„Merkator" u Čačku u problemu

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Slovenci odlučili da sa svog velikog tržnog centra skinu sve oznake „Merkatora" i nazvali ga „Roda centar"! Razlog dramatičan pad prometa!
Slovenački „Merkator" naprasno je odlučio da svom velikom trgovinskom centru u Čačku promeni ime u „Roda centar". Razlog je, kako saznajemo, to što Čačani u sve većem broju bojkotuju ovu poznatu slovenačku firmu.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/regioni/story/114036/„Merkator"+u+Čačku+u+problemu.html
 
Slovenci odlučili da sa svog velikog tržnog centra skinu sve oznake „Merkatora" i nazvali ga „Roda centar"! Razlog dramatičan pad prometa!
Slovenački „Merkator" naprasno je odlučio da svom velikom trgovinskom centru u Čačku promeni ime u „Roda centar". Razlog je, kako saznajemo, to što Čačani u sve većem broju bojkotuju ovu poznatu slovenačku firmu.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/regioni/story/114036/„Merkator"+u+Čačku+u+problemu.html

Брате, не знам да ли си у току, али Меркатор је откупио ланац Родића и све новије продавнице отварају под тим именом.
 
Ако је тако, свака вам част.
Сад ћу мало да трабуњам "којештарије" али сам нешто размишљао како се одбранити од тих странаца који купују пекаре, мљекаре, фабрике сокова и киселе воде (немам ништа против оних који доносе нове технологије). Не знам како се зове онај наш лик који је осмислио сокове НЕКТАР па послије продао Американцима за добру лову. Што сада он не би "измислио" нову врсту сока и назвао га неким другим именом, а ми као добри грађани куповали опет његово, а не оно од Амера и других хохштаплера који долазе да зараде на нашој грбачи, а продају нам оно што ми већ знамо да правимо. Још мало ће нам и обичну воду и ваздух продавати. Нисам за изолацију, али дођи са парама и научи ме нечем новом, а немој ми продавати "муда под бубреге"!
 
Iako svi imamo kojekakva mišljenja o Miškoviću ipak je nekako - naš, pa makar i naša lopuža ali ipak naš. Zbog toga kupujem isključivo u Maxi-ju i Tempu ili na zelenoj pijaci.

nije nas, i nije mi lakse ako me misko guli

tempo - prolom voda 41 dinar, kafa sa nagradnom igrom 147 dinara

hiperkort - prolom voda 29.90 dinara

lokalni super market - kafa sa nagradnom igrom 137 dinara

samo da se zna
 
brate nemam pojma dal si procitao tekst,procitaj prvo............
Све ми је јасно, ни ја никад нисам ушао у Меркатор, али пошто су ми Родић отворили на 50 метара од куће, прво сам бојкотовао , па реко, што да киснем до Темпа или Фамилије кад ми је то да препишам. Тако и остатак комшилука. А још су и јефтинији од других.

И опет Словенцу дајем кинту, звао се он Родић или Мркатор. То је поента.
 
Iako svi imamo kojekakva mišljenja o Miškoviću ipak je nekako - naš, pa makar i naša lopuža ali ipak naš. Zbog toga kupujem isključivo u Maxi-ju i Tempu ili na zelenoj pijaci.

Пази, ја лично мислим да су Хрвати геноцидан народ (док се не одрекну усташтва),
да :bljak: шиптари смрде... Дакле ови домаћи кретени испраних мозгова, што на сваком програму својих тевелизора имају меморисан Б92, имају пуно право да ме називају патриЈотом или како год... Али нисам будала да пуним џепове домаћем тајфуну, зарад, овог пута лажног патриотизма...
Је6и га... више волим себе но што не волим друге...

32633_tabela_origh.jpg
 
ime je promenjeno pre mesec dana. ali to je isto jer Slovenci su vlasnici rode.
Roda je unistila skoro otvoreni tempo centar u kraljevu napravljen jedan pored drugog . Cacanski tempo je mali ,lokalni ,kraljevacki bi trebalo da bude regionalni. Ne kupujem u velikim marketima uopste.
 
Slovenci odlučili da sa svog velikog tržnog centra skinu sve oznake „Merkatora" i nazvali ga „Roda centar"! Razlog dramatičan pad prometa!
Slovenački „Merkator" naprasno je odlučio da svom velikom trgovinskom centru u Čačku promeni ime u „Roda centar". Razlog je, kako saznajemo, to što Čačani u sve većem broju bojkotuju ovu poznatu slovenačku firmu.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/regioni/story/114036/„Merkator"+u+Čačku+u+problemu.html

Pih, u kg ga od pocetka zovu Roda centar pa se ne zale na promet a i ne bi trebalo, imaju veci izbor i bolje cene od nasih jajara, bar kad je tehnika u pitanju
 
Slovenci odlučili da sa svog velikog tržnog centra skinu sve oznake „Merkatora" i nazvali ga „Roda centar"! Razlog dramatičan pad prometa!
Slovenački „Merkator" naprasno je odlučio da svom velikom trgovinskom centru u Čačku promeni ime u „Roda centar". Razlog je, kako saznajemo, to što Čačani u sve većem broju bojkotuju ovu poznatu slovenačku firmu.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/regioni/story/114036/„Merkator%22+u+Čačku+u+problemu.html

Овде на Булевару су имали купљених неколико продавница мислим да су се раније звале "Електрометал" - и све су морали да затворе...:hahaha::hahaha::hahaha: али сада сам приметио како су још више покварени преваранти И МЕЊАЈУ НАЗИВЕ ФИРМИ СОПСТВЕНИХ ПРОИЗВОДА, тј. прикривају порекло да је роба из Словеније а што је потпуно супротно ЗАКОНУ јер потрошач има право да зна одакле је роба... такве мућке биће нарочито могуће када се уведе оно порекло ПРЦ, тј. PRC - онда потрошач уопште не може да зна ко је произвођач тако да ће онај који буде у "ЦЕНТРАЛИ" да манипулише производима и привредама земаља из ЕУ како му је воља.

Иначе, БРАВО ЗА ЧАЧАНЕ... то је једини начин да се стока дозове памети...
 
Овде на Булевару су имали купљених неколико продавница мислим да су се раније звале "Електрометал" - и све су морали да затворе...:hahaha::hahaha::hahaha: али сада сам приметио како су још више покварени преваранти И МЕЊАЈУ НАЗИВЕ ФИРМИ СОПСТВЕНИХ ПРОИЗВОДА, тј. прикривају порекло да је роба из Словеније а што је потпуно супротно ЗАКОНУ јер потрошач има право да зна одакле је роба... такве мућке биће нарочито могуће када се уведе оно порекло ПРЦ, тј. PRC - онда потрошач уопште не може да зна ко је произвођач тако да ће онај који буде у "ЦЕНТРАЛИ" да манипулише производима и привредама земаља из ЕУ како му је воља.

Иначе, БРАВО ЗА ЧАЧАНЕ... то је једини начин да се стока дозове памети...
to Prc ti znaci People's Republic of China (PRC) i nema veze sa Janezima
 

Back
Top