Tinejdzeri i astrologija

pa nije bitno, dal je natalna karta, koji emtod vec koristis uradi. Ali ne nista na osnovu postova, nego samo to sto ti znanje iz astrologije omogucava. Mislim da bi to bilo sasvim ok. Ne menja nista, ali eto cisto da imamo uvid iz prve ruke.
Ako ti smor ne moras :)
poslao pp pa ako se nesto podudra..nisam ja kriv,a i ne znam te nista spec sem sto sam video par slika
Ja ne mogu da argumentujem postojanje ega, emocija i polova, jer ne znam.

To ne znaci da ne mogu kriticki da preispitam tvoje ideje.

Zanimljivo mi je kako reagujes.

Samo me interesuje kako mozes da kazes:



Kako meris svoju efikasnost?
Da li vidis potrebu za merenje efikasnosti?
Da li si upoznat sa naucnim metodom?
Da li bi svoja verovanja rigorizno testirao naucnim metodom?

Posmatraj mene kao neko ko se samo interesuje a ne nekoga ko tvrdi da je astrologija netacna.
pa ne znas,naravno da ne mozes ali znas da postoje to je bitno
,stvar je u percepciji ,mojoj i tvojoj,i opazanju

pa kakvo mi pitanje postavis takvo je povratno
moras shvatiti da postoje neke stvari iznad racionalizacije i logike

iskustvom
upoznat
prvom prilikom (;

ok
 
Iskustvo nije precizan odgovor, zaista. Mogao bi da budes detaljniji. Na osnovu cega? Anegdotalno iskustvo? Iskustvo serije eskperiemnata? Ako je anegdotalni dokaz, kako on izgleda? Primer? Koliko ljudi je proslo kroz tvoje testiranje efikasnosti? Hm?

Subjektivna procena nije veoma pouzdan nacin da dodjes do realne procene efikasnosti. U sustini, subjektivna procena je cesto pogresna, kao primer navodim eksperimente koji ne pokazuju nikakvu efikasnost kod alternativnih metoda lecenja.

Zasto recimo ne bi dizajnirao kvalitetan eksperiment i statistickom analizom utvrdio efikasnost? Da li je skup proces? Ne znas da dizajniras eksperiment?

Sta mislis, da li su nekada testirali metodologiju kojom se ti koristis? Da li se potrudio pronaci nesto o tome?

I onda se pitas zasto sam skeptik. Skeptik sam jer ideje sevaju na sve strane a veoma mali postotak se pokaze da ima vrednost nakon eksperimentalnog testiranja.

Kazes da znas sta je naucni metod a na pitanje kako meris svoju efikasnost kazes "iskustvo". I kako da te uzmem za ozbiljnog sagovornika hajde reci mi.
 
a ne dođe ti da joj nabiješ ku,rac?


ih 24sata..... stipsaro

Ne dolazi mi bas da ga nabijam u sve sto ima dve noge, dugu kosu, i rupu umesto pise :)

(nisu bile moje)
24sata su ubedljivo najbolje novine :P
I da kostaju, o5 bi ih uzimao...Samo sto retko kada uspem da ih uzmem, jer babe iz kraja ustanu rano i brze bolje pokupe onoliko kolko moze u ruke da im stane, da imaju, da im se nadje(za brisanje guzice najcesce)
 
Slažem se sa uvodnim postom, ali meni uvek nešto mora da ispadne tačno... it freaks me out, a bit.


"Ušli ste u povoljan period za trgovanje nekretninama. Ukoliko ste razmišljali o tome, pravi je čas da se aktivirate. Lako se nervirate i na okolinu isijavate neraspoloženje. Morate ovu osobinu nekako da korigujete. Okrenuti ste porodici više nego inače. Ispravno. "
:/
 

Back
Top