Zayebano..zzene..

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Jel vam se deshava da istripujete da ste trudne? shta radite, jel odmah uzimate test, jel tripujete da ste vec u drugom mesecu zbog stomaka, a to u stvari bila nadutost pred mecu..muka vam je na pomisao na hranu, gadite se svega shto je inache normalno, spava vam se 24h dnevno :confused:
 
pa sigurno ne bi sedela dva meseca tripujuci se... ako mnogo kasni meca a postoji sansa da sam zakevila isla bih na test...

sto jednostavno kad moze komplikovano :roll:

a inace nikad mi se nije desilo da se toliko utripujem...

desava se ponekad, i mislim da nema zenske kojoj se to nije desilo, da kasni meca par dana i da se zbog toga malo tripujem jer postoji neka sansa al ne panicim toliko jer jer em je sansa jako mala em ne dam sebi da se toliko utripujem jer ljutsko telo nije sat
 
nisam nikad toliko utripovala...ako se desi da kasni to je par dana, ne vise od pet, a za to necu da panicim, da mi se desi da kasni dve nedelje vec bi se utripovala ...pod uslovom da je bilo sanse da zatrudnim, kad znam da nema onda sam opustena
 
meni je kasnilo i po 10 dana..e to je bedak, pogotovu ako te dechko ;;sluchajno'' ispuni svojom spermom :neutral:

u tom slucaju popijes postinor ako su plodni dani ili ako je tih dana negde, drugo nemoj da se kreses bez ikakve zastite u periodu plodnih dana, sto se vise potrudis da se zastitis to ce ti biti lakse...bolje nego da se sekiras

ja korostim kondom, tako da iole imam neku kontrolu, osim naravno kad pukne al znam kako da reagujem u takvim slucajevima
 
Jel vam se deshava da istripujete da ste trudne? shta radite, jel odmah uzimate test, jel tripujete da ste vec u drugom mesecu zbog stomaka, a to u stvari bila nadutost pred mecu..muka vam je na pomisao na hranu, gadite se svega shto je inache normalno, spava vam se 24h dnevno :confused:

meni se vecito spava....
naduta sam 24h jer sam se ubucila :D
svi simptomi stoje, ali nema seksa hahahahah
salim seee..to su gluposti, tripovi koji izazivaju "simptome"..da se tako lako moze zatrudneti, sve bi bile trudne....
 
pa nisu svi efikasni za dva dana kasnjenja...sabiraj dane...to ti je aj da se igramo proseka 14 dana plus 2 "trudnoce" za neke testove je malo

pijes pilule, opusti se, a ako ti je toliki trip neka gospodin vadi oko plodnih dana il neka puni kondom oko plodnih dana...

al probaj sebe da izlecis od tog tripa, za te pare bolje da se castite nekom klopicom :lol:
 
pa nisu svi efikasni za dva dana kasnjenja...sabiraj dane...to ti je aj da se igramo proseka 14 dana plus 2 "trudnoce" za neke testove je malo

pijes pilule, opusti se, a ako ti je toliki trip neka gospodin vadi oko plodnih dana il neka puni kondom oko plodnih dana...

al probaj sebe da izlecis od tog tripa, za te pare bolje da se castite nekom klopicom :lol:
Za koji djavo pijem pilule ako cu toliko da pazim :lol:
Ma, laganica nije tako svaki mesec.
Ali meni to mnogo stersno, posebno pomisao na abortus :sad2:
 
E meni je baš bilo uvek katastrofa neredovno.
Ono, na svakih 30-35 dana, pa onda posle 3-4 meseca odvali do 55. pa jopet se vrati na 30-35.

I onda mi se pre godinu i po regulisalo (zvuči neverovatno možda, ali kako sam raskinula sa tim nekim momkom ciklus mi je postao potpuno redovan, nije čak više ni toliko bolno i sve je ok).
Do ovog meseca.
Kasnilo mi je nekih 8-9 dana i već sam imala kojekakve filmove u glavi (iako je, realno, nemoguće - kondom), al' opet...
Naravno, nisam bila trudna, nego sam dve nedelje pre toga imala neki užasno težak i važan ispit i usled stresa mi se sve poremetilo..

Al' tačno sam se već videla sa stomakom i bebom i mužem i svim ostalim pratećim glupostima :neutral:
Iliti - ja sam paničar za bilo šta neplanirano :lol:
 
Jel vam se deshava da istripujete da ste trudne? shta radite, jel odmah uzimate test, jel tripujete da ste vec u drugom mesecu zbog stomaka, a to u stvari bila nadutost pred mecu..muka vam je na pomisao na hranu, gadite se svega shto je inache normalno, spava vam se 24h dnevno :confused:
nisam imala te tripove
kako bih uspjela da zatrudnim pored... ne znam napamet te procente :think: al' su gadno male sanse da u isto vrijeme zaobidjem dvije zastite
 
Jel vam se deshava da istripujete da ste trudne? shta radite, jel odmah uzimate test, jel tripujete da ste vec u drugom mesecu zbog stomaka, a to u stvari bila nadutost pred mecu..muka vam je na pomisao na hranu, gadite se svega shto je inache normalno, spava vam se 24h dnevno :confused:

inace nisam panicar...nije bash da se vodim politikom "ne moze se to meni desiti",ali ugl ne tripam se...

ali je bilo vanrednih situacija...tacnije 5 puta,kada sam morala da kupim test da vidim shta je u pitanju....

josh shto je meni sam ciklus,kad dodje,doshla je....ebiga :)

i svaki put obecavam sama sebi,da nema nishta bez zashtite sledeci put....i opet se zalomi :)
 

Back
Top