Da li da uvezemo Kirgistance??

Slobodno se mogu ^uvoziti^ kompletne porodice,ali samo sa zenskom decom za Crnu Travu i druge propale opstine,posebno one u kojima momci nemogu da se ozene.Uslov je da se radi o ljudima dobrog zdravlja i dobrog ponasanja.
Jednom nasem poznatom strucnjaku je nadnicar pre neki dan zatrazio nadnicu od 3.ooo dinara da mu kopa vinograd.
Do mene mladic radi danima fizicki posao za 1.5oo dinara dnevno uz dva pristojna obroka.
 
prvi kontakti sa pokretom otpora Ekvatorijalne Gvineje su vec uspostavljeni posredstvom ADSL Telekoma Srbije..svuda sam Vama
107q9gn.png
 
Dajmo im imanja na selu.Dajmo im poslove kojima bi mogli da se bave.
Obezbedimo im zdravstvene usluge a ne da putuju po 3h do najblize ambulante.
Imanja su njihova nego mnogi ne zele da ozbiljno rade.Ima i mnogo napustene zemlje.
U trzisnoj ekonomiji niko nista ne daje na poklon.
Ovo je prezaduzena i upropascena zemlja i ona nema sredstva da nesto mnogo pomogne svoje gradjane i privredu.
Zapadne zemlje su dovele milione stranaca.Imamo njihovo iskustvo i mi mozemo sada to mudrije uraditi od njih.
Selima i celim opustelim krajevima su potrebni dobri i vredni ljudi koji ce se bez problema uklopiti u nase drustvo.Naseljenici se mogu dovoditi prvenstveno iz Istocne Evrope.Videli smo da su mnogi nasli dobre i vredne devojke i u Albaniji.Ja licno predlazem ^uvoz^ porodica sa zenskom decom iz Mongolije,prvenstveno za opustela planinska podrucja.
Kada izadjemo iz krize lako cemo,ali sada nas moze spasiti samo poljoprivreda.
 

Back
Top