RAZBIJANjE MONOTONIJE!!!

Švaler kod švalerke i u jednom momentu, čuje se kako se otvaraju ulazna vrata od stana :
- Skači kroz prozor, evo mi ide muž - govori švalerka
- Gde da skačem, na 13. smo spratu ? - zavapi švaler
- Sad si našao da budeš sujeveran ? Skači !

Braki, jesi li cuo da se to stvarno desilo u tvom selu? Ja sam cula od komsinice, koja tamo ima radnju..kaze tip je neki lopov, doticni hebac u sred radnje ::zper:.. muz uleteo, svalerka mu uvalila bundu..on pobeze sa sve bundom kroz prozor :zcepanje:, ona krenula da se dere da joj je lopov mazno bundu :mrgreen:. Eto, divan nacin za razbijanje monotonije :rumenko:!
 
Braki, jesi li cuo da se to stvarno desilo u tvom selu? Ja sam cula od komsinice, koja tamo ima radnju..kaze tip je neki lopov, doticni hebac u sred radnje ::zper:.. muz uleteo, svalerka mu uvalila bundu..on pobeze sa sve bundom kroz prozor :zcepanje:, ona krenula da se dere da joj je lopov mazno bundu :mrgreen:. Eto, divan nacin za razbijanje monotonije :rumenko:!

A gde si ti videla u selu zgradu sa 13 spratova :hahaha::hahaha::hahaha:, da nisi jela bunike ?
 
Kad vam u vezi postane dosadno a ne biste da menjate partnera,
da li je po vama dobro RAZBIJANJE MONOTONIJE?
Na koji nacin RAZBIJATE MONOTONIJU?
Dovodite li trecu osobu u vasu vezu ili nesto drugo?
:whistling::whistling::whistling:

ne znam, meni je monotonija strana.
treba rascistiti sa sobom da li je u pitanju monotonija ili nezadovoljstvo nekim aspektom veze ili partnerom.
a svako ko je mastovit ce naci nacin da obogati vezu necim novim, zanimljivim...ne mora da bude nesto skupo...
izleti u prirodi...kulturne manifestacije...igranje drustvenih igara...smisljanje novih, zajednickih igara...flasa vina + duga predigra ili neka uzbudljiva ideja....zanimljivi razgovori
 

Back
Top