O Bože Bože daj mi ferari crveni, biće moj konjić drveni

znam ja jednog choeka koji prezire auta..... i sad sve se nesto mrstio kad se prodivani o kolima koja rech ,da bi se na kraju ispostavilo da je lik daltonista i da mesa bas one boje koje se pale na semaforima .... nachi haos :lol::rumenko:

a šta...misliš da mu je bilo teško da skapira da je na uspravnim semaforima crveno gore, zeleno dole, a na položenim semaforima crveno s desne strane, a zeleno s leve strane...? :confused:

...pre će za nevoljenje automobila razlog biti nešto drugo...
 
Meni su kola prevozno sredstvo koje služi da što lakše od tačke A dođem do tačke B.
Ni manje ni više od toga. Tu se svo moje znanje,interesovanje i sve moje emocije prema automobilima završavaju.
To što me ne interesuje ne znači da ću se radije hvatati za masnu šipku u gradskom prevozu ili pešačiti 10+km sa jednog na drugi kraj grada nego voziti kola.Ako ima takvih onda imaju neki oblik fobije a to se rešava kod psihologa.
 
evo sad cu ti ja objasniti na konkretnom primeru
-cipele sluze da zastite stopala(cemu onda manolo blanik?)
-tasne su prevozno sredstvo za novcanik i mobilni(da je tako luj viton ne bi postojao)
-garderoba je tu da nas zastiti od hladnoce,pogleda(sto se ne uvijemo u posteljinu onda)

tako je i auto prevozno sredstvo,ali imas auta i auta koji daju razna zadovoljstva (lepote,brzine,lakog parkiranja,udobnosti) i sve to moze lako da preraste u strast

cudni su mi muskarci koji bas ne vole automobile,kako ce onda da razume sto se okrecem za alfama ali bas svaki put(sem kad je alfa iz 1857. )
 
vise ne kapiram muskarce koji drkaju na automobile...jer...zasto? :neutral:

ok mi je da zna da vozi i da se snadje sa kolima,a sad da mu je to opsesija, da ga glanca svako malo, zaljubljeno posmatra sa balkona i slicno je bolest. a tek da daje nenormalno puno para na kola,kojima vrednost opadne bar za polovinu,prvi put kad ih isteras iz salona....e za tog mogu da kazem da je budala, pa sve i da je ne znam kako bogat,meni idiotski davati daleko vise para za kola iste kategorije.

elem drazi mi oni koji mrzi kola nego onaj koji svrsava na kola. kad se pali na masine nek se pali na vozove il avione...il nosace aviona...ono,daleko su mocniji i napredniji :neutral:
 
vise ne kapiram muskarce koji drkaju na automobile...jer...zasto? :neutral:

ok mi je da zna da vozi i da se snadje sa kolima,a sad da mu je to opsesija, da ga glanca svako malo, zaljubljeno posmatra sa balkona i slicno je bolest. a tek da daje nenormalno puno para na kola,kojima vrednost opadne bar za polovinu,prvi put kad ih isteras iz salona....e za tog mogu da kazem da je budala, pa sve i da je ne znam kako bogat,meni idiotski davati daleko vise para za kola iste kategorije.

elem drazi mi oni koji mrzi kola nego onaj koji svrsava na kola. kad se pali na masine nek se pali na vozove il avione...il nosace aviona...ono,daleko su mocniji i napredniji :neutral:

Ni u cemu ne treba pretjerivati, ali je lijepo imati dobar auto.:)
 

Back
Top