mozak na zaru ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.406
pozivam Vas da na ovoj temi upisujete svoje utiske o totalnim nebulozama i glupostima koje se pojavljuju u informativnim programima. nesto poput jucerasnjeg saopstenja neznamkoga u vezi sverca tone divljih ptica na Hrvatskoj granici... saopstenje je glasilo otprilike da turisti mogu da idu u sportski lov i da ubijenu divljac pri takvom lovu ne moraju da prijave na carini.... sportski lov = tona ubijenih ptica... bilo bi :lol: da nije :cry:
 
Cekaj, ja koliko sam razumeo lik koji je vozio kamion je 'zayebo' carinu rekavsi da vozi, pazi sad ovo, DRVA u hladnjaci.
Pa mogli su neki bolji izgovor da smisle ili ce se kriti iza onoga 'mi smo panduri pa nek i dalje misle da smo glupi dok mi mlatimo pare'.
 
jagodica:
e nije tema ali gledam ovo predstavljanje DS-a koliko su para pukli za to plus za prenos..mogli su te pare da daju nekom domu za decu veca bi im bila propaganda a ionako smaraju
pa sta ces kada im se tresu gace za NS obzirom da je ipak bitno ko ga vodi pa su hteli da naprave mali cirkus da "zagreju atmosferu"

no ovo jeste u duhu sa temom>>>

Novakovic (or whats his name) je veceras na b92 rekao da je NS najvece gradiliste na balkanu dok isto to prica i Bogdanovic za BG.... i sad sam zbunjen :roll: :lol:
 
Vucic-Bogdanovic na tv-u. ..onaj Vucic se proserava i vadi neke papire..ne znam tacno sta je(ebena politika)..Bogdanovic kaze da su to neistine i da ovaj prica samo tako nesto blabla..nemam pojma, ali nebuloza je :P
 
zauber:
...sto preterujes :) Pa, neko je bolji sportista/lovac pa ulovi tone, a neko losiji pa ulovi jednu :( Isto tako na Olimpijadi recimo, neko uzme zlatnu medalju, a neko zauzme poslednje mesto ;)

Sportski ribolovac ulovi pa pusti.
Po toj logici sportski lovac na ptice , puca na ptice ili strelicama ili gumenom sacmom.
 
Devilishgirl:
Vucic-Bogdanovic na tv-u. ..onaj Vucic se proserava i vadi neke papire..ne znam tacno sta je(ebena politika)..Bogdanovic kaze da su to neistine i da ovaj prica samo tako nesto blabla..nemam pojma, ali nebuloza je :P

Da bi se dokazale nebuloze treba biti u nebulotichnom matriksu i onda je tu sve svima jasno inache je .........
....................
....................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top