A "Sen Trope"???

Pratila sam.Po meni se zavrsila dosta nedoreceno,ako se uopste i zavrsila.(Zadnja epizoda data na 1 je bila kad se sin od Dzesike i doktora zaljubio i nastavnicu matematike)Inace moj omiljeni lik je bio Benjamin, Gregory Fitousi :D
 
:D
Da, bas tako se zavrsila na RTS-u, ali je sad, na moje odusevljenje ima na "Studio B", mada je poprilicno odmakla..
A ne verujem da je to kraj serije ... nego RTS nije otkupio sve verovatno...

Benjamin...da...mmm... Upravo sada je dominantan!
Meni je Samuel bio sladak, plakala sam kad su ga ubili :cry: Ali posle se pojavio opet kao novi lik u seriji...

Pozdrav svim pametnim glavama koje gledaju, gledali su ovu seriju, da pravo osvezenje za one spanske sapunice!
:D
 
znaci, serija je najbolja!! obozavala sam da gledam!! i kad je bio kraj emitovanja na rts, nisam ni znala da je kraj.. bezveze su prekinuli! ja sam sve obozavala! i naravno, kas su ubili Sam-a, plakala sam..
 
da,ta serijica je bas OK,za odmaranje mozga!ja sam je pratila '99. na nemackom RTL-u,za vreme bombardovanja kada na nasim kanalima nije bilo niceg pametnog...Na kom to kanalu sad ide? 8)
 
Prikazuje se na Studiu B.Meni je dosadilo da pocnem da gledam seriju i na pola prekinem jer naravno nasi nisu otkupili sve epizode..Onda se nerviram i zazalim sto sam uopste pocela. Ili neka otkupe sve epizode ili nemoj uopste.Ko je Sem?
 
Giovanna:
Prikazuje se na Studiu B.Meni je dosadilo da pocnem da gledam seriju i na pola prekinem jer naravno nasi nisu otkupili sve epizode..Onda se nerviram i zazalim sto sam uopste pocela. Ili neka otkupe sve epizode ili nemoj uopste.Ko je Sem?

sam - sem je decko koji je svirao sa karolinom u bendu, i oni su bili zajedno.. imaju i dete. kada su postali popularni, neki bolesnik se zaljubio u karolinu, a tada su se karolina i sam bas pomirili (nesto su se bili svadjali, ne secam se bas), i kao - ako nece da bude njegova (bolesnikova), nece nicija, i pucao je u nju, a sam se bacio i primio metak, i umro je.. a bas je bio mocan!!
 

Back
Top