Romantik i torbator

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta moze napraviti decko koji je u velikom problemu, jer je jako veliki romantik ali i torbator. Emotivan, ali i jaja se prebrzo pune, a to sve treba zadovoljiti.

E sad ako muva zenu na torbanje, onda ga ona cudno gleda, a ako je muva na romantiku nece to vece isprazniti i jaja, nego ce sa njom setati uz reku i mogu mu se na pola setnje desiti jaki bolovi u jajima, jer se brzo pune.

Zene sta bi napravile da se takvom romantiku dese bolovi u toku setnje, da li bi mu popusile i resile ga muka i tako nastavili dalje siriti romantiku uz reku, ili ne?
 
Sta moze napraviti decko koji je u velikom problemu, jer je jako veliki romantik ali i torbator. Emotivan, ali i jaja se prebrzo pune, a to sve treba zadovoljiti.

E sad ako muva zenu na torbanje, onda ga ona cudno gleda, a ako je muva na romantiku nece to vece isprazniti i jaja, nego ce sa njom setati uz reku i mogu mu se na pola setnje desiti jaki bolovi u jajima, jer se brzo pune.

Zene sta bi napravile da se takvom romantiku dese bolovi u toku setnje, da li bi mu popusile i resile ga muka i tako nastavili dalje siriti romantiku uz reku, ili ne?

takvi plaču dok torbaju i torbačka karijera im kratko traje...
 
ma romantici su ok. malo lepota forme pa uvate to za lakat i vode kuci. problem je sto mnogo para potrose misleci da ispred sebe imaju postenu zenu. a ona, isto kao i ostale prostitutke, menja ljubav za pare, ljubav za status i sigurnost.

ja licno nemam za to strpljenja i zato cenim ove starije zenke. znam sta ocu a i ona je nekako ukapirala sta ona oce i to je to, nema puno price i igrica a i jeftinije je
 
ne bih ja preterivala sa tom romantikom jer za nju treba da imate mere i dara....upoznah samo jednog koji je znao a da nije ispao patetican.....pokusala sam uciti od njega ali ne ide....ali, drzte se vi redovitog torbanja a romantiku primenjujte u retkim, vrednim momentima....da se ne ishaba....;)
 
Zašto ja nikad nisam upoznala romantičnog tipa koji će da me vodi na reku?:( vako uvek moram sama da idem...a možda je tako i bolje, ovako se barem odmorim i ne mislim ninašta i gledam ljude kako pecaju....još kad neko upeca nešto ‚‚king sajz‚‚...u onda na obali bude k'o na Marakani.:lol:
 
Zašto ja nikad nisam upoznala romantičnog tipa koji će da me vodi na reku?:( vako uvek moram sama da idem...a možda je tako i bolje, ovako se barem odmorim i ne mislim ninašta i gledam ljude kako pecaju....još kad neko upeca nešto ‚‚king sajz‚‚...u onda na obali bude k'o na Marakani.:lol:

ni mene nijedna nije vodila na reku. cak ne znam zenu koja je imala neku romanticnu ideju za provod udvoje.

tako da, delimo tugu
 
takvi plaču dok torbaju i torbačka karijera im kratko traje...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:think: Operisan sam od svake romantike. Nisam ni torbator. Ne prija mi kad mi puše.
To se zove veliki problem. :(

3964006080_5bab193159.jpg
 
Zašto ja nikad nisam upoznala romantičnog tipa koji će da me vodi na reku?:( vako uvek moram sama da idem...a možda je tako i bolje, ovako se barem odmorim i ne mislim ninašta i gledam ljude kako pecaju....još kad neko upeca nešto ‚‚king sajz‚‚...u onda na obali bude k'o na Marakani.:lol:

Mozda zato sto si mu u startu rekla - e, brzo cu ja tebi da dojadim ;)
( u prevodu - lajem, ujedam i nisam pelcovana :lol: )
 

Back
Top