da se derem,on samo mahnu rukom i izgubi se.Zapisao sam mu tablice,e sad ne znam,nisam ga prijavio jer mi nije nista,nista me ne boli ali sam i dalje u neverici.
:eek:

Pa dobro deshava se, ochigledno nije mnogo brzo ishao ako si zavrshio na haubi, mene kada su udarila kola proshla dva puta zavrshio sam jedno pet metara dalje na ulici... iza auta... znachi prelet sa vishestrukim okretanjem. :mrgreen:

Sada poshto si zapisao tablice mozesh da ga nadjesh, ja bih ga polupao chisto zato shto je bio bezobrazan i otishao i josh ti mahnuo rukom u fazonu ko te je*e, umesto da ko chovek stane da pita sine je l' ti dobro je l' treba neshto da te vozi do bolnice i tako to...
 
Super ga vi savetujete. Da potrazi adresu u policiji, a za 6 meseci kad pronadju polupan auto, pogodite kome ce prvo pozvoniti na vrata...a onda se oduprite policijskim metodama. Priznaces cak i da ga je neko treci izlupao. Mozda da KUPI informaciju od nekog policaja i da se odradi u diskreciji.
 
Setam psa pre jedno dva sata,nailazim na prelaz koji vodi iz nekog pasaza,tip sa autom staje da propusti automobile iz glavne ulice koje je upravo pustio semafor racunajuci da ce i mene da propusti.Medjutim zakoracim ja i odjednom pljas!Nadjem se na haubi,sav izgubljen,ne mogu da verujem sta se desava.Pobegao mi dzukac,krenem ja da se derem,on samo mahnu rukom i izgubi se.Zapisao sam mu tablice,e sad ne znam,nisam ga prijavio jer mi nije nista,nista me ne boli ali sam i dalje u neverici.
:eek:

I mene zamalo jedna "gospođa" u BMW-u prije neki dan, zamalo je nijesam izmlatio, no je pukla po gasu i pobjegla :hahaha:
 
Super ga vi savetujete. Da potrazi adresu u policiji, a za 6 meseci kad pronadju polupan auto, pogodite kome ce prvo pozvoniti na vrata...a onda se oduprite policijskim metodama. Priznaces cak i da ga je neko treci izlupao. Mozda da KUPI informaciju od nekog policaja i da se odradi u diskreciji.

Mali je to grad, raspitash se prvo, pa proshetash malo bacish oko po tablama... ;)

Nadje se... na kraju krajeva, mosh shto kazesh i diskretno kupiti taj info i cao djaci...
 
Mali je to grad, raspitash se prvo, pa proshetash malo bacish oko po tablama... ;)

Nadje se... na kraju krajeva, mosh shto kazesh i diskretno kupiti taj info i cao djaci...

Medjutim i kad ga nadjes, moras obavezno PROVERITI da li je to bas TAJ vozac. Da nije auto menjao vlasnika u medjuvr. Da vozac ne prodje ko onaj momak ( 26 ) u februaru, kad su ga izresetali pa se posle izvinjavali, "greska komsija, mislili smo da je neko drugi"...
 
Vidi odmah idi u hitnu i prijavi da te bole ledja, da ti se vrti u glavi i da te boli vrat. Onda će oni da zovu muriju po službenoj dužnosti. Kad murija to odradi što treba naćiće ga i ti onda u prvu advokatsku firmu sa zahtevom za odštetu. Kako to obično biva ti ništa ne gubiš jer je on tebe udario i pobegao i ni jedan sud neće presuditi u njegovu korist čak i da si mu ti skočio na haubu jer je on pobegao sa lica mesta. Tako je kod nas po zakonu. Onda uzmeš recimo 300-400k dinara odštete i milina20-30% ide advokatu i svi sretni.
Ti najviše.
 
Medjutim i kad ga nadjes, moras obavezno PROVERITI da li je to bas TAJ vozac. Da nije auto menjao vlasnika u medjuvr. Da vozac ne prodje ko onaj momak ( 26 ) u februaru, kad su ga izresetali pa se posle izvinjavali, "greska komsija, mislili smo da je neko drugi"...

Naravno...

Vidi odmah idi u hitnu i prijavi da te bole ledja, da ti se vrti u glavi i da te boli vrat. Onda će oni da zovu muriju po službenoj dužnosti. Kad murija to odradi što treba naćiće ga i ti onda u prvu advokatsku firmu sa zahtevom za odštetu. Kako to obično biva ti ništa ne gubiš jer je on tebe udario i pobegao i ni jedan sud neće presuditi u njegovu korist čak i da si mu ti skočio na haubu jer je on pobegao sa lica mesta. Tako je kod nas po zakonu. Onda uzmeš recimo 300-400k dinara odštete i milina20-30% ide advokatu i svi sretni.
Ti najviše.

... a posle ga i prebijesh kao shlag na tortu. :mrgreen:
 
Ma pusti ludaka,sva sreca kad si ti ostao ziv,nego sta je sa dzukcem nadje li ga,jadna mala kuca uplasila se:)
Salu na stranu ,muriji odmah prijavi , barem da ga sklone sa ulice,pun je grad manijaka. Iako tebe nista ne boli nije lose da odes da te snime,nije pametno da cekas,coveku pukne slezina a i ne oseti.
Sto se tice novcane svote da je ostao to si mogao na licu mesta,uzmes mu 500e i cao,ovako ti ces se potucati po bolnici,snimanja,vestacenje,advokat,murija,sud...ako imas nerava za to oderi ga
 

Debilizam... svojstven je svim nacijama i narodima... nažalost :neutral:

dobro bre pajseri
jel treba da se zamrzimo?
koi vam je?!

ajd bar s jednom komsijskom drzavom da ostanemo u normalnim odnosima a
da to nije ona bensedinom nakljukana rumunija ili totalno ignorisana albanija!

iskulirajte se... bez uvrede nijednome od vas al stvarno ste pajseri kako ste krenuli!
 
dobro bre pajseri
jel treba da se zamrzimo?
koi vam je?!

ajd bar s jednom komsijskom drzavom da ostanemo u normalnim odnosima a
da to nije ona bensedinom nakljukana rumunija ili totalno ignorisana albanija!

iskulirajte se... bez uvrede nijednome od vas al stvarno ste pajseri kako ste krenuli!

Pa ja baš zaobilazim tu mržnju na nacionalnoj osnovi, što i govori moj post koji si citirao.
A daleko od toga da bih zamrzio nekoga zbog jednog posta ;)
 
dobro bre pajseri
jel treba da se zamrzimo?
koi vam je?!

ajd bar s jednom komsijskom drzavom da ostanemo u normalnim odnosima a
da to nije ona bensedinom nakljukana rumunija ili totalno ignorisana albanija!

iskulirajte se... bez uvrede nijednome od vas al stvarno ste pajseri kako ste krenuli!

Ja sam sa albancima super,nadjemo se na nasim awp serverima,oni puste muziku ja igram uz nju i cepam headshotove:zcepanje:. Dajte ljudi stvarno sta vam je aj opusteno,za ovakve komentare imate sekciju politika,psihologija...:dontunderstand:
 

Back
Top