Ogledalo na ogledalo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li postoji dobar sex bez jakih emocija sa obe strane?

Ja mislim da ne, jer ako ih ima samo jedna strana onda je sex polovicno dobar cak i toj zaljubljenoj strani. Izgleda da to mora biti sa obe strane, onda je to ful dobro za jaja.:D
 
e a es te gledali film Mirrors ...horor .... e nije los uopste ,kao lecce neke klinku od shizofrenije tako sto je zavezu za stolicu a oko nje su ogledala i hteli su tim putem da je suoce sa svojim likom ,izgledom strahovima tamtevamte kad gle cuda ono nesto cudovisno u formi demona izaslo iz nje i uslo u ogledalo i sad se taj demon sveti iz ogledala niz godina dok nije naleteo na nekog ex pandura koji zivi sa sestrom na gajbi i muchi ga probava :)
 
Sta mislite da li postoji dobar sex bez jakih emocija sa obe strane?

Ja mislim da ne, jer ako ih ima samo jedna strana onda je sex polovicno dobar cak i toj zaljubljenoj strani. Izgleda da to mora biti sa obe strane, onda je to ful dobro za jaja.:D

Ti k'o zensko - podrazumevas da je emocija, u vidu ljubavi, potrebna za dobar sex.

sinnke - pao si nisko, veoma nisko...
 
Sta mislite da li postoji dobar sex bez jakih emocija sa obe strane?

Ja mislim da ne, jer ako ih ima samo jedna strana onda je sex polovicno dobar cak i toj zaljubljenoj strani. Izgleda da to mora biti sa obe strane, onda je to ful dobro za jaja.:D
Sem ako ne mislis na emocije tipa zelja za rasturanjem suprotne strane ondak da...
Za dobar sex emocije uopste nisu potrebne...
 

Back
Top