Sta kad ljubav 'dosadi'

Dominus +

Zainteresovan član
Poruka
201
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Savet glasi da se to apsolutno svima desava da dodje do zasicenja, a to ne mora nuzno da znaci da je vise ne volis. Uvedite neke novine, je*ite se na javnom mestu, uvedite trecu osobu :D, pocnite da radite nesto sto do tada niste ili uvek mozete da raskinete pa da se posle 10 puta na dan mirite i raspravljate i tako osvezite vasu vezu i izbegnete monotoniju!
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Mozda ti je dosadilo, jer si 2 godine proveo sa jednom osobom. Sad zavisi koliko ti godina imas. Ako si mladji razumljivo je da zelis da se provodis. Pokusajte da se ne vidjate neko vreme i videcete kako se stvari odvijaju. Ako ti je sve u vezi nje dosadilo onda je mozda vreme da se malo distancirate jedno od drugog. Ukoliko nista ne budes osecao za to vreme onda je bolje da raskinete. Ukoliko biste ostali u ovakvoj vezi ko zna sta moze da se desi. Ona ti vise nije zanimljiva, smara te, ne osecas se kao na pocetku veze, samo moze da ti jos vise dosadi. Na tebi je da odlucis, ali mislim da biste trebali da se udaljite jedno od drugog na neko vreme.
 
Ne zivite zajedno? Onda ne znam :confused:
Mislim, nemas o cemu da razgovaras sa njom, ni sex ti ne prija ...
Meni lici, a mozda i gresim, da je tu puklo.
Opet, sta znam...
@ savet,
Procackaj po svojoj glavi, odgovor ti niko drugi ne moze dati
 

Back
Top