Mesanje u vezu....

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........
 
bezveze...zivi i pusti druge da zive...
jedini primer koji ja znam su: roditelji...tu nema sta da se prica...gnjave,daju savete koji su ponekad jako glupi,i prave se da znaju tog decka/devojku...glupo je mesati se u neciji zivot,kamoli u vezu.
 
da, da
standardna prica o ljudima koji u nedostatku sopstvenog socijalnog zivota daju sebi za pravo da se mesaju u zivot sebi bliskim osobama....bla bla
a i to je cista glupost...
bliske osobe (sestra/brat, drug/drugarica) 'imaju pravo' na to da vam daju savet, sugestiju, podrsku, rame za plakanje i to takoo, ali ne smeju da prelaze granicu i trpaju nos tamo d im nije mesto
ne podnosim mirodjije

a evo i primera

ex cura mog druga (koja je bas fina, tiha, povucena i na prvom mestu, protivnik svakog konflikta, znaci mirna dusa neka) je imala jako blisku drugaricu koja joj je bukvalno diktirala kako da se ponasa i sta da radiu vezi,a ova je to dozvoljavala iako se to kosi sa njenom prirodom (guska glupa)
i to mesanje te cure je dovelo do njihovog raskida jer lik vise nije znao sa kojom od njih dve u vezi i ta cela situejsn mu je bila trula
 
ma budala (da izvineš) ....

Ja razumem mešanje u vezu u smislu, da je smuva na nekoj žurci ili ko zna gde već, a da znaš da ima

dečka, ali ovaj slučaj ne razumem... tako će je samo odbiti od sebe... :roll:
 
Iskreno, drug ti ima zesci problem shvatanja cinjenice da kad nesto ne ide onda ne ide. Pusti ga nek radi sta mu je volja dok se nedje ne izblamira, mislim najbolniji jeste ali i najbolji nacin da mu nesto dodje iz dupeta u glavu.
 
Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........

prvi deo - logično. ti naj drugovi nikada ne je.bu

drugi deo - klasičan komplexaš i tetka

treći deo - ma zabole me ko se kome meša gde i šta tripuje
 
Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........

Ne znam primere, stvarno nisam imao prilike sa time da se sretnem...Ali...
Recimo da se sa time sretnem, i da mi se neki idiot mesa u vezu...Pa motka u glavu, cisto da ne prljam ruke.Ako se od to ne opasulji, onda ide potapanje glave u WC solji u javnom WC-u...il tako nesto...
 
Takvi ushtrojenkovci smaraju maksimalno .
Mom drugu je jedan takav upropastio vezu jer je devojci koju je moj drug jurio prichao lazhi o mom drugu .
I meni je jedan takav pokushao da upropasti vezu , shatro pravio se da je prijatelj i prichao joj je gluposti kako sam dizelash i alkoholichar i kako je varam i slichne gluposti , ali se nije primila na to i oterala ga u PM .
Ako nema muda da muva direktno ili nema snage da bude prijatelj , bolje nek se drzhi podalje .
 
Takvi ushtrojenkovci smaraju maksimalno .
Mom drugu je jedan takav upropastio vezu jer je devojci koju je moj drug jurio prichao lazhi o mom drugu .
I meni je jedan takav pokushao da upropasti vezu , shatro pravio se da je prijatelj i prichao joj je gluposti kako sam dizelash i alkoholichar i kako je varam i slichne gluposti , ali se nije primila na to i oterala ga u PM .
Ako nema muda da muva direktno ili nema snage da bude prijatelj , bolje nek se drzhi podalje .

:hahaha: pricao joj da si dizelas xD - najvece ponizenje koje moze da me strefi :D
@monomax
reci, bre covece jednom, ja se mesam, moja devojka, a ne stalno spominjes neke drugove i ortake :p
 
Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........

Najnezrelije je a o tome sam pisao kad neko nema pretenzije ka toj koju ti muvas ili si je smuvao a posto-poto hoce da vas razdvoji jer valjda tako sebe sexualno zadovoljava i izmislja svakakve gluposti o tebi koje prica njenim drugaricama ili cak njoj kako bi ona u to poverovala...To je bolest i izopacenost...a Vlasi su takvi...
 
desilo mi se ovo par puta... da neki lik prica nesto devojci koju muvam, ili sa kojom sam..
Ali tu nema sta, to je sve uvek na njegovu stetu, osim ako je muvam. Ali ako smo vec u vezi, sanse su da ce se samo ispaliti. Ima mnogo dusebriznika :lol:
Ali na neki nacin i ne krivim ih... Msm ono sta sad, imaju pravo da kazu, a na njoj je da odluci kome ce verovati.
 
desilo mi se ovo par puta... da neki lik prica nesto devojci koju muvam, ili sa kojom sam..
Ali tu nema sta, to je sve uvek na njegovu stetu, osim ako je muvam. Ali ako smo vec u vezi, sanse su da ce se samo ispaliti. Ima mnogo dusebriznika :lol:
Ali na neki nacin i ne krivim ih... Msm ono sta sad, imaju pravo da kazu, a na njoj je da odluci kome ce verovati.

sto lepo ne kazes da su svi zivi su ljubomorni na tebe, ti sexy idolu zenskog sveta...
 
Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........

gnjide...
imala sam tkavu situaciju,imam je i sad,dodushe,nije pravo meshanje ali ipak...jedan moj,''drug''..i jeste drug,ali prelazi granicu...kad je znao da sam u vezi,navaljivao je da me vodi na neke vecere,slao mi poruke nocu,zvao me da shetamo,i stvarno ne razumem...znash da imam nekog,tacno znash i pravish se lud i terash po svom..i sad,meni su ponudili da radim dva meseca na Hrvatskom primorju,sa pet drugarica i rekao mi je da pitam z anjega da li moze i on da ide,ako ja ne idem nece ni on ici,ali samo ako ja idem,onda mora i on da ide....I onda ja uradim kontru i pricam mu kako volim nekog ko ce ici u Survivor,kako je on jak,i trucam o njemu kako bi on shvatio poentu i registruje,ali sledeci dan nastavi isto..Ne shvatam kako to mozes. Budi mushko i reci mi da me zelis i da ne ne zanima shto volim drugog,ni tad nece nishta biti ali cu te poshtovati,ali ne shvatam kad ti je jasno da ne moze nishta biti,i pravis se svaki sledeci dan lud..

A na meshanje moze da padne samo neko ko je podlozan uticaju,i onda zasluzuje da bude svacija marioneta...Ko shto svi ljudi sazaljevaju Otela i mrze Jaga ,a obrnuto je,Jago je stvorenje koje treba zaliti,Otelo je obican imbecil.
 
Poslednja izmena:
gnjide...
imala sam tkavu situaciju,imam je i sad,dodushe,nije pravo meshanje ali ipak...jedan moj,''drug''..i jeste drug,ali prelazi granicu...kad je znao da sam u vezi,navaljivao je da me vodi na neke vecere,slao mi poruke nocu,zvao me da shetamo,i stvarno ne razumem...znash da imam nekog,tacno znash i pravish se lud i terash po svom..i sad,meni su ponudili da radim dva meseca na Hrvatskom primorju,sa pet drugarica i rekao mi je da pitam z anjega da li moze i on da ide,ako ja ne idem nece ni on ici,ali samo ako ja idem,onda mora i on da ide....I onda ja uradim kontru i pricam mu kako volim nekog ko ce ici u Survivor,kako je on jak,i trucam o njemu kako bi on shvatio poentu i registruje,ali sledeci dan nastavi isto..Ne shvatam kako to mozes. Budi mushko i reci mi da me zelis i da ne ne zanima shto volim drugog,ni tad nece nishta biti ali cu te poshtovati,ali ne shvatam kad ti je jasno da ne moze nishta biti,i pravis se svaki sledeci dan lud..

A na meshanje moze da padne samo neko ko je podlozan uticaju,i onda zasluzuje da bude svacija marioneta...Ko shto svi ljudi sazaljevaju Otela i mrze Jaga ,a obrnuto je,Jago je stvorenje koje treba zaliti,Otelo je obican imbecil.

:dash:

tvoj stav sto se Otela tice je sasvim pogresan i debilan
dajem sebi za pravo da ti to kazem

:dash:
 

Back
Top