PRICE O ATENTATU--sta je pozadina...???

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
poslednjih dana smo suoceni svakodnevnim pricama o mogucem atentatu na predsednika srbije...podsecana radi--krenulo je od pretnji crnogoraca u trbinju,pa oruzje na avali i otvaranje tornja,pa sad na facebuku....davno sam ucio o obezbedjenju licnosti i pripremi atentata---ali ove price bi stvarno mogle biti pripreme za nesto vece....samo me brine sto su plasirane iz DS-a...ovo sto ja znam znaju i ljudi u predsednikovom obezbedjenju...pa se ja sad pitam---sta se krije stvarno iza ovih prica ..???
 
Pridavanje vaznosti necijoj licnosti, podizanje prasine i skretanje price sa nekih mnogo vaznijih tema, marketinski potez... pokusaj pravdanja za uvodjenje cenzure i pojacavanje iste, zelja za apsolutnom i neogranicenom vlascu, podizanje poljuljanog rejtinga ... i jos mnogo toga!

Retko kad se u nekoj ozbiljnoj drzavi na svetu prica u napred o pretnjama predsedniku i nekakvom atentatu! cak se retko kad u javnosti iznose podaci i o nekom stvarno sprecenom atentatu... to se sve obavlja tiho i bez podiznja prasine jer sve drugo moze da ugrozi rad operativnih i bezbednosnih sluzbi!

O tome se na televiziji ne objavljuju vesti... na ozbiljnim televizijama i u ozbiljnim vestima se prica o tome kako je narod gladan i kako nema posla i kako je sve teze obicnom coveku da izdrzava porodicu... i to se prica svaki dan u svim vestima dokle god tom istom narodu ne bude malo bolje!
 
Poslednja izmena:
Pridavanje vaznosti necijoj licnosti, podizanje prasine i skretanje price sa nekih mnogo vaznijih tema, marketinski potez... pokosaj pravdanja za uvodjenje cenzure i pojacavanje iste, zelja za apsolutnom i neogranicenom vlascu, podizanje poljuljanog rejtinga ... i jos mnogo toga!

Retko kad se u nekoj ozbiljnoj drzavi na svetu prica u napred o pretnjama predsedniku i nekakvom atentatu! cak se retko kad u javnosti iznose podaci i o nekom stvarno sprecenom atentatu... to se sve obavlja tiho i bez podiznja prasine jer sve drugo moze da ugrozi rad operativnih i bezbednosnih sluzbi!

O tome se na televiziji ne objavljuju vesti... na ozbiljnim televizijama i u ozbiljnim vestima se prica o tome kako je narod gladan i kako nema posla i kako je sve teze obicnom coveku da izdrzava porodicu... i to se prica svaki dan u svim vestima dokle god tom istom narodu ne bude malo bolje!
to i ja kazem...a sta ako neko pokusa da iskoristi ovo stanje..??? da izmori obezbedjenje da postane neoprezno...
 
Onaj-o-kome-se-ne-sme-govoriti , ce sasvim legitimno da izgubi na izborima , od nekog ko nece biti mnogo bolji od njga , al bar iste greske nece praviti .
Pravi ce drugacije greske , pa ce mo i njega da oborimo , pa ce mo da postevimo nekog treceg .
U svakom slucaju , nama treba mir i miran rasplet stvari .
Samo neka budu zbori sto pre .
I da se vise ne izvinjavamo nizbog cega , pogotovo zbog stvari koje nismo uradili .
A i da se potkrate krila independistima u Vojvodini .
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
poslednjih dana smo suoceni svakodnevnim pricama o mogucem atentatu na predsednika srbije...podsecana radi--krenulo je od pretnji crnogoraca u trbinju,pa oruzje na avali i otvaranje tornja,pa sad na facebuku....davno sam ucio o obezbedjenju licnosti i pripremi atentata---ali ove price bi stvarno mogle biti pripreme za nesto vece....samo me brine sto su plasirane iz DS-a...ovo sto ja znam znaju i ljudi u predsednikovom obezbedjenju...pa se ja sad pitam---sta se krije stvarno iza ovih prica ..???
И пре атентата на Ђинђића је било прича, и чланака по неким новинама.

А био и онај случај на ауто путу, Нови Бгд... :think: :mrgreen: :roll:

Али, добро сад...

Знам ја да ви мрзите Ђинђића, и да вам то искривљује прави поглед на ствари... :roll:

Но, у сваком случају, не би се с тим требало зезати.

Сем ако заправо не прижељкујете, далеко било, атентат на тренутног председника Србије... :mrgreen:

(А, то је, у принципу, наравно, и болесно, и антисрпски, шта год о конкретном председнику неки мислили...).
 
И пре атентата на Ђинђића је било прича, и чланака по неким новинама.

А био и онај случај на ауто путу, Нови Бгд... :think: :mrgreen: :roll:

Али, добро сад...

Знам ја да ви мрзите Ђинђића, и да вам то искривљује прави поглед на ствари... :roll:

Но, у сваком случају, не би се с тим требало зезати.

Сем ако заправо не прижељкујете, далеко било, атентат на тренутног председника Србије... :mrgreen:

(А, то је, у принципу, наравно, и болесно, и антисрпски, шта год о конкретном председнику неки мислили...).

ja jednom rekoh kad se meni obracas i kad repliciras da govoris u jednini...ja sam jedinka ...to VI ne priznajem...
 
a sta ako se stvarno sprema nesto...??? sta ako su gazde nasle zamenu u ds-u..??? jel izjavio tadic nesto u zadnje vreme sto je u interesu srbije..???

Vidis Pajo i to je sasvim realna mogucnost... nisu svi u DS korumpirani, lopovi i kriminalci... predpostavimo da i tamo ima postenih ljudi koji vole ovu svoju zemlju Srbiju i svoj narod srpski ma gde on bio, moguce je da se i u samoj DS nesto kuva... skoro su bile krenule neke price o previranjima u toj stranci ali su vrlo brzo ucutkane sto ne znaci da su previranja prestala... naprotiv, cak su se verovatno i pojacala...moguce je, moguce... sve je moguce!
 

Back
Top