SNS POBEDIO U ARANDJELOVCU

slobodanSR

Zainteresovan član
Poruka
291
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:

katastrofa brate demokrato :evil: :evil: :evil: katastrofa :evil: :evil:

ja sam za to da mi odma pakujemo kofere i palimo - dok jos ima vremena :evil:

izgleda da nam nema druge nego da se kupimo iz srbije jer kad toma grobar i *******i aca uzmu vlast ima nas demokrate da trpaju u zatvore :evil:

sto kaze sojic, u zatvor ce da se ide kad sns uzme vlast - ko sto se danas u kafanu sto se ide :evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS- pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:
Идите, немојте да се враћате и поведите молим Вас Ваше демократе са собом ! :mrgreen: :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS-STRANKA NAKARADNIH SPODOBA pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Биће да о твојој демократичности доста говори оно "снајпериста", поред ника ти твога... :lol:
 
http://media.budalizacija.hr/pictures/fotogalery/64d68c06dc1c3fb0a9a37ddbe4b2581c.jpg

Izbori u Aranđelovcu
25. april 2010. | 11:10 -> 22:03 | Izvor: B92, Tanjug
Aranđelovac -- Na izbore u Aranđelovcu izašlo je 61,44 odsto upisanih birača, saopštila je Opštinska izborna komisija.

Prema nezvaničnim rezultatima, stranke su ostvarile sledeći učinak: DS: 23,84%, NS: 8,81%, SNS:22,09%, SRS: 4,24%, SPS-PUPS-JS: 13,29%, DSS: 6,12%, G17 PLUS - SDPS - Zajedno za Sumadiju: 5,93%, LDP: 6,34%, SPO: 4,27%.
 
http://media.budalizacija.hr/pictures/fotogalery/64d68c06dc1c3fb0a9a37ddbe4b2581c.jpg

Izbori u Aranđelovcu
25. april 2010. | 11:10 -> 22:03 | Izvor: B92, Tanjug
Aranđelovac -- Na izbore u Aranđelovcu izašlo je 61,44 odsto upisanih birača, saopštila je Opštinska izborna komisija.

Prema nezvaničnim rezultatima, stranke su ostvarile sledeći učinak: DS: 23,84%, NS: 8,81%, SNS:22,09%, SRS: 4,24%, SPS-PUPS-JS: 13,29%, DSS: 6,12%, G17 PLUS - SDPS - Zajedno za Sumadiju: 5,93%, LDP: 6,34%, SPO: 4,27%.

SNS 25% :klap:
 
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:

Tako je,i da obavezno promenis ime ,da nas ne brukas :rtfm:
 
Poslednja izmena od moderatora:
:hahaha::hahaha::hahaha:

Хеботе, ове "демократе" к'о деца - "нисмо победили... кмееее... селим се... одричем се...(додати по потреби) :rida::rida::rida:"

Али, добро је што су оптимисти на Боту - они нису изгубили, него (само :cool:) нису победили... :rotf::rotf::rotf:
 
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:

Sto si nam ti sav nekakav svilen...
Nisam cuo da ima negde obesenih bombona, ali ako vec znas da postoje, pa polako put pod noge...
Naprednjaci izgleda se ne sale..

Bolje ti je sinko kreni na vreme :)

Pokaj se
:pop:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Malo pre sam na B92 procitao vest da je stranka SNS pobedila u Arandelovcu, pa se pitam da li je APOKALIPSA pocela. Znam sve jahace -Toma grobar,Mladi pic ousti,Velja selja i Tupavi. Ako se ova posast nastavi idem iz Srbije i bice me sramota da kazem odakle sam:evil::evil::evil::evil::evil:

Hahaha. Zemlja će plakati za tobom. A znaš koja zemlja ? Ona koju obrađuje čika Toma. :hahaha:

Putuj, igumane, i na stado ne misli. Ne okreći se, sine. I ne zaboravi ćebe i vunene papuče. Nema u aps podno grejanje. :hahaha:

I džabe ti snajper. Ima da te skinu z balkona kao Kojota z dugom devetkom. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top