Offline download

maximus1

Početnik
Poruka
10
Pozdrav,

Imam karticu SS2 i pokusavam da se zezam sa offline downloadom na W3. Trenutno koristim skygrabber, on radi, ali samo kada su u pitanju fotografije (signal 60%). Kada nastelujem filter za filmove vrlo retko uspem da skinem fajl veci od 5 mb, sve ostalo puca (odnosno stane na 10-20%). (imam drajvere technisat 4.4.1). Probao sam sa skynetom, ali i kod njega slabo ide. Cuo sam da je manna bolja, skinuo sam neku za koju kazu da je podesena za 7e, ali kada je pokrenem dobijem sano njen interface, ali nema nikakvog protoka. Verujem da na ovom fotumu ima nekoga ko bi mi mogao pomoci...

hvala
 
Pa sad vise i nije neka situacija za offline download, al ako bas hoces da se zezas, onda u redu :) Manna ti ne radi najverovatnije zbog neodgovarajuceg streamreader-a. Evo ti link gde sam okacio ceo paket ovih dll-a pa izmenjaj nekoliko njih i proradice.

NAJSTROZIJE ZABRANJENO STAVLJANJE LINKOVA PREMA DRUGIM FORUMIMA ZA OVO IDE KAZNA POSTO NE CITAS PRAVILA FORUMA

Na toj strani ces naci par korisnih stvari. Nisi rekao sa koje frekvencije skidas na w3? Ja nisam skidao neko vreme, ali mislim da i nema dobrih frekvencija vise za skidanje. Secam se do prosle godine kako je to lepo islo. Skidao sam svake vecier po 20-30 filmova, svaki drugi dan sam morao da praznim hard disk, da napravim mesta za naredno skidanje, a onda sam konacno dobio adsl, i prekinuo sam sa tim, samo sam malo zbog lekoliko prijatelja proveravao kako radi da bi im pomogao da nameste sta treba.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ej,

Hvala na odgovoru. Snasao sam se tako sto sam probao 10-tak razlicitih skajnetova dok nisam ubo dobar. Sada sljaka dobro. Mogu ti napisati i transponder ako te interesuje. Skygrabber je fensi, ali rus je rus...
 

Back
Top