nacionalni Dan sećanja na žrtve genocida u Drugom svetskom ratu

john deere

Početnik
Banovan
Poruka
28
Predsednik Tadić je u Spomen parku Jajinci, gde je položio venac na Spomenik žrtvama nacističkog terora, istakao da je Srbija to opredeljenje dokazala i nedavnim usvajanjem Deklaracije o osudi zločina u Srebrenici i izrazio očekivanje da će parlamenti drugih država skupiti snage da na sličan način osude zločine koji su činjeni u njihovo ime.

http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=30236


Srbija čvrsto opredeljena za borbu protiv fašizma


Primetio sam da je ovo jedini forum koji se bavi politikom , a da nije ni pomenuo Dan secanja na zrtve nacistickog terora u Srbiji . Nadam se da to ignorisanje tako znacajnog datuma u Srpskoj istoriji nije i precutna podrska onima koji su tih godina na Sajmistu , Jajincima i Topolskim supama pobili hiljade Srba , Jevreja, i Roma .

Sa danom zakasnjenja "SLAVA IM"

 
Predsednik Tadić je u Spomen parku Jajinci, gde je položio venac na Spomenik žrtvama nacističkog terora, istakao da je Srbija to opredeljenje dokazala i nedavnim usvajanjem Deklaracije o osudi zločina u Srebrenici i izrazio očekivanje da će parlamenti drugih država skupiti snage da na sličan način osude zločine koji su činjeni u njihovo ime.

http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=30236


Srbija čvrsto opredeljena za borbu protiv fašizma


Primetio sam da je ovo jedini forum koji se bavi politikom , a da nije ni pomenuo Dan secanja na zrtve nacistickog terora u Srbiji . Nadam se da to ignorisanje tako znacajnog datuma u Srpskoj istoriji nije i precutna podrska onima koji su tih godina na Sajmistu , Jajincima i Topolskim supama pobili hiljade Srba , Jevreja, i Roma .

Sa danom zakasnjenja "SLAVA IM"


Toliko je opredjeljena za borbu protiv fasizma, koliko ne priznaje fasisticku hrvaCku .[/B

A koliki si mi ti antifasista vidim po tvojim stavovima prema stradanju Srba
od strane rvaCki i EU Atlanskih nacista .
 
Toliko je opredjeljena za borbu protiv fasizma, koliko ne priznaje fasisticku hrvaCku .[/B

A koliki si mi ti antifasista vidim po tvojim stavovima prema stradanju Srba
od strane rvaCki i EU Atlanskih nacista .


ti nisi ni znao da je jucer nacionalni dan secanja na stradale Srbe ??

a garantovano ne znas ni koji je danas praznik i sta obelezava ??? ( brzo proguglaj da se ne brukas, srbine ):rtfm:
 
ti nisi ni znao da je jucer nacionalni dan secanja na stradale Srbe ??

a garantovano ne znas ni koji je danas praznik i sta obelezava ??? ( brzo proguglaj da se ne brukas, srbine ):rtfm:

sveti jure. (janjetina, kapulica mlada i gemišt:) nemožeš zaboravit nikako)
 
Onog trenutka kad narod Srbije bude sažaljevao granatiranje Sarajeva, klanje dece u Bijeljini i mučenje civila u Omarskoj, tak tada ćemo moći da kažemo da narod Srbije nema selektivno pamćenje i da je istinski antifašistički.

Osuđivati monstruozne zločine nad Srbima a radovati se poklanim muslimanskim dečacima iz Goražda nije antifašizam, već nacionalno selektivno pristupanje zločinima!


Ti si totalno istorijski neobrazovan i neupucen.Zasto bi Srbija zalila granatiranje grada koji je na neprijateljskoj teritoriji.Kakvo bolan klanje djece u Bijeljini?Ili Omarska.Koji djecaci iz Gorazda.Pa tebe kao da je Haris Silajdzic pravio.Bilo je zlocina naravno,pa rat je,ali bilo ih je na svim stranama.Ili osudi sve ili nemoj nijedan
 
Ma to je u redu .......vidi , mogao bi da se uhvatis za ruke sa ovim nasim budaletinama, koje isto ke*njaju sto i ti, samo obratno....pa da se pokoljete ko ljudi, a nas ostavite da uzivamo u cistom vazduhu :think:

Evo, pozivaš na nasilje klanjem. Dakle tvoja laprdanja o zločinima nad Srbima ne vrede ni pišljiva boba, jer si i sam zagovornik pokolja.

Primetio sam da je ovo jedini forum koji se bavi politikom , a da nije ni pomenuo Dan secanja na zrtve nacistickog terora u Srbiji .
Ovde si šatro protiv nacizma :D a zagovornik si klanja Bošnjaka.

Ajde sad me proglasi izdajnikom, ustašom, šiptarom, muslimanom, belosvetskim satrapinom koji atakuje na vaskoliko serebstvo,... Nemoj da me razoračaraš ;)
 
Srbija nema pravo da priča o genocidu iz drugog svetskog rata sve dok ne reši genocid u Bosni u kojem je učestvovala. Sve drugo bi bilo licemerje.
Ја причам у своје име а ти ?
Који суд је пресудио да је Србија учествовала у геноциду ?
То што ти радиш је клевета и злоупотреба јавне речи ?
Југославија је тада функционисала као међународни фактор и ни њој ни један суд света није ништа пресудио, а Ти намерно помињеш Србију, осликавајући своју патолошку мржњу према Србији.
 
Danas je godišnjica stradanja zaposlenih u zgradi RTS-a tokom NATO bombardovanja, a njih niko ne spominje :(

Osuđujem sve koji su pobili te ljude u divljačkom bombardovanju RTS-a i žalim svaku žrtvu, ali nemoj zaboraviti da su ti RTS-ovci tokom devedesetih bili isto što i Gebels! Oni su učestovvali u udruženom zločinačkom poduhvatu protiv naroda Srbije, sve miloševićeve zločine nad narodom Srbije su opravdavali!

RTS devedesetih = Gebels četrdesetih
 
Osuđujem sve koji su pobili te ljude u divljačkom bombardovanju RTS-a i žalim svaku žrtvu, ali nemoj zaboraviti da su ti RTS-ovci tokom devedesetih bili isto što i Gebels! Oni su učestovvali u udruženom zločinačkom poduhvatu protiv naroda Srbije, sve miloševićeve zločine nad narodom Srbije su opravdavali!

RTS devedesetih = Gebels četrdesetih
Јел су ти то на ЦНН-у или Слободној Европи рекли ?
 
Osuđujem sve koji su pobili te ljude u divljačkom bombardovanju RTS-a i žalim svaku žrtvu, ali nemoj zaboraviti da su ti RTS-ovci tokom devedesetih bili isto što i Gebels! Oni su učestovvali u udruženom zločinačkom poduhvatu protiv naroda Srbije, sve miloševićeve zločine nad narodom Srbije su opravdavali!

RTS devedesetih = Gebels četrdesetih

I kazes da si ti Srbin.:dash: Dobro uopste postojimo,kakvih nas ima.:dash:
 
Ја причам у своје име а ти ?

Nisi osudio ništa što su Srbi uradili u divljačkoj agresiji nad Sarajevom (ajde da ti ja granatiram rodni grad 36 meseci bez prestanka), nisi osudio Omarsku, nisi osudio Ovčaru, nisi osudio dr-kanje po Dubrovniku, je-banje majke onom jadnom Vukovaru...

Od fašističke gamadi se i očekuje da glorifikuje svoje svinjarije a da kritikuje samo tuđe!
Ne upuštam se u rasprave sa vam šovinistima, jer nemate samokritiku i argumente, tako da ti je ovo poslednje repliciranje od strane mene na ovoj temi!

Који суд је пресудио да је Србија учествовала у геноциду ?
Međunarodni sud u Hagu je presudio da su MUP Srbije, DB učestvovali u mnogim operacijama u Bosni, davali vojnu logističku podršku za operacije u Srebreničkoj zoni i samoj Srebrenici! Crvene Beretke (jedinica državne bezbednosti Srbije) i Arkan su orgijali po Slavoniji, Podrinju i Krajini, tamo masakrirali, silovali i pljačkali! To je sve dokazano i za to postoje presude! To što su SRBIJANSKE bezbednosne snage učestvovale u ratu ne znači da je učestvovala država Srbija. Zato i nije Srbija proglašena za direktnog krivca za genocid u Srebrenici!


То што ти радиш је клевета и злоупотреба јавне речи ?
Ne trabunjaj, majke ti.
Југославија је тада функционисала као међународни фактор и ни њој ни један суд света није ништа пресудио, а Ти намерно помињеш Србију, осликавајући своју патолошку мржњу према Србији.

Jugoslavija tada nije bila članica UN-a! Tako da ne lupetaj gluposti! Srbiju pominjem jer sigurno nije Crna Gora ratovala protiv Bosne i Hercegovine i Hrvatske, nego delovi MUP-a Srbije!
Građani Srbije se ponose granatiranjem Sarajeva i logorom Omarska, zato optužujem Srbiju. I ja sam građanin Srbije, ali sam u debeloj manjini. Uvažava se samo većinsko mišljenje.

Pročitaj presude sudova u Beogradu i Hagu.
 
Poslednja izmena:
Nisi osudio ništa što su Srbi uradili u divljačkoj agresiji nad Sarajevom (ajde da ti ja granatiram rodni grad 36 meseci bez prestanka), nisi osudio Omarsku, nisi osudio Ovčaru, nisi osudio dr-kanje po Dubrovniku, je-banje majke onom jadnom Vukovaru...

Od fašističke gamadi se i očekuje da glorifikuje svoje svinjarije a da kritikuje samo tuđe!
Ne upoštam se u rasprave sa vam šovinistima, jer nemate samokritiku.


Međunarodni sud u Hagu je presudio da su MUP Srbije, DB učestvovali u mnogim operacijama u Bosni, davali vojnu logističku podršku za operacije u Srebreničkoj zoni i samoj Srebrenici! Crvene Beretke (jedinica državne bezbednosti Srbije) i Arkan su orgijali po Slavoniji, Podrinju i Krajini, tamo masakrirali, silovali i pljačkali! To je sve dokazano i za to postoje presude! To što su SRBIJANSKE bezbednosne snage učestvovale u ratu ne znači da je učestvovala država Srbija. Zato i nije Srbija proglašena za direktnog krivca za genocid u Srebrenici!



Ne trabunjaj, majke ti.


Jugoslavija tada nije bila članica UN-a! Tako da ne lupetaj gluposti! Srbiju pominjem jer sigurno nije crna Gora ratovala protiv Bosne i Hercegovine i Hrvatske, nego delovi MUP-a Srbije!

Pročitaj presude sudova u Beogradu i Hagu!

А зашто ти износиш неистину овде овако јавно без грама савести ?
Хајде лепо објасни ?
Како може домицијално становништво да изврши агресију где живи и пре варварске најезде Турака у XV веку хајде ми то прво објасни ?
Па скоро све земље света су имале дипломтске и конзуларне односе са СР Југославијом ти заборављаш да је та Босна и Херцеговина уступила ваздушни и копнени простор за варварску агресију на СР Југославију прву такву после слома нацизма, а највећи допринос слому нацизма дали су упправо Срби на овим просторима не треба заборавити да су нацисти на овим просторима формирали и своје СС дивизије и њих су сачињавали Бошњаци и Албанци као и Фолксдојчери.
Ја те поново питам конкретно који суд је пресудио да је Србија узела учешће у рату тада је постојла Југославија и југословенска војска коју су екстремисти из Словеније, Хрватске, БиХ и са Косова и Метохије мрзели а мржњу распиривао НАТО пакт.
 
Nisi osudio ništa što su Srbi uradili u divljačkoj agresiji nad Sarajevom (ajde da ti ja granatiram rodni grad 36 meseci bez prestanka), nisi osudio Omarsku, nisi osudio Ovčaru, nisi osudio dr-kanje po Dubrovniku, je-banje majke onom jadnom Vukovaru...

Od fašističke gamadi se i očekuje da glorifikuje svoje svinjarije a da kritikuje samo tuđe!
Ne upuštam se u rasprave sa vam šovinistima, jer nemate samokritiku i argumente, tako da ti je ovo poslednje repliciranje od strane mene na ovoj temi!


Međunarodni sud u Hagu je presudio da su MUP Srbije, DB učestvovali u mnogim operacijama u Bosni, davali vojnu logističku podršku za operacije u Srebreničkoj zoni i samoj Srebrenici! Crvene Beretke (jedinica državne bezbednosti Srbije) i Arkan su orgijali po Slavoniji, Podrinju i Krajini, tamo masakrirali, silovali i pljačkali! To je sve dokazano i za to postoje presude! To što su SRBIJANSKE bezbednosne snage učestvovale u ratu ne znači da je učestvovala država Srbija. Zato i nije Srbija proglašena za direktnog krivca za genocid u Srebrenici!



Ne trabunjaj, majke ti.


Jugoslavija tada nije bila članica UN-a! Tako da ne lupetaj gluposti! Srbiju pominjem jer sigurno nije crna Gora ratovala protiv Bosne i Hercegovine i Hrvatske, nego delovi MUP-a Srbije!

Pročitaj presude sudova u Beogradu i Hagu!

Halo ja sam rodjen u Sarajevu i sada tebi vise zao nego meni,jeli,ne laprdaj!Ja sa granatirao i pucao na Sarajevo.Ja,jer su mi drugovi muslimani zapucali pred vratima.Ako ja mogu biti agresor u rodnom gradu,e onda jesam.36 mjeseci je trajalo obostrano granatiranje zaracenih strana.:dash:

Jadni Vukovar,zasto?Jadni hrvatski vojnici,jadni muslimanski vojnici,jadni OVK,da nastavim?:dash:
 

Back
Top