Борис Тадић усваја керушу Милу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...usvaja+kerušu+Milu+kojoj+su+odsekli+šape.html
Otkrivamo: Boris Tadić usvaja kerušu Milu kojoj su odsekli šape
Predsednik Srbije Boris Tadić zatražiće da usvoji kerušu Milu kojoj su nepoznati vandali, pre dve nedelje, odsekli sve četiri šape!
tadic.jpg

Human gest... Posle mačke koju je usvojio Boris Tadić želi da usvoji i Milu

Strašna sudbina keruše, o kojoj su izveštavali svi domaći, ali i mnogi strani mediji jako je potresla predsednika Tadića, pa je on odlučio da se i lično ponudi kao njen usvojitelj, potvrđeno je juče Pressu u Predsedništvu.
- Predsednik planira da uskoro obiđe Milu. On će tom prilikom zatražiti da je usvoji... Ipak, sve zavisi od ljudi koji su Milu spasli i koji sada brinu o njoj. Oni će, na kraju, odlučiti kome će kerušu dati na usvojenje - rekao je juče za Press sagovornik blizak Borisu Tadiću.
Sandra Spoja, aktivistkinja Udruženja za zaštitu životinja „Evropska inicijativa 17", koja je na parkingu u naselju Medaković pronašla osakaćenu kerušu Milu, oduševljena je Tadićevom idejom.
- Oduševljena sam! Sjajno! To znači da će Mila imati najbolju moguću negu i verovatno najsavremeniju operaciju. Moći ćemo da pratimo i kako teče njen oporavak - kaže Spoja.
Veterinar Vlada Antić iz ordinacije „Artvet" u kojoj leče Milu bukvalno je ostao bez reči kada smo mu rekli da predsednik Tadić planira da usvoji tog psa.
- Prijatno me je iznenadio predsednik... Zaista, to je sjajna vest. Nadam se da će Mila imati najbolju moguću negu - kaže Antić.
Njegov kolega, veterinar Miomir Ranđelović, kaže da je gest predsednika Tadića lep, ali da ne zna koliko je izvodljivo da predsednik preuzme brigu o njoj, najmanje još nekoliko meseci.
- Razgovaramo sa hirurzima, gledamo proteze, ali kad se operacija izvrši, moraće da prođe bar nekoliko meseci dok ona ne nauči da hoda... Mila je kod mene, stabilno joj je stanje, jede, pije, ali operacija ugradnje proteza tek predstoji. Osim toga, briga o njoj biće teža od brige o zdravim psima, jer je ona praktično invalid, pas sa posebnim potrebama - kaže Ranđelović.
Veran Matić, direktor Fonda B92 koji je osnovao Fond „Mila" kaže da Tadić svojim gestom šalje lepu poruku društvu.
- To je lepa inicijativa kojom Tadić šalje vrlo lepu poruku društvu. Mi smo osnovali Fond „Mila" i napisali da je na devojci koja je pronašla Milu i veterinaru koji se brine o njoj da odluče kome će je dati na usvajanje. Bilo je jako puno zainteresovanih koji su se javili da je usvoje, a Tadićev gest je u svakom slučaju vrlo lep - kaže Matić.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Апелујем на сва удеужења за заштиту животиња
да ово не дозволе... Био би злочин дати ову напаћену керушу
човеку који је стално на путу, по иностранству,
а познато је да никога нема код своје куће, ко би о овој,
већ на далеко познатој керуши бринуо..
:per: :per: :per:
 
Što da ne, već je usvojio mačku pre tri godine i još mu je u komadu ;) On je imao sličnu kerušu 14 godina pa mu je riknula (verovatno zato to radi), posle je uzeo neke rotvajlere ali ako može i ovo uz njih svaka mu čast.

Očekivala sam da se poturi, to je tako u njegovom stilu :rotf:

А ко је то чувао ???
Бринем се,
да га случајно Орка не оптужи за занемаривање домаћих љубимаца ???
 
Ma jok, ne hvali se samo shalje vas chaushe da to razglasavate po forumima i shire. :roll:

A sad ni na forumu ne sme da se spomene? Toliko vam smeta što ne gura lovu u džep kao onaj drugi? :lol:

P.S. Koga to šalje, napiši nick? Molim te da sledeći put dokažeš to što pričaš ili ću te sankcionisati za klevetu jer mene ama baš niko ne šalje da bilo šta pišem ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top