Call of Duty: United offensive

Imam CALL OF DUTY snimljenu u kompjuteru,kupio sam UNITED OFFENSIVE ali nemogu da je instaliram.Recite mi kako da CALL OF DUTY iz racunara snimim na cd pa ponovo da ga instaliram ili sta moze biti,zasto nemogu da instaliram CALL OF DUTY United Offensive. :shock: :shock: :shock: :shock:
 
gosttt:
Imam CALL OF DUTY snimljenu u kompjuteru,kupio sam UNITED OFFENSIVE ali nemogu da je instaliram.Recite mi kako da CALL OF DUTY iz racunara snimim na cd pa ponovo da ga instaliram ili sta moze biti,zasto nemogu da instaliram CALL OF DUTY United Offensive. :shock: :shock: :shock: :shock:

Mora da ide preko osnovne verzije (mozda treba da je predjes celu) stim sto sam posle instalacije morao ponovo da krekujem osnovnu verziju jer nije htela da radi(sada obe rade), kada sam kupio dvojku nije htela da se instalira pa mi je tip zamenio, ova se instalirala bez problema, mozda ti ne valja CD kod mene nije bio dobar 1 !? :?
 
Hm, meni je trebalo, ako se sećam, negde 4-5 dana, ali znam da se i nisam baš preforsirao igranjem. Prešao sam je dva puta, na regular i hardened. Ma igra je odlična, možda i najbolji expansion pack ikada napravljen. Ipak, kampanja je dosta lošija nego od originala. Ovako....

- Američka kampanja je ubedljivo najgora od sve tri. Ona misija kada treba držati liniju vatre (kod one kuće), dok nestigne pojačanje samo imitira rusku misiju (iz originala) kod one stare, polurazrušene zgrade, gde švabe dolaze sa svih strana. Ovde je to jako loše urađeno, jednostavno švabe samo naviru (naprosto sam mislio da im nikada nema kraja) ko mravi, a jedino što treba raditi je pucati gde stišneš. Jednostavno nema one atmosfere pre prisutne, kada naprosto nisi mogao znati kada će te neprijatelj zaskočiti i iz kojeg pravca će stići. Sada ima, čuvaj severnu stranu, čuvaj zapadnu, južnu.... bezveze.

- Ruska kampanja nije ni do kolena straroj. Juriš na crveni trg 'zamenjen' je bitkom kod kurska, koja je dosta loše uradita. jednostavno ni jedan element iz originalne igre nije mogao da bude nadmašen. Ništa, ali ponavljam, ništa, nemože da dočara onaj element kada opkoljavate Rajhstag, pri čemu se u pozadini počinje muzika, a vi naprosto osetite kao da ste u stvarnosti tamo, da ste deo igre i doprinosite završetku rata. Taj deo jednostavno nadmašuje i sve filmske doživljaje. Ovako, ona bitka kod železnice na kraju igre je dosta prazna i nezanimljiva. Tenkovska bitka je jedini deo u kojem sam uživao na strani rusa. I još nešto, nema snajera! To oružije je bilo označilo rusku kapmanju (ujedno element uspešno prekopiran iz filma 'neprijatelj pred vratima), a sada bez njega, uopšte nije zabavno. Jedino, možda realnije i jeste....

- Engleska kampanja, je ne samo ubedljivo najbolja, nego i jedina koja je uspela da se uporedi sa originalom. Misija sa bombarderom je naprosto genijalna. Miniranje železnice, vožnja kroz gradić na onom tromotociklu, i sl. misije zamenile su stare dosadne kada ste se probijali kroz šumu i napadali bukere...

Igra je barem tri puta teža, ali zato možda i isto toliko nezabavnija. Ne zbog težine, nego zbog loše (ne baš loše, nego više nedostojno originala) urađenih kampanja. Dosta lošije od stare igre. Jedino što je grafika mnogo bolja.
 
ShadowRider:
Za instalaciju expansiona trebas pacovati osnovni CoD.
Ako nekoga zanimaju sifre, ja imam sve (trainers,patches,cheats...) :twisted:
MOZDA SAM POCETNIK ZA SVE VAS,ALI IGRAM OVU IGRICU NA NAJTEZEM MODU,NEMOGU DA PREDJEM STANICU,RASTURISE ME STUKE I TENKOVI,CAS UNISTIM TENK,PA ME UBIJE STUKA ILI NEMACKI SNAJPER I OBRNUTO,TOLIKO SAM SE NAMUCIO DA POMISLJAM I DA ODUSTANEM....POMOC !!!
 

Back
Top