Anketa - Boris Tadić - ZA ili PROTIV

Da li podržavate ovakvu politiku predsjednika Srbije Borisa Tadića?


  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .
na osnovu cega se vodi ikakva politika u srbiji...??? zar mi imamo nacionalni plan...??? jel imamo nacionalni koncenzus o unutrasnjoj i spoljnjoj politici,ekonomskom razvoju i svim ostalim vitalnim pitanjima jedne zemlje..??? dokle su nam kratkorocni planovi 5-10 godina..??? a dugorocni 50-100...???
diletanti se igraju drzavnika i vode zemlju u propast...
 
Hoćemo li to opet o međunarodnoj sabotaži nepobedive srpske države, urušavanju moćne srpske privrede i prodavanju Srba onima koji najviše nude?

Ne nego ćemo nastaviti da slušamo kojekakva idiotska izvinjenja zbog izvinjenja!!!

Dovoljno je da se lociramo na likove kao npr. Cane, Miško, Kostić, Dinkić, Che-da Can, Šiptar, braća Šarići, ministar Šuta, matori džokej na popu...
 
Poslednja izmena:
na osnovu cega se vodi ikakva politika u srbiji...??? zar mi imamo nacionalni plan...??? jel imamo nacionalni koncenzus o unutrasnjoj i spoljnjoj politici,ekonomskom razvoju i svim ostalim vitalnim pitanjima jedne zemlje..??? dokle su nam kratkorocni planovi 5-10 godina..??? a dugorocni 50-100...???
diletanti se igraju drzavnika i vode zemlju u propast...

pa i politika bez ikakvog nacionalnog plana je ipak nekakva politika...:hahaha::hahaha::hahaha:

Kreten ide i po svijetu i baca se izvinjenjima kao konfetama!!!
Svi uokolo ga ili tupo gledaju ili mu se valjaju od smijeha!!!
 
Zaboravio si da dodas da je taj neko mozda ocajan kad vidi sta radi i kako se ponasa opozicija.

Нема шта да се додаје обухваћене су све категорије тадићевих гласача. Део опозиције никада није био на власти а док је други део био ситуација је била далеко боља него данас.
 
Нема шта да се додаје обухваћене су све категорије тадићевих гласача. Део опозиције никада није био на власти а док је други део био ситуација је била далеко боља него данас.
Bili svi i Toma i Ceda i Voja , i Todorovic , Krasic , Velja,Micicka,Seselj i isti qurac bio ... jedino Vjerica i Natasa nisu bile :( mozda je u tome spas :think:
 
Део је био под туторством слобе и имао реални утицај отприлике ко данас Батић а део у периоду 2004-2007 што је било како данас ствари стоје златно време ДОСовских промена колико год то тужно звучало. А ту је и најјача странка у Србији, потпуно нова и скоро основана, а пошто се залаже за исто што и господин Институција тако да нема бриге за европску перспективу и светлу будућности па им треба дати прилику.
 
ma meni sve jedno , ionako ce u tu novu stranku do izbora otici pola DS-a , G17 i ceo SPO , samo jedan dan ima da Dinkic osvane napredan , mada meni ne smeta ni da dodju oni na vlast iako se nista nece manjati , bar da se smene partije po imenu .... jedino sto ne bi mogao za njih nikad glasati zbog ljigave picostuste plachipicke ... mada mozda bi trebalo da dodje na vlast pa valjda onda nece vise kukati kako je vecita zrtva i veciti Kalimero ... :think:
al cenim da cu glasati ili za Canka ili za mog bivseg asistenta i drugara Martinovica i vojvodu ako Bog da da se vrne :super: ili ipak najpre za Ivicu Carinu , sa SPS nema neizvesnosti :ok:
 
ma meni sve jedno , ionako ce u tu novu stranku do izbora otici pola DS-a , G17 i ceo SPO , samo jedan dan ima da Dinkic osvane napredan , mada meni ne smeta ni da dodju oni na vlast iako se nista nece manjati , bar da se smene partije po imenu .... jedino sto ne bi mogao za njih nikad glasati zbog ljigave picostuste plachipicke ... mada mozda bi trebalo da dodje na vlast pa valjda onda nece vise kukati kako je vecita zrtva i veciti Kalimero ... :think:
al cenim da cu glasati ili za Canka ili za mog bivseg asistenta i drugara Martinovica i vojvodu ako Bog da da se vrne :super: ili ipak najpre za Ivicu Carinu , sa SPS nema neizvesnosti :ok:

naprednjaci su sve jaci,to je ocigledno, SPS je ruska stranka.
 
Скоро исто важи и за оне који су за ову и овакву опозицију.

Вероватно би и важило кад би опозиција постала власт, али не можемо бити сигурни. До тада су само блентаве флоскуле жутих бирача не би ли оправдали свој глас иако су свесни његове штетности.
 

Back
Top