kako se ljubi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, zbunicete decka :D
I tu su ljudi u pravu, nikako nemo da otvaras usta siroko, nikako, devojka ce misliti da otvaras garazu:hahaha:
Vidi postepeno, kad dodje do ljubljenja, prvo polako idi na zatvoren kiss, i lagano, ali samo malkice otvoris usta, i dalje ces sam znati. I zatvori oci, to ti je moj savet
I, molim te nikako ne razmisljaj o samoj tehnici, kada dodje do akcije, samo opusteno.
I ako sve odradis kako ti ovde savetujemo (osim onih zezancija) devojka nece ni primetiti da ti je prvi put;)
A za dalje ces se vec snaci, to su dalje finese, najvaznije je da "probijes led" kako treba
 
zdravo svima

imam 16 godina ali jos nisam imao devojku...

zanima me kako se ljubi jezikom? mozda je smesno pitanje ali ***

jel trebam gore - dole, levo - desno ili da pravim krugove?
sta god radio izbegavaj sledece: pravljenje krugova iliti centrifugu,to je nesto najodvratnije sto moze da ti se desi u ustima :eek: i prilicno frustrirajuce :neutral: i ne guraj joj jezik do krajnika da ne kazem zeluca...nemoj da je progutas ustima to je odvratno...e da...i operi zube :neutral:
 
zdravo svima

imam 16 godina ali jos nisam imao devojku...

zanima me kako se ljubi jezikom? mozda je smesno pitanje ali ***

jel trebam gore - dole, levo - desno ili da pravim krugove?

Vidi neslusaj ove sto baljezgaju jeste da ja imam 14 god al sam se ljubio bar 1000 puta..kad pridjes devojci i krenes da je poljubis samo polako i nemoj o nicemu da razmisljas...prvi poljbac je bas extra..posle prvog ces odmah hteti drug :per: nije nista strasno pusti da te ona vodi..a i jos nesto da ti kazem nezna ni ona da se ljubi sve sto uradis mislice da tako treba..i nemoj da guras jezik do grkljana i da ga okreces ko ventilator..polako i opusteno..ako ti treba jos saveta pitaj neku drugaricu koja ima iskustva ili neku devojku ovde sa foruma.. Pozz javi samo kako je bilo kad si se poljbio! :D
 
Kad sam ja bila klinka i jos se nisam bila poljubila ni sa kim, pricala sam sa jednim starijim momkom o ljubljenju i rekla sam da ja ne znam jos da se ljubim.
On mi je odgovorio da gresim i da svi znaju da se ljube, da nam je to instinktivno usadjeno.
Naravno, sto se vise ljubis, sve si bolji u tome jer vezba ipak donosi rezultate, ali kaze taj lik - svi znamo da se ljubimo.
Tako da, nemoj da brines.
 
Vidi ' vako...
Kao sto vidis svi su ti dali dosta slicne i u isto vreme i dosta razlicite odgovore...neko voli krokodile, neko ne voli krokodile...
To ti govori da sta god da uradis moze da joj se svidi vise ili manje...a to nije lose nekad i da se kaze - sta kome odgovara i sta ko voli...a to ne mozete znati dok ne probate, zar ne? s obzirom da ste mladi, imate vremena da probate i krokodilski i polako, nezno...usnama. Pa vidi sta vam odgovara...nece da ti glavu skine ako bas i ne bude sve savrseno

Vecina ti je rekla da budes opusten, da ides polako...neko ti napisa da nije los prvo normalan poljubac...u pravu je ako mene pitas. Posle par dodira usnama, sve ce vam se samo kaz'ti...

E a ako je neko zakrelo - onda ti nece pomoci ne znam sta da uradis...tako da se ne sekiraj...ne valjda da se covek sekira unapred, jer se onda pokidas ziv oko svega i svacega...sekiraj se ako nekad nesto podje naopako...a ne moras ni tada...
POZ
 
Naš kako, nemoj da ti prvi poljubac bude sa devojkom koju voliš. Smuvaj neku drugu, ljubite se, i kad skontaš kako ide, ti joj kaži da ne možeš da budeš sa njom jer ne zna kako da ljubi. :p

I polako hebote, moj prvi poljubac je trajao sat i pol. Kao fudbal, bez poluvremena. Dobio sam takvu upalu jezika da 4 dana nisam mogao da pričam.:rumenko::rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top