DUAL CORE

dsjs

Početnik
Poruka
30
:besna:Je li neko probao mozda, da li radi celeron dual core procesor na soketu 775 umesto celerona 3,2 posto je ploce tipa P5...., starijeg datuma i sporijih magistrala. Ram je 2 gb sa magistralom na 800gh a graficka nvidia 9400 gt, pa se procesor ,,gusi,,
 
Nisam siguran, ali mislim da bi radio, samo sto npr ne bi ploca ne bi prepoznala njegovo pravo ime, npr ne bi pisalo Celeron Dual Core, vec pi bi pisalo Pentiun III Xeon.
 
Nisam siguran, ali mislim da bi radio, samo sto npr ne bi ploca ne bi prepoznala njegovo pravo ime, npr ne bi pisalo Celeron Dual Core, vec pi bi pisalo Pentiun III Xeon.

Havala svima !!, u svakom slucaju, znam u koju klasa spada i graficka i procesor i ceo komp, ali jedan od nacina za ubrzanje rada komp. koji je najjeftiniji je da se stavi procesor od 4000 din, i opet dobije komp koji je bolji od onih sto kostaju 25 000, a inace ovakve otkupljuju za cirka 40 eura gore dole. Ima tu matematike i te kave, pa makar pisalo Pentium III Xeon. Jos jednom hvala !!!
 
Nemora značiti da starije ploče ne mogu podržavati procesore dual core(ploče starijeg datume)
Evo ti link pa proveri sam a trebao si da navedeš koja p5 ploča je u pitanju.
http://support.asus.com/cpusupport/cpusupport.aspx?SLanguage=lt-sr-sp
Moja ploča 775 starijeg datuma podržava core 2 duo procesore ali ne sve.
Recimo ja imam trenutno E2160 procesor i veoma sam zadovoljan.Podržava i E4.... i E6... starijeg datuma.
 
Poslednja izmena:

Back
Top