KAKO SE GLEDA POMIRENJE U SINASTRIJI?

INTERGLOSSA

Obećava
Poruka
56
Htela bih da postavim jedno pitanje.
Naime citajuci evo vec dve godine razne sajtove, forume, knjige itd..nisam naletela, ali sam naravno "cula" odnosno "procitala" kako se gleda pomirenje..
Dakle znam sta daje probleme u vezi, losi aspekti na Ve/Mo od strane Ur/Ne/Pl/Sa...itd
Znam sta daje ono sto se kaze trajnost Sa sa svetlima, licnim planetama itd.
Sve je u recimo 85% tacno...ali postoje i oni iznimni slucajevi kada se koliko shvatam aspekti "odrade" da bi se izgubila ta negativnost...znaci u teoriji sve sam lepo iscitala (Me na Asc :) )

Ali konkretno...kako se zna da ce neki par opstati? Biti toliko i toliko zajedno?

Kako se gleda to sto se kaze - Zivi u tvom natalu...ili Dosao je pod tim i tim aspektom/ tranzitom... U teoriji shvatam npr. naidje Sa pocne veza i to je pod Sa...Naidje direkcija lupam Ur 90 Ve prodje godinu dana i veza pukne...ali nije kod svih isto...odnosno kako to tacno funkcionise..

Npr meni bi po teoriji odgovarao Blizanac zbog 7p...nema sanse...osim sto su sami po sebi merkurovi tipovi - vozaci, trgovci, manjeg obrazovanja itd...

Ili npr. ja imam lupam Mo 90 Ur - uglavnom imaju i oni neku natalnu povezanost sa tim ili 180, ili 120- ovo dajem kao primer...ali kako to zivi u natalu?

Ova veza je pocela zvanicno 16.08.2009. i naravno prekinuta...ali sto se kaze ima neka tajna veza...u smislu telepatije (sto sam pripisala Neptunu)

Ovde vidim da mu ja zatvaram veliki krst mojim Neptunom... a ja njemu Ma 120 Ur/Pl pravim veliki trigon na njegovo Sunce...
Imam i ruzicaste naocare njegov Ne 90 Ve ali sam jako trezvena tj. svesna njegovih mana...dakle otreznio me Sa...

Pitanje ima li ovde nade?
p.s. nisam sigurna u njegov sat

fep5ye.gif
 
Ali konkretno...kako se zna da ce neki par opstati? Biti toliko i toliko zajedno?

Ne mozes uvek precizno odrediti vreme koliko ce dugo neki par biti zajedno,ali iz natalnih aspekata vidis potencijal-kratko/dugo,mozes proceniti period ako imas zivaca da vrtis direkcije,progresije,itd.Ali to je uglavnom nepotrebno.

Kako se gleda to sto se kaze - Zivi u tvom natalu...ili Dosao je pod tim i tim aspektom/ tranzitom... U teoriji shvatam npr. naidje Sa pocne veza i to je pod Sa...Naidje direkcija lupam Ur 90 Ve prodje godinu dana i veza pukne...ali nije kod svih isto...odnosno kako to tacno funkcionise..

Ja sam ovo objasnjavala na svom blogu,ovde.

Npr meni bi po teoriji odgovarao Blizanac zbog 7p...nema sanse...osim sto su sami po sebi merkurovi tipovi - vozaci, trgovci, manjeg obrazovanja itd...

Ili npr. ja imam lupam Mo 90 Ur - uglavnom imaju i oni neku natalnu povezanost sa tim ili 180, ili 120- ovo dajem kao primer...ali kako to zivi u natalu?

Ne,to sto je vl.7.polja pretst.ME,to ne znaci da bi ti odgovarao blizanac,vec neko ko ima simboliku tog ME u znaku i aspektima.


Pitanje ima li ovde nade?
p.s. nisam sigurna u njegov sat

Takodje sam vec pominjala ovde na forumu,ne moze se iz sinastrije videti ishod veze,ona ce pokazati kakav uticaj imaju jedno na drugo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top