Pitanja i problemi sa konzolama.

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Postovani,

na osnovu velikog broja tema i pitanja vezanih za konzole, otvoren je i ovaj podforum :).
Sve sto vas interesuje vezano za konzole kao i sva pitanja i probleme vezane za iste, mozete postaviti ovde.


Uzivajte :ok: !
 
Poslednja izmena:
Moj playstation je cipovan.Kada narezem tekken 3 na cd sa imgburn na 1x brzini i ubacim u playstation on ucitava sve do playstation logo slike (slika je dole ispod teksta) i stane, i tako stoji satima, ne nastavlja, molim vas pomozite mi da nadjem resenje!!!

playstation_1_playstation_logo_by_mckillertom-d4e16xi.jpg
 
Ako je konzola nova a ne polovna, znači da je i laser nov i onda sigurno nije do njega. Ako neke igre učitava normalno a neke ne, možda je do samog diska.

Proveri to ovako: pokušaj da pustiš taj CD na kompjuteru, preko emulatora ePSXe. Ako ni onda ne bude radio, moguće da je do diska.
 
imam ps3 i ad igram gta 4 slika je dosta losa,tamna -pre tome 99 posto je do tv koji je *klasican (nzm marku ) .moje pitanje jel moram sada da kupujem lcd ili koji vec drugi tv zbog ove igre

Nemoj uopste da kupujes bilo sta jer je GTA 4 sran je :mrgreen: Aj sto su boje sive, nego sto je igra sama po sebi smor.

Ali ako BAS moras, onda lepo kupi GTA V i bice ti sve okej jer osim sto je svetlija i raznobojnija generalno je estetski mnogo lepsa.
 
Poslednja izmena:
Evo me ponovo, posle 100 godina... z:poz: Danas sam odneo PSP ( play station portable ) u servis u Ulici Vele Nigrinove 2, neka stara zgrada, samo sto se nije srusila :) . Tu izgleda rade 2 lika, oba bo 20-25 god., jedan prima uredjaje, jedan popravlja. To je inace privatni stan, al` vidim na sanducetu neke 3 radnje ( kazem radnje jer nije bilo prezimena ). Besplatna detekcija kvara. A evo, ako ima neko ko to zna, sta se meni desilo s` tim PSP-om : prvo mi je ispao negde oko 5 puta, ok kojih mu je jednom i baterija ispala. E onda je poceo malo da ,sevrda` sa onim dzoistickom. Posle toga igram neki virtualni tenis, i onda odem negde odem 30 min, i ne iskljucim ga, samo ga ostavim u modu za igru. ( inace imam samo jednu igricu na disku, ostale igrice su mi na memoriskoj ) posle toga dodjem, iskljucim igru, i primetim da ekran drma. od tada je proslo par meseci. Sta ces, al` valjda cu nesto uspeti. Molim da neko odgovori da tema zazivi.
 

Back
Top