Још један "жутаћ" пребегао код Томе

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Još jedan transfer u naprednjake
23. april 2010. | 00:28 -> 13:59 | Izvor: Beta
Beograd -- Predsednik Advokatske komore Beograda Vojislav Nedić novi je član naprednjaka. Nezadovoljstvo reformom pravosuđa razlog prelaska u SNS.

Nedić se na taj korak odlučio zbog, kako je kazao, očajnog stanja i reforme pravosuđa. Nedić, koji je bivši član Demokratske stranke, istakao je da sa ponosom pristupa SNS-u, "jer je to što se dešava u sudstvu i advokaturi više nego očajno i da se to mora promeniti ako želimo da građani sa verom idu kod sudije po pravdu".

Zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić kazao je da će tokom sledeće nedelje doskorašnji vršilac dužnosti generalnog sekretara predsednika Srbije Vladimir Cvijan predati dokaze o svojoj tvrdnji da je bilo korupcije u reformi pravosuđa.

Vučić je istakao da nikad nije doživeo "pokvareniju reakciju režimskih medija", jer se okrivljuje onaj ko je ustanovio da laže predsednica Ustavnog suda Nata Mesarević, umesto onaj ko je slagao.

"Ja sam taj krivac, a ne Cvijan. Moraće mene da hapse", naveo je zamenik predsednika SNS-a.

On je za sutra najavio Skupštinu stranke na kojoj će biti izabrano predsedništvo, glavni odbor i dva potpredsednika glavnog odbora, kao i saveti SNS-a.

Skupština je zakazana za 17 časova u Sava centru i prema Vučićevim rečima prisustvovaće veliki broj predstavnika drugih zemalja, a posebno, na visokom nivou, predstavnici nacinoalnih manjina koje žive u Srbiji.

"Period do izbora je manji od godinu dana, pa ćemo razgovarati o pripremama i strateškim koracima stranke", kazao je on.

Vučić je istakao i da očekuje od predstavnika režima da u dogovoru sa pojedinim opozicionim strankama blokiraju odluku Ustavnog suda da odredbe Zakona o lokalnim izborima kojima je predviđen institut blanko ostavke nisu u saglasnosti sa Ustavom Srbije.

"Ako se prihvati ta odluka nama treba da se vrati 600 odborničkih mesta čime bi se značajno promenila politička slika u Srbiji", kazao je on.
 
Има............Зоран Остојић, Красић, Антић, Мараш, Костеш, Михајлов, Шутановац и Шкундрић

Ma kakav bre Ostojic ,Skundric i Mihajlov , jesu i oni antipaticni al su daleko iza Ace Pice koji je najpateticniji i stalno nesto kuka i drami , a i najvise ga ima u medijima pa je posebbno gadan , mislim ne pamtiom kad sam video tog nesrecnog Mihajlova ili Kostreesa u zadnje vreme ... oni su druga liga , a iako gadni nemaju da bljutavi kalimero nastup ko Pica , koji se ne skida sa TV-a ...
 
Ma kakav bre Ostojic ,Skundric i Mihajlov , jesu i oni antipaticni al su daleko iza Ace Pice koji je najpateticniji i stalno nesto kuka i drami , a i najvise ga ima u medijima pa je posebbno gadan , mislim ne pamtiom kad sam video tog nesrecnog Mihajlova ili Kostreesa u zadnje vreme ... oni su druga liga , a iako gadni nemaju da bljutavi kalimero nastup ko Pica , koji se ne skida sa TV-a ...

То је ипак ствар личног укуса.
 
Predsednik Advokatske komore Beograda Vojislav Nedić novi je član naprednjaka. Nezadovoljstvo reformom pravosuđa razlog prelaska u SNS.
А што се дотични господин са високом функцијом, у старту није побунио против реформе у правосуђу?
Зашто јавно није стао на страну Бољевићке (председнице Друштва судија) и осталих неизабраних судија?
Не него се сетио сад кад види да се жути брод опасно љуља. Тај само гледа на време себе да обезбеди, 'ебе му се за реформу, судије ... Таква гоМна су најгора !
 
А што се дотични господин са високом функцијом, у старту није побунио против реформе у правосуђу?
Зашто јавно није стао на страну Бољевићке (председнице Друштва судија) и осталих неизабраних судија?
Не него се сетио сад кад види да се жути брод опасно љуља. Тај само гледа на време себе да обезбеди, 'ебе му се за реформу, судије ... Таква гоМна су најгора !

A što misliš, zašto idu kod Tome ?
Kod Tome je kanalizacija velikog prečnika
 

Back
Top