Dobar cooler

Ako ti prija yvuk REMUS auspuha prija ce ti i Volcano 11+ (xaser edition). Salu na stranu smanjis broj obrtaja i imas sjajan cooler, ili jednostavno kupi vodeno hladjenje i uzivaj :lol:
 
Vodeno hladjenje josh nije za nash standard, ali zato neki dobar cooler jeste...Hyper 6 je trenutno najbolji cooler na svetu...Probao sam i 12+ i 11+ i Zalman-a, ali ovo je prosto opasan cooler
 
Speeze-CopperEagle,pazario sam ga pre par nedelja i radi odlicno.Brzina-2700 RPM ,buka-26.5 dBA,protok-37.87CFM .Ceo je od bakra,izgleda lepo i Bartona 2500+ mi drzi na 44c.Cena mu je oko 750din. :shock:
 
father:
Speeze-CopperEagle,pazario sam ga pre par nedelja i radi odlicno.Brzina-2700 RPM ,buka-26.5 dBA,protok-37.87CFM .Ceo je od bakra,izgleda lepo i Bartona 2500+ mi drzi na 44c.Cena mu je oko 750din. :shock:

Ma ok solidan je to kuler ali je daleko od lepog izgleda (zbog dimenzija naravno)!
 
"krak" sta bre kenj*s silent bost je dobar al u BEEP. Doduse ako ne klokujes odlican je, ali Volcano je mnogo mnogo mnogo bolji , isto termaltake i kosta 17E, bakarno telo, regulator brzine...
 
Po meni je najbolje resenje ona Zalmanova budza (neznam tacno koja je oznaka) u obliku lepeze, sto je pre jedno 2 godine napravljena za ondasnje procesore da ih ladi bez ventilatora. Danas su samo napravili mali nosac koji se kaci iznad doticnog hladnjaka i nosi 80 mm ventilator (kao na na napajanju) koji je naravno najtise resenje!
Al' to nisam video da iko kod nas nudi.
 

Back
Top