''Ja sam srecan''!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:
 
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:

mislim da ni ovaj tvoj post ne zadovoljava standarde moderatora u smislu zahtevanog nacina obracanja prema Instituciji pa ce verovatno i on biti editovan i unapredjen :roll:
 
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:

Обавезно у лепљиву......

Само бих додао.....:

О ти свемоћни....како се ти лепо извињаваш наоколо, па то не може нико као ти.....
Нико, нико, као ти, Нико, нико, као ти, Нико, нико, као ти, Нико, нико, као ти, (ВИС Идоли)
 
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:

Sa Borisom u bolju budućnost.

Ja predlažem da se donese dekret po kome su stanovnici srpskih čuka dužni da stare postojeće natpise od belog kamena "TITO", zamene sa istima, na kojima piše "BORIS". To je najmanje što možemo učiniti za našu Instituciju. Zaslužio je on i mnogo više...o-ho-ho...
 
Ja te Borise Tadiću obožavam i spreman sam da bezrezervno tvoj lukavi plan podržim sve do bar 2020. godine.

Manekenu naš najlepši. Gospodine Predsedniče. Institucijo jedna ! (nije mi bilo baš lako)

Tako treba!:mrgreen:

Sad kada te zuti zapaze , ima daleko da dogurash :mrgreen:

Najmanje do moderatora!:mrgreen::hahaha::hahaha:

mislim da ni ovaj tvoj post ne zadovoljava standarde moderatora u smislu zahtevanog nacina obracanja prema Instituciji pa ce verovatno i on biti editovan i unapredjen :roll:

Zasto???

Sve je u granicama dozvoljenog i po zelji!:mrgreen:
 
Srecan sam sto zivim u drzavi koja ima za predsednika jednu,moralnu i ljudsku gromadu u liku Borisa Tadica!Takvog politicara ne pamte ovi uzburkani predeli Balkana,veseo,nasmejan,duhovit,pomirljiv,pun elana,energije i entuzijazma!
Hrabro vodi ovu zemlju u progres i napredak,udara temelje civilizovanog i sveopste narodnog dobra!

Jos jednom ti hvala Borise,institucijo nad institucijama,i molim te da uzmes u obzir moju duboku naklonost prema tebi!

:worth::worth::worth:

Е, сад би ти дао све боне,
Биће сутра ...

Богу хвала да се најзад неко сетио овакву тему да отвори !!!!

Постављачу свака дала .... [SUB]бону[/SUB] ....

:super::super::super::super::super:
 
Нико од нас није достојан имена Његовог! И личну заменицу да Му пишемо великим словом!
Шта је Јехова према Борису!? Ништа!
Постојање Јехове није доказано, а Борис, то је бре, - ИНСТИТУЦИЈА!
 
О Јехови је дсамо једна књига написана, а о Борису сваки дан у свим новинама пишу!
Јехову спомињу само по црквама, а глас Борисов допире из свих кућа и станова!
О Борисе, ИНСТИТУЦИЈО!
 
Лако је бити против Бориса, сад, кад је јасно и мом кучету да је човек скроз одувао, од прекомерног, неограниченог боравка на власти.

Али, где сте били деведесетих, да то исто кажете за вашег вољеног вам и дивног Милошевића, и да га спречите да нас први ували у сву ову несрећу коју имамо задњих 20 година...? :roll:
 
Е, сад би ти дао све боне,
Биће сутра ...

Богу хвала да се најзад неко сетио овакву тему да отвори !!!!

Постављачу свака дала .... [SUB]бону[/SUB] ....

:super::super::super::super::super:

Vreme je da se to javno kaze i prizna!

Priznajem,bio sam u zabludi,o Borise,o institucijo svevisnja,oprosti!

:worth::worth::worth:
 
О Јехови је дсамо једна књига написана, а о Борису сваки дан у свим новинама пишу!
Јехову спомињу само по црквама, а глас Борисов допире из свих кућа и станова!
О Борисе, ИНСТИТУЦИЈО!

......О Институцијо теби хвала што
си нам овакву срећу данашњице дала.......
 
Нико од нас није достојан имена Његовог! И личну заменицу да Му пишемо великим словом!
Шта је Јехова према Борису!? Ништа!
Постојање Јехове није доказано, а Борис, то је бре, - ИНСТИТУЦИЈА!

У име свих нас из двехиљаде и неке
за заклетву БоТи ја спево сам стих
не спомињем прошлост ни битке далеке јер рођенсам после њих,
ал` негде у нама....
Певаћемо ми опет
вести већ почињу са
данас је друг пардон председник Борис ....
 
Ево, ја већ почео да сецкам вене у егзалтацији на само помињање имена,
ал' ми нешто не иде,
тупа ми кашика ...

Ма немој, зар ме ниси ти казнио што сам отворио тему о Њему?
Мислим, док си био модератор:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top